Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
242
Favori
132.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demi Lovato is Bipolar kullanıcısına yanıt

Bende uzun vadeli düşünüyorum minimum bir yada iki yıl için şuan alım için fiyatlar baya dip te

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Tam karmaşada giriyorsunuz. Piyasa boğa mı devam ayıya mı dönüyor tam belirsiz dönemdeyiz. Bol şanslar.

En iyisi biraz daha gözlem yapayım hocam. Elimdeki parayı biraz arttırıp askerlik parasını çıkartmaya çalışacaktım(bedelli). Bu gidişle ömür boyu kışlada kalırım  

• quote:

Orijinalden alıntı: cinquanta

Gerekli olan parayla kripto paraya girmeyin. 3, 5 kazanayım derken elinizdekini de kaydedebilirsiniz.

Girecekseniz, kaybettiğinizde sizi üzmeyecek parayla girin.

Para, bedelli askerlik için lazım olacak hocam biraz daha arttırmaya çalışayım rahatça giderim demiştim ama en güzeli biraz daha beklemek gibi sanki. Ortalık karmakarışık. :)

• geçen dipte alim yapmiştim dün gece sattim. piyasa güven vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 21 Mayıs 2021; 14:12:50 >
  • binance tr hesabı açınca binance global hesabıyla eşleştirmek zorunda mıyız?

• 100k ile btt aldim 2 ay once parayi 300k yaptim aptal gibi çıkmayıp bekledim en sonunda 25k zarar edim parami 75k ile geri çıktım.Çevrem de çok insan var kriptoyla uğraşan herkez parasını burada 1 haftada bitirdi.Kumarhane olduğunu düşünüyorum buranin artik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emre1393 kullanıcısına yanıt

Değilsin bildiğim kadar. Zaten orada ayrı hesap açıyorsun trbinancede olduğu gibi. Ben orada da hesap açtım. Küsüratları bnbye çevirmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: kompocyo

100k ile btt aldim 2 ay once parayi 300k yaptim aptal gibi çıkmayıp bekledim en sonunda 25k zarar edim parami 75k ile geri çıktım.Çevrem de çok insan var kriptoyla uğraşan herkez parasını burada 1 haftada bitirdi.Kumarhane olduğunu düşünüyorum buranin artik.

bu piyasada ya duracağın zamanı bilecen ya da kar cebe güzeldir diyip btt aya da gitse sen cebine göre hareket edecen hocam.

geçmiş olsun hata etmişsin..

• kompocyo kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun , yine makul sınırlarda kaldığınızı varsayalım.

Crypto'da bizim vatandaşımız altın gibi döviz gibi düşünüyor. Ancak onların düşebileceği sınırlar belli. Grafiklerden alt seviye veya hareket halinde nereye kadar üst seviye iyi kötü kestirilebilir. Crypto'da ise dibin dibi yoktur. 2017'de anaparasının yaklaşık 1/7 sine kadar erimis birisi olarak deneyimle sabitledim bunu. O nedenle şu anda anapara riskine giremiyorum. O 1/7 'yi tamamlayıp anaparaya denk gelmek tam 3 senemi aldı. Buradan şu sonuca da varabiliriz ; sistemden çıkmadığınız sürece zarar da etmiş sayılmazsınız. Sadece devamlı surette takipte olmak gerekiyor. 19 Mayıs'ta stoploss girmedim 1 saatlik dikkat kaçırmada tüm kârımı erittim ve yine başladığım noktadayım.

Lafı evirip çevirmeye gerek yok. Bu bir kumar , genelde günün sonunda kazanan masa oluyor.

• en dipten satmayı nasıl başardım bilmiyom 30kyı gördüğü zaman bu 28e gidecek daha da düşecek kurtulayım diyip 290dan 2,3ten ethereum sattım nasıl çıkıcak bu zarar

• Acayip şeyler oluyor.

• çinliler doymuyor

• BTC ve BNB ye alım emri açtım inerse diye. Tekrar $30k testi yapılırsa bu son FUD ile ikinci dip denemesi olması ihtimalini düşünüyorum. 1/3 ile oyuna girelim bakalım tekrar. $30k delerse piyasayı izlemek için yine komple Tether'e döneceğim.

• Geçmiş olsun.

• O ne çakılma öyle yarın 29k da olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

BTC ve BNB ye alım emri açtım inerse diye. Tekrar $30k testi yapılırsa bu son FUD ile ikinci dip denemesi olması ihtimalini düşünüyorum. 1/3 ile oyuna girelim bakalım tekrar. $30k delerse piyasayı izlemek için yine komple Tether'e döneceğim.

$34.850 altına inersek $30k test ederiz yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

O ne çakılma öyle yarın 29k da olur.

$30 k civarı yatırım yapabilirim. Yine de hala tırsıyorum.

• Gate.io' da yeni listelenen coinleri listelendiği an alıp yükselince satmak mantıklı mı sizce? Yeni çıkan coinlere bakıyorum, çıktıktan sonra 15 dk içinde 10-20 kat artanlar var.

• 330$ da aldım bnb yi. her 10$ düştüğünde aynı oranda ekleme yaparım 200 e kadar alabilirim. diplerde daha dibi beklerken fırsatı kaçırmak üzüyo. herkes 30k bekliyorsa o 30k yı getirmezler sabah bir uyanmışsın 43k kırılmış.

• Carsamba 30.000 i test ettiginde emir vermistim 10x margin alip 35 de sattim. Bereket versin ilk halimden daha da zenginim. Simdi pusuya yattim. Eger seytan durtmezse eski usul spottan devam edecegim. Ama insan dayanamiyor ya Range rover ya game over

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.