Şimdi Ara

Yapı Kredi yurt dışı alışverişinde çok fazla komisyon alıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Total 181€ ürün için 899TL kesti. 876TL kesmesi lazımdı normalde.

Euro 4.84 olmasına rağmen 4.97€ civarı hesaplamış! Sizin kartlarınızda da böyle bir sorun var mı?

• Mesai saatleri dışında ise makas aralığı daha fazla oluyor. Çok sık yurt dışı alış veriş yapıyorsan döviz ekstreli kredi kartı kullanabilirsiniz. O zaman aldığınız döviz miktarını ödersiniz.

Doviz ekstreli kart kullanmıyorsam Enpara kullanıyorum. Daha iyisi var mı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapı kredi, akbank çok pahalı. Teb bonus en iyisi. Kur neyse onu alıyorlar. Fakat teb ilede kmh yüzünden sorun yaşadım. Haksız yere gecikme bildirmişler Findeks puanım düştü. 10 tane mail yolladım. Zira yurt dışında idim. Hiç bir mailime doğru cevap veremediler. Gelince müşteri temsilcisine gittim. Bana hiç bir sorun yok dedi! Yeni eleman. Kasılıp duruyor. Beni hiç dinlemedi bile. Yani çok mağdur oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

yapı kredi, akbank çok pahalı. Teb bonus en iyisi. Kur neyse onu alıyorlar. Fakat teb ilede kmh yüzünden sorun yaşadım. Haksız yere gecikme bildirmişler Findeks puanım düştü. 10 tane mail yolladım. Zira yurt dışında idim. Hiç bir mailime doğru cevap veremediler. Gelince müşteri temsilcisine gittim. Bana hiç bir sorun yok dedi! Yeni eleman. Kasılıp duruyor. Beni hiç dinlemedi bile. Yani çok mağdur oldum.

Enpara en iyisi değil mi yurtdışı alışverişleri için?
  • enpara kredi kartım yok. Diğer banka kartı ise içinde çip olmadığından alışverişlerde kullanamıyorsunuz
  • Bende 2 kart var.
    Deniz bonus (2000 tl limit)
    Enpara kredi kart (500 tl limit)

Yurtdisina enpara kredi kart ile gittim..
    Karton sigara+cakmak+hamburger+mado cafede menemen filan yedim 70tl alti..
    Temassiz sekilde odedim.
    Islem basi 30 kurus kur farki olmus cok cok iyi ama limiti az 500 tl ve 6 ayda bir guncellenor deniliyor!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.