Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlıal.comdan 1200 TL üstü taksitli harcamam olacak yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atsın lütfen
  • N11 den 1000 tl uzerine 100 tl indirim yapilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 30 Temmuz 2014; 20:34:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksadan 1000 TL üstüne 70 tTL indirim yaparim
    Kendi hesabinizdan alisverisi yaparim kendi kredikartimla
    1000 tlden altina 35 TL indirim yaparim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgbayraktar -- 31 Temmuz 2014; 1:18:57 >
  • World ve maximum kampanyalarında
    TAKSİTLİ alışverişlere
    her şey sizde kalmak üzere ve sizin hesaplarınız-kuponlarınız kullanılmak üzere
    puan kadar indirimle işlem yaparım.

ayrıca Gittigidiyorda; benim hesabımdan
    2000 TL üzeri TAKSİTLİ alışverişlere
    %10 indirimle işlem yaparım.

• hızlıaldan yardımcı olacak kimse yok mu arkadaşlar
  • Halledildi. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 1 Ağustos 2014; 13:57:27 >
  • Kliksa.com'dan yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinize taksitli işlemler için 75 TL , peşin işlemler için 50 TL indirim yapabilirim.

Not: Bugün son gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslun -- 31 Temmuz 2014; 10:27:08 >
  • Guaximo kullanıcısına yanıt
    hızlı al için kendi hesabımdan yardımcı olabilirim.
  • Hizlialdan 620 liralik urun alicam 9 taksit 50 cardfinns puan var 570 e alacak olan varsa hemen yapalim alisverisi

• Merhaba...

Arkadaslar bugun (songun bugun 31.07.2014) bonus kredi kartimdan 50 tl lik alisveris yapmam gerek.

44.75 lik avea odenmemis faturam var. 50 tl altioldugu icin kk ile odemem isime gelmiyor...

Bu baglamda yardim istiyorum...
    50 tl ve ustu siparis ve odemelerinizi bonus Kk ile yaparim.

Detaylar icin Pm atin goruselim.

Ben 50 tl ustu siparisinizi bonusumla yaparim. Siz 44.74 lik faturami odersiniz.
    Siz karli cikarsiniz.
    Avantajix ve cek kupon sizde kalir.

Extra olarak N11 den hesabiniza 5 tl tanimlarim. Alt limitsiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 31 Temmuz 2014; 11:26:06 >
  • Merhaba arkadaşlar;    

N11 alışverişleriniz için 950 tl lik limitim var. % 11 indirim ile yardımcı olurum. Sizin hesabınız kullanılır. Çek kupon avantajix vs herşey sizin olur. Yüksek meblağlı alışveriş tercih sebebidir.    
    Örn. 950 tlik alışverişte avantajix hariç 110 tl indirime tekabül eder

not: bugün indirim için son gün. Ağustos kampanyaları bereketsiz olduğu için acele etmenizi tavsiye ederim

• N11 den 1200 TL üzeri alışverişim için, parafly ile indirim yapabilecekler hemen işlem yapılır,

Kliksa, Hepsiburada, Ereyon, 1tıkla2kazan, ve diğer puan veren kart kampanyalı sitelerden yardımcı olunur,
    Maximum - World - Axess kartların tüm hakları duruyordur, alacağınız ürünü ve siteyi belirterek teklif alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 31 Temmuz 2014; 12:22:40 >
  • HizliAl 200 TL ve üzeri 30 TL indirim yapabilirim
  • Bugün son gün: Hepsiburada.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde net %15 indirim yapabilirim. (700 TL'ye kadar olan alışverişlerde. 1000 TL ve üzerinde 125 TL indirim)

Ödeme Garanti Bankası (öncelikli tercihim) hesabına olacaktır. Para transferinden sonra alışveriş sizin hesabınızdan benim tarafımdan yapılacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 DEN 1000 TL ÜZERİNE 100 TL İNDİRİM YAPILIR. HERŞEY SİZDE KALIR . SİZİN İNDİRİM KODLARINIZI KULLANIRIZ. TEK ÇEKİM ,TAKSİT FARK ETMEZ.

BUNUN HARİCİNDE PARAF , ADVANTAGE , WORLD KART A 9 TAKSİT OLAN TÜM SİTELERDE %5 İNDİRİM YAPILIR.HERŞEY SİZDE KALIR. AYRICA SİTE WORLD PUAN VERİYORSA O İNDİRİMDE ÜSTÜNE EKLENİR. ÖRNEK 1000 TL DE 50 TL WORLD PUAN VERİYORSA 50 DE BEN İNDİRİM YAPARIM 100 TL İNDİRİM OLUR.

Parafly Puanlarını Nakite Çevirmek İsteyenlerde Ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 31 Temmuz 2014; 12:59:32 >
  • Gittigidiyor
    * 2000 tl üzeri taksitli alışverişlerinizde kendi hesabımdan 200 tl indirim
    * Bonus kart ile taksitli işlemlerde puan kadar indirim
    N11
    * Paraf kart ile taksitli işlemlerde puan kadar indirim
    İşlemler 1000 tl üzeri olacaktır
    * Alacağınız ürünün linkini pm atmaniz durumunda geri dönüş yapılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG'den taksitli işlemlerde bonus kart ile puan kadar indirim yapılır ..bugun son gun kampanya için...
  • n11.com dan 1800 liralık telefon alacağım tekliflerinizi bekliyorum ALINDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanDemirali -- 31 Temmuz 2014; 17:39:32 >
  • N11'de 1200 tl lik cep telefonu icin ne kadar indirim yapabilirsiniz tesekkurler...
  • N11.com da 1000TL üzeri peşin ve taksitli alışverişleriniz için 110TL indirim yapılır. Avantajix vs sizde kalabilir.

Edit: İşlem hnzl nickli arkadaş ile gerçekleştirilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuCh -- 31 Temmuz 2014; 17:58:22 >
  • 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.