Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kliksadan 1178 tl lik ürün alınacaktır . Yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum .
  • N11 de kendi hesabımdan taksitli alışverişlerden 120 (1000 üzeri) peşin alışverişlerde 100 indirim yaparım.Axses yoktur!!!!!
  • Gittigidiyor 'dan aşağıdaki ürünü satın alacağım (1.179 TL) .

Avantajix de sizin olacak şekilde bana indirim tutarınızı PM olarak atar mısınız lütfen?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-ii-n7100-cep-telefonu-112016326
  • GG den ve n11 den 1000 tl üstü alımlar için bonus ve Axess sahipleri pm atabilir.Tel no bırakırsanız hemen donerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de N11 Sitesinden, Lg G2 almak istiyorum. İthalatçı garantili olsun sonuçta aynı telefon. Benim hesabımda 100 TL çek var. Ürünün normal fiyatı tam 1.199 TL ve bu çek ile 1.099 TL oluyor. Axess kartı olanlar bana bu alışverişim için yardımcı olabilir mi acaba? 111 TL Chip Para kazanacaksınız. Tekliflerinizi bekliyorum. Yardımcı olacak olan arkadaş ile karşılıklı olarak bende Gittigidiyor da Bonus Kart ile yardımcı olabilirim. İkimizde aynı fiyatlı ürün alacak isek karşılıklı ödeme yapmaya da gerek kalmaz. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quidditch06 -- 25 Nisan 2014; 13:02:43 >
  • sizin hesabınızdan hepsiburada islemi yapılır puan kadar indrim saylayabilirim
  • kliksa'dan 3 kartla yardımcı olabilirim. 1000 TL üzerine 120 TL indirim yapılır. İlgilenen arkadaşlar pm lütfen
  • arkadaşlar gittigidiyor'da sadece puan kadar indirim istiyorum. PM olarak cep telefonunuzu mesaj atarsanız hızlıca işlemi gerçekleştiririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eopariltay

arkadaşlar gittigidiyor'da sadece puan kadar indirim istiyorum. PM olarak cep telefonunuzu mesaj atarsanız hızlıca işlemi gerçekleştiririz.

pm
  • kliksa 1200 tl üstüne 150 tl indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

wp için puan + %15i indirimiyle yardımcı olurum, farklı teklif kabul etmem, pazarlık yok, önce ödeme sonra işlem. Teşekkürler

kliksayı @isolayn007 ile kullandık, aynı şekilde wp + %15i kadar indirimle diger sitelerde kullanabiliriz
  • Merhaba,

Hepsiburada'dan 850 TL ve üstüne 120 TL 1600 TL ve üstüne 170 TL indirim yapabilirim.

Alışverişi kendi hesabımdan yapacağım. İlgilenenler PM...
  • http://www.kliksa.com/urun/motorola-moto-g-16-gb-black-akilli-telefon/980002172#!OdemeSecenekleri

50 tl motorola ındırımı ile 699tl ye geliyor +50 tl wp verecektır ilgilenenler pm

Alışveriş için güven önemlidir.
  • @isolayn007 la kliksa işlemım oldu
    teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa'da 120 lira indirim yaparım. Avantajix bende kalır.
    Hızlıal'da 100 lira indirim yaparım. Avantajix vermiyor.

• Olmaz ama sorayım olan vardır belki 01.05.2014 / 04.05.2014 GAZİANTEP Havalimanından araç kiralamak isityorum. Fazla world puanı olupta harcamak isteyen varsa talibim.

World puanları 2 ile çarpıyorlar. İşlem 311 tl lik olacak 155,5 world puan kullanılacaktır. karşılığı için anlaşırız.
  • Hizlıal.com için kendi hesabımdan 115 tl indirim yapabilirim.

• hızlıal için 120 tl indirim yapabilirim. İlgilenirseniz pm ile ulaşın lütfen. Kliksa bugün kullanılmıştır. Teşekkürler...
  • Kliksa 1000 üzeri 130 tl indirim (2 adet world kart)
    Hızlıal 1000 üzeri 130 tl indirim (3 adet world kart)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

http://www.kliksa.com/urun/motorola-moto-g-16-gb-black-akilli-telefon/980002172#!OdemeSecenekleri

50 tl motorola ındırımı ile 699tl ye geliyor +50 tl wp verecektır ilgilenenler pm

Alışveriş için güven önemlidir.

• 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.