Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adv11

ne para topladılar be

panik yaratıp , stop lossçuları da patladıp milletin ethereumlara çöktüler

insanlar böyle en ufak şeyde panik yaptığı sürece devam eder bu sistem

ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

panik yaratıp , stop lossçuları da patladıp milletin ethereumlara çöktüler

insanlar böyle en ufak şeyde panik yaptığı sürece devam eder bu sistem

ytd

Alıntıları Göster

aldım meşajını hocam

• aha döndü aha dip buraymış dedirte dedirte geldiği yere inecek merak etmeyin, hemde insanların ellerinde ne var ne yok geveleye geveleye alacaklar, yeni dünya düzeni dolandırıcılık sistemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BTC dominance %43.2 . Hala çok düşük. Düşüş bitmemiş olabilir. Şu sıralar $39k seviyesindeyiz ancak ikili dip $30k denenme ihtimali var sanki. Buradan tekrar yoğun alım gelmezse bir sonraki düşüşte $30k desteği delinebilir.

Şahsen anapara riskine girmemek için şu dakikaya kadar girmediğim stoplosslarımı girmiş bulunuyorum. Stop patlattırmayacagim derken kendimizi patlattirma konumuna geliyoruz. Yaklaşık 8 saattir alt coinlerde hacim gelmiyor. BTC dominance düşük, RSI dipte. Normalde toplanacak seviyeler olmasına karşın dar bantta devam ediyoruz. Ayı piyasası icerisindeysek dar bantlar hep aşağıya kırıyor genelde. Yani dipten henüz çıkmama tehlikesi var. Düştükçe toplamak da bir yere kadar. Kimse kimseye al - sat diyemez ancak zararda olunan noktada yeniden oynayarak şans deneyebilmek (yeni para girişi yapmadan) için bir miktarı zarardan bozup sağlama almak tercih olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuya 100 TL zarardayim çok büyük zarar napicam, yüklü giriyorum 200 TL attım, çok yüklü girdim 150 TL ile beklemedeyim, 12 dolar kârımı çektim ana parayla devam ediyorum vs... Yazanlar bir tek bana mi komik geliyor acaba :D

Bir de beter olun filan diyen aptallar var :D önceden görüyorlar yükselişleri x ler havada uçuşuyor bu aptallar ya anlamadığı kafasi basmadigi ya da bir taraflari yemediği için giremiyor 100 tl atsa aç kalacak çünkü, şimdi en ufak düşüşte gelmiş beter ol yazıyor :D başkasının mutsuzlugundan mutlu olacak kadar acınası bomboş hayatlar...

Ne kadar bomboş bir forum, ne kadar boş insanlarla(aklı başında olanlar zaten üstüne alinmasin, lafin muhataplari kendini bilir) birlikte olduğumuzu, ayni ortamda bulundugumuzu tekrar gördüm

Forumu birakma vakti gelmiş,

Herkese iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

beter olun  

Boş insan :D kudur

• Ben kazıcıyım (Miningçi) o yüzden düşmesini kafaya takmıyorum. Hatta benim için iyi, düşünce kazım zorlujğu azşıyor daha fazla Eth kazıyorum. İlerde m,nasılsa yükselecek, satmadıktan sonra sıkıntı yok.

Bu işi al sat ile yapanlara allah sabır versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: S908E

aha döndü aha dip buraymış dedirte dedirte geldiği yere inecek merak etmeyin, hemde insanların ellerinde ne var ne yok geveleye geveleye alacaklar, yeni dünya düzeni dolandırıcılık sistemi

bak bakalım eth nolmuş kardeşim  

ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 20 Mayıs 2021; 16:6:56 >
  • BTC 30 bine düşsünde güzel bir alt coin sepeti yapalım. yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi star scream -- 20 Mayıs 2021; 21:23:59 >
  • yeteri kadar yolvu atlasın trene, ardından bi küskü daha

65den 50 ye
    50den 40a
    40tan 30
    30dan 20ye devam

• Evet dolandırıldım. Şuan ağlıyorum. 9 senedir insanlar bu şekilde söylemde bulunuyor. Bitmedi bitmeyecek. Neticeye bakarsak. 9 yılda 4 dolardan 40bin dolara çıkmış durumda. Uzun vadeci adamın hiçbir zaman kaybetmeyeceği yatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocko Willink -- 20 Mayıs 2021; 17:18:23 >
  • sn. hocam sizi sewerim forumda

şu "ytd" saçmalığına artık son mu versek? Kripto paralar spk ve bddk'ya bağlı oluşumlar değil. Zaten söylediğiniz şeyler yatırım danışmanlığı kapsamına girmiyor.

