Şimdi Ara

Kredi Notum 132 :(

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
1
Favori
109
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3082 Mesaj
    Üniversiteyken 500 liralık kart kullanıp, batırmıştım. Avukat mavukat devreye girip, parayı almıştı. Ödedim ama şu an kredim o kadar düşük ki bankalara borçlanamıyorum. Herkesin ödemesi gereken kredileri falan var. Benim ne kredim ne de kredi kartım var. Bankamatikten harcıyorum.

|
    |
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    İnsan gerçekten hayret ediyor.
    |
    |
    Edit; Yaw arkadas boyle konular aciyosunuz durduk yere 8 tl harcadik. Kredi risk raporu dedik cep subesinden 8 TL istedi. Neyse iyi cikti 1900 puan iyi mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 23 Kasım 2016; 18:46:9 >
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    Seni bankanın kapısından içeri almazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

iyi tarafindan bakmaya calis

Tek avantajım borcum olmayacak bankalara hiçbir zaman.

Kötü yanıysa araba ya da evi kredi ile alamam.
    |
    |
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.