Şimdi Ara

Kredi Kartı Yok, Vade Farkı Yok, Kefil Yok VATAN BİLGİSAYAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
46.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi Kartı Yok, Vade Farkı Yok, Kefil Yok. Dilediğiniz Ürüne %25 İndirim Avantajıyla Size Özel Kredi ile Sahip Ol
    un.

• bence süper olmuş, ürün kısıtlaması yoksa çok iyi, kazıkçı evkur'a da tokat gibi gelir
  • Broşürün alt kısmında kampanya 13-14 Nisan tarihleri arasında geçerlidir yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bence süper olmuş, ürün kısıtlaması yoksa çok iyi, kazıkçı evkur'a da tokat gibi gelir

Ürün kısıtlaması olmadığını 750-1500 tl lik alışverişlerde % 0 faiz 12 taksit ile 1500 tl üzeri 36 ay vadeli alışverişlerde ilk 1500 tl ve 12 aylık kısmı için faiz yok,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALoAzraiL

Broşürün alt kısmında kampanya 13-14 Nisan tarihleri arasında geçerlidir yazıyor.

mail az önce geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprice

quote:

Orijinalden alıntı: ALoAzraiL

Broşürün alt kısmında kampanya 13-14 Nisan tarihleri arasında geçerlidir yazıyor.

mail az önce geldi

Herhalde broşüre yanlışlıkla eski tarihi yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shandor -- 20 Nisan 2013; 23:58:29 >
  • vay be iyiymiş vatan'ı tebrik ediyorum
  • http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Sayfalar/Kredi-Bedava.aspx

1.500 TL’ye kadar Kredi Bedava!

Topkapı ve Bostancı Vatan Mağazaları'ndan almak istediğiniz ürüne Sadece 125 TL taksitle, faiz veya masraf ödemeden sahip olun.

Kartsız, kefilsiz, belgesiz, üstelik vade farksız 12 ay taksitle krediniz Topkapı ve Bostancı Vatan Mağazaları'ndaki Odeabank Şubemizde sizi bekliyor.

Başvurmak için VATAN bosluk T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444’e kısa mesaj atın, kredi limitiniz cebinize gelsin. Sadece kimliginizle Vatan Mağazaları içerisindeki subelerimize gelin, anında kredinizi kullanın. (Vadofone hat sahibi müşterilerimizin 0 532 752 84 44 numarasına mesaj atmaları gerekmektedir)

Krediniz ile aldığınız ürünü hemen ödeyebilir, üstelik ürün tutarından daha fazla kredi alarak Kredi Bedava avantajlarından yararlanmaya devam edersiniz. Odeabank Bank’O kartınız ile kredinizi Türkiye’deki ATM’lerden anında çekebilirsiniz.

Kredi Bedava ile beraber temel bankacılık ürünlerine tek seferde sahip olun!

Kredili Mevduat Hesabınızla ek limit,
    Bank’O kartınızla 7/24 tüm ATM’lerden nakit çekim,
    Internet Bankacılığı’yla ücretsiz EFT fırsatını yakalayın.
    Kredi Bedava geri ödemelerinizi;

Magaza dısındaki subelerimizden
    Bank’O kartınızla Odeabank ATM’lerinden
    Diger bankalardan para transferi (EFT) ile yapabilirsiniz.
    Kredi Bedava sadece Vatan Magazaları’ndan alınan 750 TL ve üzerindeki ürünler için geçerlidir.

En düşük kredi tutarı 750 TL olup, vade farksız satış 1.500 TL’ye kadardır.

Bedavalı Kredi Örnek Taksit Tablosu *

* Örnek vade ve kredi tutarı için tüm vergiler ile masraflar dahil edilerek hazırlanmıstır.
    ** İndirimli faiz oranı %1,99 faiz oranı baz alınarak hesaplanmıstır.
    Her kredi tutarının 1.500 TL'sine 12 ay vadede %0 faiz uygulanmıstır.
    Odeabank günün kosullarına göre faiz oranını, kampanya içerigi ve süresini degistirme hakkına sahiptir.​

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 21 Nisan 2013; 0:23:11 >

• Dikkat etmek lazım ?

2.000 tl den üstü sakata geliyor amman dikkat !!!!

3.000 TL 36 113,06 TL 1,46% 175 TL 4.070 TL 2,14% 25,73%

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 21 Nisan 2013; 0:08:56 >
  • Bi göndereyim veriyor mu merak ettim

Vadofone hat sahibi müşterilerimizin 0 532 752 84 44 numarasına mesaj atmaları gerekmektedir.

Turkcelliyiz ama ücretsiz yollayalım
  • Bedavalı Kredi Örnek Taksit Tablosu *

• öğrencilere de verseler süper olur
  • çok güzel kampanya olmuş o zaman, 1250 tlye kadar,12 taksit,kredi kartı olmayana da vermesi
    ama sorun şu,kredi kartı olmayanın,muhtemelen banka mağduriyeti vardır,ona da verirler mi
  • İlginç. Evkur gibi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

çok güzel kampanya olmuş o zaman, 1250 tlye kadar,12 taksit,kredi kartı olmayana da vermesi
    ama sorun şu,kredi kartı olmayanın,muhtemelen banka mağduriyeti vardır,ona da verirler mi

her kredi karti olmayanin maduriyeti olmasi gerekmez ki
    yasim 21 daha 2 ay oncesinde kart cikarttim kendime
    babam 50kusur yasinda kart kullanmadi simdiye kadar
  • Evkur ile kıyaslanmaz işin içine banka giriyor hiç yoksa 10 tane farklı bankalardan kredi kartım ve kredi kullanıyorum ama beni beğenmedi :D olumsuz cevap geldi parası olanında böyle bir olaya girmesinin mantığıda olmadığına göre vatan ve odeabanka sormak istiyorum amacınız nedir ! kredisi olumlu sonuçlanan olursa lütfen buraya yazsın,,,

Reklam kokan hareketler bunlar Vatan ve OdeaBank a

• Çok güzel olmuş bu olay soyguncuların sonu gelir umarım. Kredi kartı olmayan nakit gücü olmayan insanları resmen göz göre göre dolandırıyorlardı insanlarda almak zorunda kalıyorlardı.
  • Baska il ve subelerde olsa kacirmazdim sansa bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu %25 indirim ne zamana kadar acaba.? hafta sonuna özel ise, indirimli fiyatları kaçırmış olacağız sanırım.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprice

Evkur ile kıyaslanmaz işin içine banka giriyor hiç yoksa 10 tane farklı bankalardan kredi kartım ve kredi kullanıyorum ama beni beğenmedi :D olumsuz cevap geldi parası olanında böyle bir olaya girmesinin mantığıda olmadığına göre vatan ve odeabanka sormak istiyorum amacınız nedir ! kredisi olumlu sonuçlanan olursa lütfen buraya yazsın,,,

Reklam kokan hareketler bunlar Vatan ve OdeaBank a

ben dün gece yolladım sabah 1000 tl krediniz onaylandı diye mesaj yollamışlar benim almak istediğim ürün 3000 tl

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.