Aksini düşünelim, diyelim ki söyledikleriniz yatırım tavsiyesi niteliğinde, siz de milyar dolarla oynayan balina olun, buradaki herkes de büyük yatırımcı olsun ve piyasayı manipüle etmiş, yatırım danışmanlarının alanı olan işi yapmış olun. Bu sefer de "ytd" notu sizi kurtaracak bir şey değil.

Üçüncü senaryo, diyelim ki kripto paralar bddk ve spk gözetiminde olan yatırım araçları olsun. Siz yine "yatırım tavsiyesi" vermiş olun, burada 100-200 lira 50 lira için yaptığınız yönlendirmelerle Maliye sizin peşinize düşer mi? düşünün sonra bana cevap verin isterseniz.

şu "ytd" yazısını görünce bi gülme geliyor bazen kahkaha atıyorum yazılanı da ciddiye alamıyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

sn. hocam sizi sewerim forumda

şu "ytd" saçmalığına artık son mu versek? Kripto paralar spk ve bddk'ya bağlı oluşumlar değil. Zaten söylediğiniz şeyler yatırım danışmanlığı kapsamına girmiyor.

Aksini düşünelim, diyelim ki söyledikleriniz yatırım tavsiyesi niteliğinde, siz de milyar dolarla oynayan balina olun, buradaki herkes de büyük yatırımcı olsun ve piyasayı manipüle etmiş, yatırım danışmanlarının alanı olan işi yapmış olun. Bu sefer de "ytd" notu sizi kurtaracak bir şey değil.

Üçüncü senaryo, diyelim ki kripto paralar bddk ve spk gözetiminde olan yatırım araçları olsun. Siz yine "yatırım tavsiyesi" vermiş olun, burada 100-200 lira 50 lira için yaptığınız yönlendirmelerle Maliye sizin peşinize düşer mi? düşünün sonra bana cevap verin isterseniz.

şu "ytd" yazısını görünce bi gülme geliyor bazen kahkaha atıyorum yazılanı da ciddiye alamıyorum :D

boş yapma

"Aksini düşünelim, diyelim ki söyledikleriniz yatırım tavsiyesi niteliğinde, siz de milyar dolarla oynayan balina olun, buradaki herkes de büyük yatırımcı olsun ve piyasayı manipüle etmiş, yatırım danışmanlarının alanı olan işi yapmış olun. Bu sefer de "ytd" notu sizi kurtaracak bir şey değil."

kimsenin bu yorumla ne yaptığı beni ilgilendirmez. ytd yazarak bütün sorumluluğu üzerimden atıyorum , internetten 1 ranodm aganın yorumuna bakıp para yatıracak kişilerin hayatı benim sorumluluğumda değil

edit:aynı şey yurtdışında da var , "NFA" yazarlar hep yorumların sonunda. Not a financial advice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 20 Mayıs 2021; 17:34:34 >

• quote:

boş yapma

"Aksini düşünelim, diyelim ki söyledikleriniz yatırım tavsiyesi niteliğinde, siz de milyar dolarla oynayan balina olun, buradaki herkes de büyük yatırımcı olsun ve piyasayı manipüle etmiş, yatırım danışmanlarının alanı olan işi yapmış olun. Bu sefer de "ytd" notu sizi kurtaracak bir şey değil."

kimsenin bu yorumla ne yaptığı beni ilgilendirmez. ytd yazarak bütün sorumluluğu üzerimden atıyorum , internetten 1 ranodm aganın yorumuna bakıp para yatıracak kişilerin hayatı benim sorumluluğumda değil

edit:aynı şey yurtdışında da var , "NFA" yazarlar hep yorumların sonunda. Not a financial advice.

