Şimdi Ara

Kredim.com.tr - 6 Taksit 0 Faiz - Son Taksit Kredimden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.887
Cevap
66
Favori
170.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredim.com.tr - 6 Taksit 0 Faiz - Son Taksit Kredimden

Seçili Sektörlerde Yapacağın Alışverişin Son Taksiti Kredim’den. Üstelik 6 Ay Taksitle 0 Faizle!

Kampanya Detayları
    Kampanyadan mevcut Kredim kullanıcıları ve Kredim’de ilk kez hesap oluşturan müşteriler faydalanabilir. Bir kullanıcı kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir.
    Kampanya, 12 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 11.00’de başlayacak ve 16 Aralık 2022 Cuma günü saat 23.00’te sona erecektir.
    Kampanya; Eğitim ve Ofis, E-ticaret, Moda, Dekorasyon, Sağlık, Sigorta ve Kozmetik sektörlerinde yalnızca online kullanımlarda geçerlidir.
    Kampanyada minimum alışveriş tutarı 180 TL’dir. Kampanya kapsamında 180 TL ve üstü 6 taksitli yapılan alışverişin son taksiti Kredim tarafından karşılanacaktır.
    Kampanya kapsamında 6 ay taksitle yapılan 180 TL ve üzeri online alışverişlerde son taksit Kredim tarafından ödenecektir. İlk 5 taksitin geri ödemesinde müşteri tarafından gecikme yaşanması halinde, TURK Finansman A.Ş.’nin belirlediği faiz oranları geçerli olacak ve, son taksit de kullanıcı tarafından karşılanacaktır. Bu durumda, gecikme faizi ve diğer faiz oranları kullanıcıya yansıtılacaktır.
    TURK Finansman A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına, öncesinde bilgi vermek kaydıyla münhasıran sahiptir.
    Öncesinde bilgi vermek kaydıyla, Kredim’in azami tutar ve oranlarda her zaman değişiklik yapma hakkı saklıdır, bir iş yerini ve/veya kategoriyi her zaman kampanya kapsamından çıkarabilir ve/veya ekleyebilir.
    İptal/iade işlemlerinde Kredim hesabı oluştururken kabul edilen Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan “İptal/iade” koşulları geçerli olacaktır.
    Kısmi iptal/iade işlemi gerçekleştirmeniz ve toplam tutarın 180 TL altına düşmemesi halinde alışverişiniz kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, yeni ödeme planı oluşturulacaktır.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsin?
    Kampanyadan yararlanabilmek için Kredim Mobil üzerinden hesabını oluşturman yeterli. Kampanyaya katılmak için başvuru yapmana gerek yok. Maksimum 6 ay faizsiz taksitle alışveriş yapmak için 3D secure ödeme adımında taksit sayısını seçmen yeterli.

https://www.kredim.com.tr/son-taksit-kredimden-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 11 Aralık 2022; 22:9:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar findeksle alakalı sizi bilgilendireceğim. Herkes endişelenmiş kafanızdaki tüm soruları yanıtlarım varsa takılan durum.

Findekse raporlar anlık iletilmiyor. Her bankanın kendince raporlama zamanı var. Kredim zaten bu sektörde yeni olduğundan bankalar gibi sistemi olmayabilir hele bu kampanyada yoğun bir ilgi olduğundan olabilir.

Bankalar tahminime göre tüm verileri akşam raporluyor. Findekse bildirilene kadar belli bir süre geçiyor haliyle. Tabi buradaki önemli detaylardan birisi de kredi kartında bekleyen provizyonlar asla borç olarak görünmez çünkü onlar bekleyen provizyonda hala kesinleşmiş borç değildir. Bu sebeple kredi kartı için gece yapılan işlemler genelde bir sonraki güne hatta ertesine kaldığından banka bildirmemiş oluyor.

Örnek araç kiraladığınızda ön provizyon alırlar o borç görünmez. Findeks harcama olarak işlemez çünkü kesinleşmiş bir durum yoktur.

