Şimdi Ara

Kredi kartı tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aidatsız kredi kartı almak istiyorum. Şu anda en cazip gelen aidatsız kredi kartı en para. Sizler en para kredi kartını tavsiye edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mst434 -- 8 Mart 2021; 18:28:55 >

• Aidatsız kart listesi az değil. Vakıfbank express card temassız özelliği yok.Bonus Flexi temassız özelliği yok. Bonus Flexi TROY temassız var. Axess free temassız var. Maximum aidatsız temassız özelliği var. Tercih senin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samosan S kullanıcısına yanıt
    Tüm kartları inceledim fakat bazılarında taksit imkanı, bazılarında kampanya yok.
  • Yapı Kredi world eko ve Vakıfbank express kart tüm taksit imkanlarından faydalanıyor. Öteki kartlar taksit konusunda sıkıntılı

Vakıf tercih kart aidatsız diye biliyorum.
  • Vakıf tercih kart aidatsız ancak, kampanyalardan yararlanmak için, ek taksit için ücret talep ediyor. Express kart ise hem aidatsız hem de tüm world imkanlarına sahip

• enpara kullanıyorum gayet de memnunum. bi incele aklına takılan bişi olursa gruplar veya özel üzerinden sorabilirsin.

Hocam geçen gün çıkarttım Vakıfbank tercih kart çeşke, Vakıfbank express isteseymişim tüh
  • Enpara Kredi Kartım var memnunum. Kampanyalardan dolayı daha çok Worldcard kullanıyorum.

• kıng365 kullanıcısına yanıt

Kartın gelince şubeye git. Express istiyorum de. İsimsiz karttan veriyorlar. Kampanya katılım ücretlerini ödemezsiniz

• enpara'da yok sanırım

• Enpara kredi kartı kullanıyorum taksit imkanları bana yetiyor. şahsen memnunum aidat gelecek mi iade ettirebilecek miyim şeklinde dertlerim yok 2 yılı aşkın süredir. kampanya falan koşturan biri değilim onu belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radminox -- 10 Nisan 2021; 15:54:52 >
  • İş bankası aidat almıyor. Eğer iş bankası ile anlaşma varsa (maaş gibi) aidat yok. Ama çalışmıyorsan aidat var mı ondan emin değilim.

• Bonus Gold Trink kullanıp aidat ödemiyorum mis gibi.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Maas bankan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmaz10

Maas bankan mı

Yoo her yıl eylülde tam hesap kesilirken geçiriyorlar 150-160 tl. Arayıp iptal edin ya da kartı kapatın diyorum. Anında iade ediyorlar.

Tabi buna findeks puanımın yüksek olması ve 10 yıllık garanti üyesi olmamın etkisi var kaybetmek istemiyorlar. Çok şükür asgari ödemedim hiç olan kadar harcama yaparım. Bana çok bir artısı da yok blöf yapmıyorum zaten başka bankadan alırım sıraya giriyorlar zaten kart vermek için.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    İade alabiliyorsanız ne mutlu size.hic acımıyor bu bankalar müşterilere.kart parasi cart parası hepsi karda yine de doymuyorlar
  • enpara alma da ne alırsan al, beceriksiz adamlarla muhatap olma. ben world kullanıyorum gayet memnunum. axess ve bonus da zaman zaman kullanıyorum iyidir.

• Up
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.