Alıntıları Göster
    üslubuna edeyim seni adam yerine koyup konuşanda kabahat, boş yapma diyor senden ala boş insan mı var forumda Allah'ın vasıfsız obezi

YTD yazarak bütün sorumluluğu üstünden atıyorsun vay vayy ne kadar zekisin sen öyle :D emin ol atıyorsun bak attın şu an :D nerede okudun sen ekonomi 101 de mi almadın YTD yazarak bütün sorumluluğu üzerinden atıyormuş cahile bak :D sen öyle sanmaya devam et bir gün patlarsın

yurt dışını bana öğretiyor dingile bak biz bilmiyor muyuz not financial advice'ymiş bak bak yapma yaw :D o adamlar senin gibi boş adam mı NFA yazanlar genelde büyük adamlar, ayrıca her ülkenin maliye kanunu aynı değil.

hadi köyüne dön

blok,

senin gibilerin anladığı hak ettiği dil bu, daha da ağırı aslında ama forum kuralları gereği bu kadarı yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 20 Mayıs 2021; 17:40:51 >

• hayatında yurtdışına gitmemiş insanlar bana yurtdışı muhabbeti yapmasın lütfen

seviyesiz saygısız

• quote:

hayatında yurtdışına gitmemiş insanlar bana yurtdışı muhabbeti yapmasın lütfen

seviyesiz saygısız

Olum çok merak ettim baktım dedim lan belki düzgün bir şey yazmıştır belki kapak etmiştir belki bir şeyler öğreniriz diye

sen bilgisayar başında 31 çekerken, mahallenden dışarı zor çıkarken ben avrupada geziyordum :D work and travelle amele olarak amerikaya gittin bok temizledin diye adam mı oldun :D ben wat'la filan gitmedim he senin gibi bok da temizlemedim 17 yaşımdan beri avrupayı geziyorum birçoğunu da projeler kapsamında resmi olarak gittim.

Bloklamak normalde huyum değildir çünkü yazıp kaçmış gibi oluyorsun, neticede bir tartışma varsa karşı tarafın da cevap hakkı var ve dinlemen gerekiyor kaçıp gitmen değil, o yüzden kaldırmıştım ama harbiden boş insansın ve daha fazla katlanamicam

bundan sonra ne yazarsan yaz umrumda değil daha cevap vermiyorum

hadi bb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 20 Mayıs 2021; 17:45:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

üslubuna edeyim seni adam yerine koyup konuşanda kabahat, boş yapma diyor senden ala boş insan mı var forumda Allah'ın vasıfsız obezi

YTD yazarak bütün sorumluluğu üstünden atıyorsun vay vayy ne kadar zekisin sen öyle :D emin ol atıyorsun bak attın şu an :D nerede okudun sen ekonomi 101 de mi almadın YTD yazarak bütün sorumluluğu üzerinden atıyormuş cahile bak :D sen öyle sanmaya devam et bir gün patlarsın

yurt dışını bana öğretiyor dingile bak biz bilmiyor muyuz not financial advice'ymiş bak bak yapma yaw :D o adamlar senin gibi boş adam mı NFA yazanlar genelde büyük adamlar, ayrıca her ülkenin maliye kanunu aynı değil.

hadi köyüne dön

blok,

senin gibilerin anladığı hak ettiği dil bu, daha da ağırı aslında ama forum kuralları gereği bu kadarı yeterli

Alıntıları Göster

niye bu kadar kaba konusuyorsun kendinden nefret edebilirsin kendine saygın olmayabilir ama bizleri rahat bırak istediğimiz gibi yazalım istediğimiz gibi yaşayalım bizi rahat bırak belki bölümünü sevmeyebilirsin okulunu sevmeyebilirsin hayatı sevmeyebilirsin ama bizleri rahat bırak anladın mı

• avrupanın köyünde 5 gün kalıp avrupayı gezmiş olmuyorsun

ben 2 yıl orada yaşadım ve yakında yeniden gidiyorum

sen forum köşelerinde nefret kusmaya devam et. çok komik birisin

hakaret etmen de çok sinirlendiğini gösteriyor , senin yorumların ise bende en ufak bir reaksiyona bile sebep olmuyor  

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.