Şimdi Ara

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.129
Cevap
287
Favori
648.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam merhaba geçen gün coinbase den memoyu girmediğim için binance tarafına transfer edememiştim.binance destek yazıp sorunu çözdüm fakat coinbase ile iletişime geçip verdiğimiz iade numarasını paylaşın dediler. ben coinbase tarafına mail attım fakat daha hızlı nasıl cevap alabilirim.canlı destek falan yok mu. maile geç cevap verebilirler diye düşünüyorum. teşekkür ederim.

• Gehinnomm kullanıcısına yanıt

Aynı olayı yaşıyorum çoğu arkadaş da yaşıyor eski mesajlara bakarsanız.Coinbase neden böyle saçma bir şey yapıyor anlamış değilim. Masaüstü siteden girerseniz ya bekleme listesindesiniz diyecek ya da izlediğiniz için teşekkürler diyecek. Türkler çöktüğünden sisteme büyük ihtimal böyle oyalıyor.

• NeutronS N kullanıcısına yanıt

Sanırım mail yoluyla iletişimi kaldırdılar canlı destekte yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunusemre0666 Y kullanıcısına yanıt

coinbase support adlı mail adresine yolladım ama bilmiyorum başka nasıl ulaşabilirim. iadeyi almak istiyorum fakat canlı destekleri bile yok

• whalefin adres doğrulama kabul olmuyor bi türlü nasıl hallettiniz Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] 

• Belge olarak ne gonderdin acaba ?

Bölgende sadece destek hizmeti var diyor mail yolu kapalı bana böyle cevap geliyor

• Huobi komisyon kartlarini nasil degerlendirebiliriz? Alan oluyor mu?

• yus49 Y kullanıcısına yanıt

Sınırlı süreli mi?

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Yeni uyelikte verdiginden hocam. 90$ falan topladim simdilik

Komisyon kartları sayfasına girdiğinizde sınırlı süreli yazıyorsa transfer edilemez ve tam olarak süreyi bilmiyorum ama 5-10 gün içinde kullanmazsanız geri alınıyordu.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Evet sureliymis hocam. Sihirli madencilik ve cevir kazandan ne gelirse kar o zaman. Silinene kadar iyice harcayalim

Evet hocam. O etkinliklerdeki hacimleri sağlamak için kullanabilirsiniz. Süresi bitene kadar.

• beko64 kullanıcısına yanıt

Bilgisayardan baktığım da bu yazıyı gördüm hocam.

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]
  • Selamlar. WhaleFin verdiği 15$ btc ödülünü ve bekleyen usdt yi en az kayıpla nasıl Binance borsasına alabilirim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fondeep kullanıcısına yanıt

Wadjet iletmişti yanlış hatırlamıyorsam, TRC 20 ağını kullanarak USDT'leri ücretsiz gönderebilirsiniz.

• Purael P kullanıcısına yanıt
    Gate ve Huobi için yazılmış fakat WhaleFin için görmedim. Eğer WhaleFin de de ücretsiz ise tron ağı süper.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hocam coinbase e Memo yazmadıysan paran coinbase te askıda kalıyor. Web sitesinden giriş yap, xlm sayfasına gir orda yaptığın işlemin tamamlanmadığını göreceksin, iptal seçeneği de var iptal et. Paran coinbase e geri gelecek sonra işlemini yap

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.