Şimdi Ara

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.129
Cevap
287
Favori
648.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    • Eligibility will not be determined until 2022-01-24 to allow more time for level 2 identity verification to process.

Level 2 KYC için 24 Ocak tarihine kadar vaktiniz var. 1 sand trade işlemini bugün yapmanız gerekiyor ama.

• Coinbase öğren kazan için evdekilere üyelik açmıştım. Kardeşime açtığım üyelikte öğren kazan bomboş çıkıyor. açtığım bir hesapta 1 kere kimlik yolladım hepsi geldi. Bir hesapta ise xlm testi izlediğiniz için teşekkürler diyor. Sorun olan hesaplarda nasıl bir çözüm sağlarım? Hepsi kimlik doğrulandı dedi. Kendi hesabımda da tüm testleri aldım. 2 tane hesapta problem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naperva58 N kullanıcısına yanıt

Hepsini ayni ip baglantisi ayni pc de yapti isen açılmaz hocam. Hepsine farkli mobil veri kullanman lazim.

• Hesap silme linki ile hesapları silip mobil veri ile baştan açsam düzelir mi acaba

• Xlm testini yaklaşık 1 ay bekledikten sonra açılmayınca tekrar kimlik doğrulama yaptım 2 gün sonra açıldı testi çözdüm ve 10 dolarlık Xlm aldım arkadaşlar uzun süredir bekleyenler denesin bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Naperva58 N kullanıcısına yanıt

Farkli bir telefon numarasi kullanman lazim. Ayni telefon no ile açarsan aynisi ile karşilaşacaksin.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Burada ortalıktan referans paylaşmak yasak falan onu anlıyorum da Abra borsası için hem sadece referansla kazanılabilen avantajdan bahsediyorsunuz hem de referans yasak diyorsunuz o zaman hiç yazmasanız daha iyiydi. Özelden de sormak yasak yazmışsınız peki sizce bu mantıklı mı 😂😂😂 bari sadece kendi referans numaranızı yazın da insanlar faydalansınlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Coinbase xlm arkadaşım ile geçen hafta yapmıştık onunki bugün açıldı tam 7 günde ama ben dayanamayıp bir hata mı var diye tekrar yolladığım için bekliyorum :)

• Birde coinbase de kimlik onaylayinca bazen maile onaylandı diye mail geliyor bazen gelmiyor. En son yolladığım da maile gelmemişti onaylandı diye acaba tekrar mi yollasam :D

• tembel hayvan kullanıcısına yanıt

Çevrenizden birilerini üye yaparken faydalanabilirsiniz o sebeple ilk mesaja yazıldı.

Forum kuralları hiç bir şekilde referansa müsade etmiyor. Bu durumda elimden gelen bir şey yok maalesef.

• tembel hayvan kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum bu işler referans ile oluyor özelden bile yasak anlamıyorum

• abra da ref hediyesi yatmayıp sonradan yatan var mı bilgi verirse iyi olur boşa bekleyip vakit kaybetmeyelim :D

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Hocam ben ilk kayıt olup 5bmex hediyesinden faydalanacağım.Şimdi stake etsem bundan da faydalanabilir miyim ?

• Araxes kullanıcısına yanıt

4 Ocak’tan önce 10 USDT ve 5 BMEX veriyordu. Bu tarihten önce üye olduysanız stake edip ek ödül alabilir misiniz bir fikrim yok. Desteğe sorun en iyisi.

Yeni üye olacaksanız veya olduysanız da stake etmek zorundasınız zaten.

• abrada dogrulamada sadece passport gozukuyor nasıl yapıcaz

• Bekostavakya kullanıcısına yanıt

Türkiye’den sadece pasaport kabul ediliyor artık.

• suan aktif para verenleri nerden bulabilirim

• aax borsası o bonusları vermiyor artık

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.