Şimdi Ara

Kripto para piyasalarında yeni kriz dalgası: Binance'te para çekme süreleri uzadı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
3.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

FTX'de de vardı. Solana'da da var. Binlerce çalışan kişi veya dapp olması batmayacağı anlamına mı geliyor?

• Karma is a bitch. Ftx'in fitilini Binance ateşledi. Binance çökerse zaten kriptolar bi daha açılmamak üzere tarihin ponzi sayfalarında yerini alır
  • p@l@ kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.

tl ilemi alıcam dolar ilemi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 18 Aralık 2022; 2:28:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noobszle

Bu mesaj silindi.
    Aynen abim
  • computer sci alanında yapilan doktora tezlerinin goz bebeği haline gelen blockchain teknolojisi web 3.0 ile anlamlı bir hale gelmesini umuyorum sha256 vb turevlerin veri güvenliği açısından takdire sayan olduğunu söylemek lazım sorun ne biliyor musun abisi blackrock,vanguard,statestreet hyper fonların canları oyun oynamak istemiyor alfa kusaklarda şansınızı tekrar deneyiniz, dünya resesyon a girdiğinden emin değil neo liberal çözümler tıkanmış, faiz kararı geliyor ralli bekleyenler mavi ekran aaaa neredesinden tutayım da elimde kalmasin haa ??
  • Binance bitmiş
  • testuser131 T kullanıcısına yanıt

Dün bi miktar usdt mi binance globalden binancetr ye oradan bozdurup bankama çektim toplam 5-6dk anca sürmüştür. Büyük bi para değildi yalnız.

• Hem binance global de hem binancetr de TL ile de alabilirsiniz dolar euro ile de.

İki ayrı hesap açmanıza gerek yok binance global de hesap açmanız yeterli binancetr ye de oradan girebilirsiniz, binancetr yi bankadan para çekmek veya yatırmak için kullanıyorum, daha çok globalde tether paritelerinde günlük al satlar yapıyorum.

Hiçbir borsaya güvenmeyin spottan coin alıp beklemeyi yatırım yapmayı düşünüyorsanız borsada tutmak yerine bir soğuk cüzdan alın orada tutun.

• Aramıza yeni cahiller katılmış. Kripto ifadesini kahvedeki dayilardan fazla bilmeyenler dolusmus yine
  • Perturbator kullanıcısına yanıt

Sağol verdiğin bilgiler için.

• Binance Is Full Of Sh*t - Where Is The Money? - YouTube

Durum ciddi. Okuyan olur mu bilmem özet geçeyim. Durum çok ciddi. (hiçbiri kendi yorumum değildir)

Bu adamlara eleştiriler artınca denetim yaptırayım dedi. Fransız bir firmayla anlaştı ama firma raporu tırt. ABD'nin SPK'sı (SEC) ben bi inceliyim deyince firma raporu internet sitesinden kaldırdı. Zaten Binance'ye ait yüzlerce denetlenecek konu varken sadece bitcoin tarafını incelemiş.

Dünyaca ünlü denetim firmaları denetlesin madem dediler (Deloitte, Ernst & Young vb) onlar anlamaz ki ehehe dediler.

Binance denen şirket hiçbir regulasyonun olmadığı merkezi ve sahibi belli olmayan bir oluşum ki o kadar az komisyonla bu kadar ciro vs şişirme deniyor.

Bitcoin'in temelinde "anında sat para cepte" yok mu? 12 saat ne ki? Niye şimdi? (bu kendi yorumum)

• Bu haberi yaptıran ve yorumlarda Binance hakkında olumsuz yorum yapanların alayı yalan haber yapıyor arkadaşlar. 2 yıldan uzun süredir binance'da işlem yapıyorum sürekli para yatırıp çekiyorum.

bu güne kadar tek bir sorun yaşamadım.

para yatırma 1dk çekme işlemi 1dk.

Binance FUD yapan FTX çocuğudur net.
  • Ya şu dh'yi seviyorum seviyorumda, her haberde, Bi ahaber yada fox tv gibi olma ortada durmaya çalış objektif ol ve haberi yapan editörler, yaptıkları haber içeriğinden azda olsa bilgi sahibi olsun.
  • Hadi artık 11500 gelse de rahatlasa herkes. Oralardan 9000 e bir iğneleme, sonrası güm güm. 100K'da susar çok bilmişler...
  • Binance çökerse öyle ftx veya luna etkisi olmaz.

Londra borsası silinişinden beter olur.

Sadece kripto piyasası etkilenmez.

Global tüm finans piyasaları uzun yıllar toparlanamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 19 Aralık 2022; 16:18:57 >
  • Haberi gördüm binance den binance tr ye oradan ziraat hesabıma transfer emri verdim 10 dakika sürmedi toplam işlemler.

• Bankalardan bile belirli miktarların üzerinde para çekmek isterseniz 5 iş günü süre verebiliyorlar. Binance'den çekilen 3 Milyar dolar çok büyük bir miktar, birçok banka ve ödeme kurumu bunu karşılayamaz ve ödemelerinizi gerçekleştirmez.

Türkiye'de gerçek kişilerin bankalardaki toplam döviz miktarı 137 Milyar dolar civarı, geçenlerde BBDK bankalara kasanızda döviz oranınız maksimum %5 olabilir dedi: buda bankalarda gerçek kişiler için kasalarında yaklaşık 6.8 milyar dolar tutulabileceği anlamına geliyor. Bu hesap sahipleri paralarının bir bölümünü çekmek istese banka nasıl ödeme yapacak ? Kaç gün süre verebilir.

Sorun sadece binance ait değil yani.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.