Şimdi Ara

KREDİ KARTIMDAN 3$ ÇEKİLMİŞ, DOLANDIRILDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle miktarın önemsiz olduğunun farkındayım burda konu o değil miktar 300$ ya da 3k $ da olabilirdi ve harcama yapılan firma ismi de çok garip. 11.5.2021 tarihinde Finansbank kredi kartımdan 3$ çekilmiş. Bu işlemi aşağıdaki firma ile yapmışlar fakat google'da herhangi bir sonuca rastlayamadım. Bankayı aradım herhangi bişey bilmiyorlar firma ya da işlem yapılan yer ile alakalı ve harcama itirazında bulundum işlem henüz provizyonda olduğu için geri alabileceğimi düşüyorum. Bu firma nedir ne değildir bilgisi ya da fikri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Başına daha önce bu vb. bişey gelmiş olan var mı acaba?

Firma adı: NXRKIZNTONMR DUAWHGMQ OCEANO

Edit: olayın arkasından hemen kartı online kullanıma kapattırdım.

KREDİ KARTIMDAN 3$ ÇEKİLMİŞ, DOLANDIRILDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JMaharaja -- 14 Mayıs 2021; 22:51:12 >

• Bence hemen kart bilgilerinizi degistirin. Mümkünse yeni kart isteyin cvcsi biliniyorsa
  • O kartı iptal ettirip yeni kart talep etmenizi öneririm.

• Bazı siteler ilk ay bedava falan kampanyası yaparken kartın ölü olmadığını teyit etmek için 1 dolar çekip geri yüklerler genelde ama 3 dolar bunun için biraz fazla.

• Psikotrex kullanıcısına yanıt

Evet hocam online kullanıma kapattırdım bakalım sonuçlanana kadar kapalı kalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

O kartı iptal ettirip yeni kart talep etmenizi öneririm.

hocam benim anlamadığım neden 3$? hadi bi denedin bakalım gerçekten çalabiliyor muyum diye (ki bi çalma işi anladığım kadarıyla) neden arkasından hemen bi 300$ vb yüksek rakam denemedin? nedne 3$ da kaldın mesela?

• JMaharaja kullanıcısına yanıt

Hocam orasını bilmiyorum ama yine de kart bilgilerini değiştirin.

• bir yere üyesindir bence

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

yok hocam üye olmadığıma eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

yok hocam üye olmadığıma eminim.

Tefonunu formatla kart sifreni degis
  • HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

Onları hallettim hocam. Benim merak ettiğim şey bu firma ismi. Nedir ne değildir anlamadım hala.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.