Findeks aldığı verileri 00:30'da işlemeye başlıyor. Aboneliği olan arkadaşlar inceleyebilir. 00:30'da başlar 01:00 gibi tam oturur sabahta 09:30 itibariyle tam netleşmiş olur. 3 yılı bitirdim hem şahsım için hemde şirketim için abonelik var.

Benim için tespit edebildiğim raporlama süreleri;

Garanti 48 saat içerisinde

Denizbank 48 saat içerisinde

İşbank 72 saati buluyor

Akbank 48-72 saat

Hsbc 1 hafta sürdüğü oluyor :) Çoğu zaman harcıyorum 2-3 güne yatırıyorum borçsuz devam ediyor sürekli.

Kuveyttürk 48-72 saat

Halkbank 24-48 saat içlerinde en hızlısı bu görünüyor.

Kredim üzerinden kredili bende kullandım bu kampanyadan çok geç borç yansıdı. Henüz ödemedim bende taksitleri ödeme sonrası nasıl bir süreç bekliyor yaşayıp göreceğiz fakat imkanı olan havale/eft olarak ödesin. Gecikme bildirilse bile https://www.kkb.com.tr/teyit-itiraz adresinden itiraz edebilirsiniz.

• Güvenilir mi iyi kampanya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kosesoysahin K kullanıcısına yanıt

2 aydır kullanıyorum. TURK FİNANSMAN A.Ş markasına ait. Findekse düşüyor harcamalar kredi olarak

• kosesoysahin K kullanıcısına yanıt
    BDDK dir, Resmi Gazete dir vs herşeyi koymuslar. Resmiyette bir sorun yok gibi görünüyor ama işleyiş nasıl acaba? Üye olunca kredi kartımı gibi birşey mi veriyorlar acaba? Hadi öyle oldu diyelim taksitlendirmesi nasıl oluyor acaba?

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Sanal kart veriyor. Kredi kartı gibi işliyor

Taksit ödemelerde 3d ile yapılıyor kod gelmeden taksit seçenekleri çıkıyor

Kredim.com.tr - 6 Taksit 0 Faiz - Son Taksit Kredimden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 11 Aralık 2022; 20:50:24 >
  • redali kullanıcısına yanıt
    Limitler düşük mü oluyor peki genelde? 1250 gibi görünüyor sizde.

• Sektör ayırmış
    Sonra online alışveriş demiş
    E ticaret demiş
    Online olunca bütün sektörler girmez mi
    Sonuçta e-ticaret olmuyor mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bana vermiyor kredi notum 1290. Bankadaki kredi kartı limitim bile 1.000tl arttırım yapmıyor çalışma vs yok diye. Yinede bunlar 1.250 limit verdiler

• Alperen1668 A kullanıcısına yanıt

Alışverişte her yerde geçmiyor altungold,paycell vs daha önceden denemiştim. Bu işletme anlaşmalı değil deyip ödeme yapmamıştı.

• redali kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada dan altın alırız olur mu

• Alperen1668 A kullanıcısına yanıt

Olması lazım sonuçta hepsiburada ödeme yapılıyor.

• Sigorta sektörü işe yarar, trafik sigortası vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkkkkan -- 11 Aralık 2022; 21:19:50 >
  • Başvuru inceleniyor

Türk Elektronik Para Aş'nin kuruluşu yani Param'ın. Güven konusunda sıkıntı etmeyin yani

• Profıl yüzde 85 diyor tamamlamak için ne yapmak gerek acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışveriş ust limiti var mi acaba tekini kredim ödeyeceğini göre ne kadar yüksek o kadar kar yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limitim az bayağı artırmıyorlar kredim i neredeyse Eylül ayından beri kullanıyorum sıfır sıkıntı zaten money pay hazır limiti de kredim sağlıyor güvenilir ama uygulama geliştirilmeye çok açık zamanla düzeleceğini umuyorum fiziki kartı da çıkarsa çok daha iyi olur

• Altın alınıyor mu??

• Alışverişin kendisi mi 6 taksitli olacak yoksa bu site 6'ya bölüp son taksidi almıyor mu?

• harunkmc H kullanıcısına yanıt
    Aynı durum güncellemede ne eksik görünmüyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.