Şimdi Ara

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.129
Cevap
287
Favori
648.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bitmex e ben önceden üye oldum bu ödülleri ne zaman verecek bilginiz var mı

• by_Jazz B kullanıcısına yanıt
    1 Şubat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @Bekostavakya

İlk mesajı kontrol edin. Güncel promosyonlar yer alıyor.

@Peaky

AAX ilk mesajdan kaldırıldı. Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] 

@by_Jazz

1 Şubat 2022 tarihinde ödüller cüzdanlara gönderilecek.

• ftx uid yi nerden bulacaz

bide şimdi kayıt olup yapsam yetişebilir miyim acaba kacta biticek bu

• Bekostavakya kullanıcısına yanıt

TSİ 03.00’da bitti hocam. Al sat işlemlerini yapmış olsanız KYC için vaktiniz vardı ama şuan sıfırdan hesap açıp dahil olamazsınız.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

tamamdır teşekkür ederim

• wexo cüzdan airdrop varmıs guvenilir mi ?

• abradan bonusu alamadık, kötü oldu.

• investing kullanıcısına yanıt

Referans bonusu devam ediyor. Üye olup 30 gün 16 dolar bekletirsen 25$ veriyor. Hem refine hem sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orda 2 sefer 15 demiş ben tekde 30 dolar attım verir değil mi.

• megatrown M kullanıcısına yanıt

Hesabi yeni mi actiniz? Yeni acip 30$ yatirdiysaniz sorun yok 25$ alirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok 15 dolar ödülü aldım 2 hesaptanda daha sonra çektim tabi 8 dolara falan düşmüştü. sonra referansımla katılan hesaba 30 dolar attım alır mıyım acaba tabi oluyo 1 aya yaklaştı sanırım

• Abradaki xlm yi binance göndereceğim fakat deduct fee ve add fee kısmı var bir kere dilim yandı yüksek komisyon ödemek istemiyorum bu deduct fee ve add fee olayı nedir hangisinde xlm yi binance göndermeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 18 Ocak 2022; 18:41:49 >
  • Deduct Fee seçip gönderirseniz gönderdiğiniz tutardan ağ ücretini düşüp gönderecek. Size ne kadar ağ ücreti alınacağını göstermesi lazım o sayfada.

!! MEMO ETİKETİNİ GİRMEYİ UNUTMAYIN !!

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hayatımda şu Coinbase kadar adamı yoran bir uygulama daha görmedim. Resimden anlaşılacağı üzere diğer 2 coinin sorularını çözüp paramı aldım ama XLM'ye gelince tekrar doğrulama istedi bende tekrar bilgileri gönderdim ama hala doğrulama istiyor. Ne kadar aptalca bir sistemleri var bilmiyorum. Başına gelen oldu mu daha önce?

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]

• Gehinnomm kullanıcısına yanıt

İlk defa sizde görüyorum hocam. Gerçekten ilginç bir durum. Hiç olmayacak şey halbuki

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]
  • Merhabalar, Cake DeFi'nin vermiş olduğu 5 $'lık KYC ödülünü aldım, 50 $'lık hesaba para aktarımıyla 30$'lık ödülü de almak için şimdi hesaba para aktarmaya çalışıyorum. Diğer forumlarda binance üzerinden LTC (komisyon oranı düşük) aktararak yapılabileceği iletilmiş, binanceden 30 $ a tekabül eden 0,5 LTC yi aldım ve gönderme aşamasına geldim fakat Cake DEFI'de LTC transferi için ağ seçiminde litecoin ağını seçtiğimde adres kısmına bir şey gelmiyor ve qr kodunu okuttuğumda da bir adres alamıyorum, sadece DeFichain'i seçtiğimde adres çıkıyor, binancetr de ise bu ağ bulunmuyor. Bu durumda ne şekilde hareket etmem gerekiyor yardımcı olabilecek olan var mı acaba?

Edit: Şimdi tekrar kontrol ettim adres satırı çıktı, mesajımı özellikle silmedim, belki bu airdroptan faydalanmak isteyenler olursa diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Purael -- 19 Ocak 2022; 12:36:15 >
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.