Şimdi Ara

Kriztoph Daum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Derbi öncesi Fenerbahçe'de şok gelişme... Kanarya'nın hocası Daum, dün sabah oyuncularıyla yaptığı toplantıda veda mesajı verdi...
    17.05.2005

Sonunda patladı!
    Bir yandan, “Takımı şampiyon yapsa da sezon sonunda gidecek” haberleri, bir yandan da her geçen gün artan taraftar tepkisi Christoph Daum’u patlama noktasına getirdi. Ankaragücü yenilgisi sonrası bu sezon ilk kez stadı basın toplantısı düzenlemeden terkeden Fener’in hocası, dün sabah oyuncularıyla yaptığı konuşmada şok ifadeler kullandı.

‘Tarihî fırsat kaçtı’
    Sözlerine, “Elinize tarihî bir fırsat geçti ama bunu Ankara’da değerlendiremediniz, Kadıköy’e ertelediniz. Şimdi ipler sizin elinizde. Çıkın, ne kadar Fenerbahçeli olduğunuzu, bu kulübü hakettiğinizi Galatasaray karşısında oynayacağınız futbolla, mücadelenizle gösterin” diye başlayan Daum, daha sonra bazı futbolcularını eleştirip, veda mesajı verdi:

‘Yeni hoca gelince de...’“Bu hafta her şeyden önce kendiniz için oynamanızı bekliyorum. Ama şunu da çok iyi biliyorum ki, bazı eksiklerimiz var. Ve şunu da çok iyi biliyorum ki, bu eksiklikler gelecek olan yeni teknik direktör zamanında da pek değişmeyecek.” İşte Daum’un bu sözleri tüm oyuncuları şok etti. Sarı-Lacivertliler tesislerden karmaşık duygular içinde ayrıldı.

Çok şükür...

Kaynak: Fanatik

• oh be nihayet inşallah doğrudur
  • ZAMANLAMA HATASI....!!!DAHA SAMPİYON OLMADIK.UMARIM GS MACINA OLUMLU YANSIR BU OLAY...
  • en azından eşit şartlarda olcaz gs ıle onlarda kovdu bı bakıma..........................
  • Bu günleride görecekmiydik
  • gider ayak güzel bir sürpriz yapar daum .......
  • Bence bu GS maçına olumlu yansıyacak,çünkü futbolcuların kafasında da Daum ile ilgili soru işareti kalmadı.Bu maçta artık yönetim takımı çok iyi motive etmeli,Daum da taktiğini verip çıkıp yenmeseler bile beraberlikle işi bitirmeliler.Aslında Daum'un bu yaptığı çoğu kişinin düşündüğünün aksine erdem sayılır,çünkü futbolculara yarayacaktır bu açıklama.
  • Aziz baskan yalanladi arkadaslar daumla dewam edeceklermiş peeehh
  • "teknik direktörümüzün arkasındayız"dedimi Aziz başkan..
    seyretmedimde ben.eğer dediyse ona göre yorum yapcam
  • Başkan yakında adının Aziz Yıldırım olduğunu bile yalanlar.

"Medyada çıkan bazı haberlerde FB Başkanı Aziz Yıldırım diye söze başlıyorlar.Biz böyle bişey demedik."
  • Biraz derbi maçına bakıyor sanırım daumun gitmesi. Ama bencede gitsin. Avrupada başarı için Ersun Yanal alınsın bizde kurtulalım milli takımda kurtulsun
  • kulube yakın kaynaklardan aldıgım bilgilere göre hakikatten Daum gidecek..Aziz YILDIRIM hariç bütün yönetim kurulu onun gitmesinden yana..Ama Fener'de Aziz YILDIRIM ne derse o olur
  • bekliyoruz...ama tek degil rüştüyle beraber...
  • Fenerbahçe'de 2 yıl boyunca görev yapmak uzun bir süre sayılır. Kulübün hedeflerini ve isteklerini hiçbir şekilde gerçekçi görmediğim için çabalarımı başka yerde sürdürmeyi düşündüm. Sezon öncesinde öyle bir baskı yaratılıyor ki, bu, maçlar boyunca daha da artıyor ve hiç kimse bu baskının altından kalkamıyor'' dedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.