Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 airdrop daha paylaşacam aktılıp katılmamak sizin elinizde.

1- https://t.me/Rabbittokenairdropbot?start=ar3942545333

katılan herkese 10 rabbit veriyor tanesi 10 dolarmış her referans her referans içinde 10 rabbit veriyormuş. bilginize.

2- https://t.me/BeeryFinanceBot?start=r0510404295

katılan herkese 40 BEE veriyormuş her BEE değeri 5 dolarmış. her referans için de 2 BEE veriyor. Bol şanslar. Temuz ayında dağıtılacakmış.

ikisinde de BEP20 smart chain cüzdan adresini eklemeniz lazım.

• arkadaşlar acil biri yanıtlayabilir mi?

shitcoinlerden birine 100 tl bastım, 40 tl falan karım vardı. Bugün sattım ve satıldı. Fakat cüzdana birşey düşmedi hala bakiye aynı. Dolandırıldım mı yoksa başka birşey mi var? Kimlikle fotografla falabn doğrulama yapmamıştım acaba ondan mı cüzdana para aktarmaya izin vermiyor? Bu arada borsa mxc borsası. Kimlik doğrulamamı gönderdim şimdi yatar mı yoksa fena tongaya mı düştüm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı binance coin önerisi teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • $Hokk coin yakın zamanda bir şeyler bekliyorum

Üzülmeyecek miktar atıp kısa süreliğine unutmayı deneyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

$Hokk coin yakın zamanda bir şeyler bekliyorum

Üzülmeyecek miktar atıp kısa süreliğine unutmayı deneyebilirsiniz

kanka shib coin beni mahvetti ya napacam

• Ekside olanlar bekleyecek burası borsa her zaman kazan kazan ye ye yok sakin olun eksiye düşmüş coinleri zararına satmayın. Bitcoin düzelmeden bir şey olmaz. Bekle!

• Zararda Olanlar ZARARDA satmadığınız Sürece Zararda Değilsiniz ve şimdi size bir kaç bir şey söylücem ve aylık kazanç elde edebilirsiniz denendi ve ediliyorda ve bu yazıyı okuyup kazanç elde eden olursa gönlünden ne koparsa atabilir :)

0x8af82b0694fdc63cdd67e324fd1925ef38c64df7 CHZ :)

Gelelim nasıl aylık kazanç sağlarız ilk önce bu borsalarda hesaplarınız olması lazım

1-https://www.chiliz.net/register/HxZioy

2-https://www.socios.com/

3-her hangi borsada işlem yaptığınız ( paribu btctürk binance vs filan )

1-nasıl işlediğini şimdi sizlerle paylaşıyorum en önemli etken burda socios sitesi burda taraftar tokenlerin ön satışı oluyor yani daha borsada satılmadan satın alıyorunuz ve daha ucuz oluyor aldıktan sonra ve hemen satmayın çünkü asıl kendi borsasında satışa girecek yani orada satacağımız yer chiliz borsasında satacağız.

2-misal daha satışa sunulmadan sınırlı miktarda socios sitesinden CHZ ile o taraftar tokeni düşük fiyattan alıp sonra chiliz borsasında işleme başladığında aldığınız taraftar token 5 iken ordan 10 15 olabilir binevi dipten almak ve her ay hemen hemen takip ederseniz kazanç elde edebilirsiniz .

3- yerli borsadan sociosa chz göndermek biraz maliyetli olabiliyor şuan en az maliyetli olarak taraftar token alıp socios gönderip ordan onu bozup chz de bekleyip yeni gelecek tokenleri değerlendire bilirisniz.

4-ve bugun olan şampiyonluk maçlarında gs tokeni sabah 300 tl yakın bir fiyat gördü bunun sebebi ise şampiyon olma olasılığı ile şampiyon olamayınca değer kaybetti şuan fiyatı 89 tl ve paribuda işleme girmeden önce scoista en düşükten ilk sizlerde satın alabilirsiniz :) bu yüzden dile getirdim ve belki bilen vardır bir şey diyemem sonuçta bilgi paylaştıkca güzeldir :)

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir sadce yardım için sizlerle paylaştım ve çok detayına girmedim yani borsaya para gönderme vs filan kısaca işlemler böyle sürüyor şimdiden teşekkür ederim

0x8af82b0694fdc63cdd67e324fd1925ef38c64df7

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Reis tepeden mi girdin naptin millet shibden ihya oldu

Bu arada ben de safemarstan %50 zarardayim ona da ben tepeden girdim şu an tutuyorum yapacak bir sey yok mecburen hold

Hokk'tan aslinda zarari kapatmistim 7x yaptim satmadim su an kardan zarar oldu 2x e düştü bekletiyoz daha

Shib güven veriyorsa artacak gibiyse hold yap eğer olacak gibi değilse çek bol sıfırlı yeni çıkmış bi coin bul at unut(kumar)

Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 16 Mayıs 2021; 11:42:57 >
  • BTC birşeyler deneyecek , hazırlık var gibi. Hadi hayırlısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btc almanın tam zamanı 47.000 de aldım tekrar eski fiyatına yükselmesi çok zaman almaz %10 kâr bırakıcağını düşünüyorum.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Olumlu olarak mi

• quote:

Reis tepeden mi girdin naptin millet shibden ihya oldu

Bu arada ben de safemarstan %50 zarardayim ona da ben tepeden girdim şu an tutuyorum yapacak bir sey yok mecburen hold

Hokk'tan aslinda zarari kapatmistim 7x yaptim satmadim su an kardan zarar oldu 2x e düştü bekletiyoz daha

Shib güven veriyorsa artacak gibiyse hold yap eğer olacak gibi değilse çek bol sıfırlı yeni çıkmış bi coin bul at unut(kumar)

Geçmiş olsun

500 tl 2700 den girdim

300 tl 2400 den girdim

2400 tl 1900 den girdim

adamlar 1600 den alıyor 1700 de satıyor tekrar 1600 düsüyor tekrar 1700 cıkıyor tekrar satıyorlar tekrar 1600

• Revuto adında, Cardano ağı üzerinde çalışacak yeni bir token çıkıyor, bu token sayesinde Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime gibi ödemelerinizi kontrol altında tutabileceksiniz.18 Mayıs'ta ön satışa çıkacak bu tokenden 10 tanesine sahip olabilmek için aşağıya bıraktığım linkten kayıt olup epostanızı onaylamınız gerekir,

https://revuto.com/invite/cina98e363
    Bol kazançlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maraş Ali -- 16 Mayıs 2021; 14:18:53 >
  • Normalde kırıp inmesini bekliyoruz di mi ? İnmiyor ama. Ben de pozisyonlarda shorta geçemedim mesela. Elim gitmiyor. Sanki daha önce yaptığı gibi yukarı roketleme ihtimali var gibi geliyor. Hava olumsuz ama olumsuz da gitmeyecek gibi. Duygusal yaklaşmayayım diyorum ama sanki birileri yavaş yavaş bu seviyelerde topluyor gibi de. Bir kez daha $46k -$42k aralığına inip oradan rekora yürürse şaşırmam. Dominance da %40 yaklaşık. Yani altlarda da it coinler çok para tuttu. BTC hareket yaparsa yukarı doğru sanki hemen it coinlerden kayış olacak ve dominance %60 lara fırlayacak gibi. Zaten dominance bu seviyeye çıktığı anda yine $60k oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 16 Mayıs 2021; 14:30:34 >
  • ADA (Cardano) ekibinin ortaya çıkaracağı ve koşulsuz üye olursanız 1o (REVU) token kazanacağız, güzel bir proje.

https://crypto.revuto.com/ sitesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hey! If you want to control your Subscriptions and pay only to those you approve, sign up for Revuto using my Referral Link below.

Join the Referral Program and earn up to 600 Revutokens!

https://revuto.com/invite/umut7334aa linkinden kayıt olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Normalde kırıp inmesini bekliyoruz di mi ? İnmiyor ama. Ben de pozisyonlarda shorta geçemedim mesela. Elim gitmiyor. Sanki daha önce yaptığı gibi yukarı roketleme ihtimali var gibi geliyor. Hava olumsuz ama olumsuz da gitmeyecek gibi. Duygusal yaklaşmayayım diyorum ama sanki birileri yavaş yavaş bu seviyelerde topluyor gibi de. Bir kez daha $46k -$42k aralığına inip oradan rekora yürürse şaşırmam. Dominance da %40 yaklaşık. Yani altlarda da it coinler çok para tuttu. BTC hareket yaparsa yukarı doğru sanki hemen it coinlerden kayış olacak ve dominance %60 lara fırlayacak gibi. Zaten dominance bu seviyeye çıktığı anda yine $60k oluyor.

umarım haklı çıkarsın hocam

• Ben de shiba aldım, acayip terste kaldım ama şuraya girip yorumlara bakınca moralim yerine geliyor. Acayip komik yorumlar var insan gülmemek için kendini zor tutuyor. Ağlanacak halimize gülüyoruz

YTD

https://m.tr.investing.com/crypto/shiba-inu/chat

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Ben de shiba aldım, acayip terste kaldım ama şuraya girip yorumlara bakınca moralim yerine geliyor. Acayip komik yorumlar var insan gülmemek için kendini zor tutuyor. Ağlanacak halimize gülüyoruz

YTD

https://m.tr.investing.com/crypto/shiba-inu/chat

Ben de orayi okudukca moralim duzeliyor 100 dolar zarara girdim 1 haftada delirecem

• Hokk bu hafta uçuşa geçebilir buraya not düşmüş olayım...

• quote:

Hokk bu hafta uçuşa geçebilir buraya not düşmüş olayım...

Ytd desene kanka

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.