Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Gerek var mı?

Kripto paralar SPK'ya bağlı değil ki?

Kanuni açıdan zorunluluk olduğunu sanmıyorum ama insaniyet namına uyarı olarak diyeyim üzülmeyeceğiniz miktarlar atın atacaksanız :D shit coin neticede

SPK'ya bağlı yatırım araçlarında da "ytd"nin geçerli olduğunu sanmıyorum. Eğer ortada gerçekten bir manipülasyon-yönlendirme durumu varsa ytd notu kurtarmaz o işler öyle olmaz. ytd işi tamamen gereksiz, saçmalıktan ibaret yani. Buradaki kimse piyasayı etkileyecek miktarda manipülasyonu zaten yapamaz he yaparsa da ytd notu kurtarmaz. Her iki durumda da saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 16 Mayıs 2021; 21:51:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 43Kda alimlara başlarim ytd

• Sedat_60 kullanıcısına yanıt

Hocam ücretli grupları paralı kuponlar gibi düşünün.Sizce bu işi paralı yapan kişiler bu işi çok iyi bilse millete bu bilgiyi satar mı? Açar 50x kaldıraçlı işlemler ve köşeyi döner.Şimdi baktım 300 dolarmış yatırımcı grubu sanırım.Millette para bol sanırım hayret ediyorum.

Adamın zengin olmak için işlem açmasına gerek yok , 1000 kişiyi kendine bağlasa 300 bin dolar para kazanır.Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judoo -- 16 Mayıs 2021; 22:17:59 >
  • Adam haklı , ne diyelim şimdi   

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köprüden önce son çıkış. Ayi piyasasina girildi . Elon yine tweet atti. Tum BTC lerini satacaginin sinyalini verdi.

Ben bir sure kripto dunyasinda yokum. Dususten sonra ne olacak gorecegiz.

Sattim ciktim kafam rahat

Not: "Yatirim tavsiyesi degildir, kendi goruslerimi icerir. Ben uzman degilim, kendi yatirimlarinizi kendiniz degerlendirin"

• shib bişeyler oldu 5 dk da 14 artı yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: S908E

shib bişeyler oldu 5 dk da 14 artı yaptı

Sanırım tipsiz VİTALİK yakım gerçekleştirmiş. O tarz söylentiler dolaşıyor. YTD

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Sanırım tipsiz VİTALİK yakım gerçekleştirmiş. O tarz söylentiler dolaşıyor. YTD

Alıntıları Göster

Delirecem ya eft islemi yapip 5 10 bin tl mi yatirsam sabah offf param yok ziraat hesabimda napacamm valla 1200 den alanlar koseyi dondu ya

Ytd

• Tablonun genelini kaçırmayın. BTC tutunmazsa hepsi düşecek. Burada riskler de fırsatlar da bitmez. $49.750 - $50k çok önemli. Dibi gördük diyebilmek için üzerine çıkmamız gerekiyor. O kadar çok manipülasyon var ki , her an her şey olabilir. Elon kendine mi hizmet ediyor başkalarına mı anlayamıyoruz. Piyasa kendini önden fiyatladıysa Tesla'nın BTC satmış olmasına karşın buraya kadar inmiş olabiliriz. O zaman ayıya dönmeden devam diyebiliriz. Uzatmadan sonuca varalım ; sakin olun :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Tablonun genelini kaçırmayın. BTC tutunmazsa hepsi düşecek. Burada riskler de fırsatlar da bitmez. $49.750 - $50k çok önemli. Dibi gördük diyebilmek için üzerine çıkmamız gerekiyor. O kadar çok manipülasyon var ki , her an her şey olabilir. Elon kendine mi hizmet ediyor başkalarına mı anlayamıyoruz. Piyasa kendini önden fiyatladıysa Tesla'nın BTC satmış olmasına karşın buraya kadar inmiş olabiliriz. O zaman ayıya dönmeden devam diyebiliriz. Uzatmadan sonuca varalım ; sakin olun :-)

4 saattir uyuyamiyorum ya firlarsa ne olacak 60 milyon shib alsam cok iyi olurdu

Ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatınıYaşayamayanAdam -- 17 Mayıs 2021; 3:53:57 >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Eth patates oldu

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Eth patates oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Eth patates oldu
    Noldu

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

Noldu

Alıntıları Göster
    Bak anlarsın hiç dusmesini beklemiyordum ama Elon yüzünden piyasa ne hale geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

Noldu

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Alıntıları Göster
    Btc daha ne kadar duser ki dip seviyeye geldi resmen alim zamani gibi duruyor

Ytd

1 yıl önce 4 bin dolar olan şey 43 bin dolarda nasıl dip oluyor hocam biraz açıklayabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Judoo

1 yıl önce 4 bin dolar olan şey 43 bin dolarda nasıl dip oluyor hocam biraz açıklayabilir misiniz

Suanki zamana gore gayet dusuk hocam piyasa agladi

Bu piyasa hiçbir şeye imkansız gözüyle bakmayın hocam.2018 de girenler bu dediğimi daha iyi anlayacaktır. :)

• waleur5 kullanıcısına yanıt

Olmayan var mı ki. ETH bir ara $1300 den $80 lere kadar inmişti yanlış hatırlamıyorsam. Vitalik aynen şu minvalde birseyler demişti bu inişten önce ; Ether'in bu kadar para etmesine şaşırıyorum !

Bu tip manipülasyonlar çok sinir bozucu ve tehlikeli oluyor. Bakalım nerede duracağız.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.