Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ziraat bankası ve vakıf bankası binance ile anlaşmalı 7/24 eft yapılıyor. Ziraat bankasından vadesiz hesap açarak iban üzerinden yatırma veya çekme işlemi gerçekleştirebilirsin. Tıpkı başka birine para gönderme işlemi gibi yapılmaktadır.

Konuyla ilgili youtube üzerinde videolar mevcut.

• Konuya hakim olmadığım için soruyorum vadesiz hesaptan kasıt vadesiz tl hesabı oluyor değil mi ?

• REDMOD kullanıcısına yanıt
    Evet parayı TL olarak gönderip USDT'ye çevirebilirsiniz. Veya çekmek için tam tersi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt
    Okex'in yatırmayı kabul ettiği coinleri transfer edebilirsiniz. Yalnız dikkat edin bazı coinlerin yatırımı askıya alınmış olabilir. Böyle bir coini gönderirseniz geri alamayabilirsiniz.

• ADA ve Ripple hakkında ne düşünüyorsunuz?Param kaldıraçtaydı da ondan önce uzun bir süre Ada tutmuştum elimde 1.10-1.30 seviyelerinde geziyordu 2 gün önce düşerse alayım dedim bu sabah 2.15 olmuş kararsız kaldım düşüş mü beklesem alsam mı diye
  • Arkadaşlar merhaba. Kriptopara piyasalarla ilgili olanların bileceği Cardano'nun ilk projesi olan Revuto, tanıtım amaçlı yeni çıkartacağı tokenden dağıtıyor.

Ücretsiz tokeninizi almak için 1 dakikalık e posta onayını yapmanız yeterli. Bu onay sonrası 10 adet Rev Token almaya hak kazananacaksınız. Rev Tokenin ön satış fiyatı 0.1 Euro olarak duyuruldu. Yani 10 tane Rev 1 Euro edecek. Ön satış sonrası da minimum 10x yapacağını farz edersek değeri 10 euro olacak 10 Rev tokeni ücretsiz almış olacaksınız. Ayrıca sizin davetinizle airdropa katılan her arkadaşınız için de 10 adet daha Rev kazanacaksınız. Yani 100 Euro civarı gelir etmeniz zor olmayacaktır.

Airdrop'a katılmak için: https://revuto.com/invite/hakae783c8

• Kishu inuyuda kervanımıza kattık bakalım hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elon musk YouTube da shiba ilgili canlı yayın yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=-6qeSTt7icY&feature=youtu.be

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

hadi inşallah güldür yüzümüzü shibaaaa

• Okex hesabımda 76k spnd coin var sanırım silinmiş bu bakiye yalan mı oluyor
  • 4F3 kullanıcısına yanıt
    hocam binance de bakiyem kazan diye bir bölüme geçmiş, coin alım yapamıyorum, bunu nasıl kapatabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S908E

hocam binance de bakiyem kazan diye bir bölüme geçmiş, coin alım yapamıyorum, bunu nasıl kapatabilirim

ben binance kullanmıyorum pek hocam. fazla anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 15 Mayıs 2021; 16:29:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Ne diyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Bu video fake gibi geldi bana elonun twitide yok sitedeki adrese shib yollucakmışsın elonun çekilişine katılcakmışsın sitede sahte gibi ama bilemedim 😆

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

fake hocam bu, bunlara inanmayın KRİPTO PARALAR [ANA KONU] 

• Binance shiba dağıtacakmış. Haber burada yazıyor

https://www.binance.com/tr/support/announcement/01dbd47bf7fa4e92a9990e75d68f1a9f

• Shib silkelemeye devam ediyor insanlarda ne çok çöpe etacak para var biraz da bana verseler
  • arkadaşlar kripto konusunda yeniyim. ufak ufak alım yapıyorum. anlamadığım bir konu var:

icrypex üzerinden alım yapıyorum. şimdi bu bir aracı firma öyle mi? peki nereden alıyor bu kripto paraları benim adıma?

ikinci sorum, bu sitede bitcoin, etherium vb. için adres kodu oluşturdum. bu ne demek oluyor? şu an benim kripto param global piyasalarda mı yani?

üçüncü olarak, bu adres kodu ile blockchain sitesinde sorgulama yaptım. içinde bakiye "0" sıfır görünüyor. yani aslında benim param piyasalarda kayıtlı değil mi, ne anlamalıyım bundan? kendi paramı nasıl kontrol edebilirim?

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt

Borsa alıcıysa satıcıyı bir araya getiriyor. Borsayı kullanan kullanıcılar birbirinden alıp birbirine satıyor. Alım satım ekranında diğer kullanıcıların emirleri görünür, nesela almak istediğinizde orada satmaknisteyen başka kişiyle aynı fiyatı girerseniz alırsınız, farklı fiyat girerseniz sizin emir almak isteyenler arasında beklemeye başlar.

O oluşturduğunuz adresler bu borsaya para yatırabileceğiniz size özel adresler. O adrese kriptopara yatarsa borsa sizin yatırdığınızı varsayacak. Bu yüzden bakiyesi sıfır. Borsadan alım yaptığınızda borsa bir transfer yapmıyor sadece sizin hesabınıza miktarı yazıyor, sattığınızda siliyor. Kriptopara borsanın kontrolündeki hesaplarda duruyor.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.