Şimdi Ara

KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
348
Favori
208.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süre sinirlamasi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Bonuslar TEB bonus, Deniz Bonus, Garanti Bonus vb. ayrılmaz. Bonus geçen her yerde tüm bonuslar kullanılabilir.

HSBS puanları Finansbank üye işyerlerinde de kullanılabilir.

Neresi olduğunu hatırlamıyorum fakat bir Bonus üye işyerinde Deniz Bonus kullanamamıştım. Bazı yerlerde sadece Garanti Bankası'nın puanları kullanılıyor olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bonus puanlar ile sigara alımı yapılıyormu?şok market bu konuda sorun çıkartırmı?
  • wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    Alınır sıkıntı olmaz

• Eski nuvo yeni yapıkredi banka kartları ile aşağıdaki marketlerde puan kullanabiliyormuyuz arkadaşlar?

Y.KREDİ WORLD
    Migros
    Şok
    Kipa
    Özdilek
    A101
    Migros
    Vatan
    FLO
    Daicman
    Watson
    Real
    Metro
    Carrefoursa
    LCW
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Bende eski nuvo yeni tlcardlıyım.

Geçen haftalarda kazandığım puan internet şubesinde görünmüyor, migrosa gittim görünmüyor.

Hadi dedim a101 de kullanayım görünmüyor dedi, var içinde puan kullanımına gir dedim girmiş düz çekmiş.

Sinir oldum.

Var mıdır eski nuvo yeni tlcardı olur bu sorunları yaşayan?

Kalan puanları bile sistemde göremiyorum. Benim gibi olan arkadaşlar bakabilir mi?

• soyken kullanıcısına yanıt
    Üstad ben 2 ay önceki otomatik ödeme kampanyasına katıldım puan 15 aralıkta yüklendi ve internet şubede görünüyor fakat henüz herhangi bir markete gidip denemedim hangisinde sıkıntısız oluyorsa ona gideyim diye sormuştum.

Sizinki hiç görünmüyorsa müş. hiz arayın bence bir yerde bir sıkıntı var.
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Bildiğim a101, şok, bim, migros, kipa'da geçiyor olması lazım. Ben arıyorum şu kadar puan var diyorlar tamam diyorum. Gittim migros'a göremiyorum dedi, kuyrukta var aldım nakit verdim. Gittim a101 de bir kısmını kullandım puanın sid*k zoruyla. Büyük kısmı kaldı, neyse bende dün puan var diye antin kuntin şeyler aldık, sırf puan bitsin diye. Ykb pek kullandığım bankada değil bu sebeple, bu sabah bir baktım dünkü işlemlerimi esnek hesaptan kullanmışlar.

3-5 kuruş puan kazandık, harcamak için daha fazlasını vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Bildiğim a101, şok, bim, migros, kipa'da geçiyor olması lazım. Ben arıyorum şu kadar puan var diyorlar tamam diyorum. Gittim migros'a göremiyorum dedi, kuyrukta var aldım nakit verdim. Gittim a101 de bir kısmını kullandım puanın sid*k zoruyla. Büyük kısmı kaldı, neyse bende dün puan var diye antin kuntin şeyler aldık, sırf puan bitsin diye. Ykb pek kullandığım bankada değil bu sebeple, bu sabah bir baktım dünkü işlemlerimi esnek hesaptan kullanmışlar.

3-5 kuruş puan kazandık, harcamak için daha fazlasını vereceğiz.

Bugün A101 de Yapıkredi Tl kart puanını ve deniz bonus puanını kullandım bir sorun çıkmadı.
    İlk mesaja eklense iyi olur aslında.
  • Chippara migros ve kipada geciyor mu?

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Bugün migros da chip para kullandım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürekli gittiğim Bim Garanti posu kullanmaya başlamış...Cepteteb Bonus özellikli kredi kartındaki puanlar görünüyor...En azından slipte görünüyor...Kullanmayı denemedim henüz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekselans_06

Bugün migros da chip para kullandım.

Migros iyi haber ama çok pahalı Allah'tan şok var markete bile gidemicez

• Merhabalar, YapıKredi tlcardımda 15 tl ye tekabül eden puan varmış 😄 Kredi kartım yok.. Bu maaş kartım her alışverişimi bunun üzerinden yapıyorum. Sorum şu worldcardın geçtiği yerlerde bende bu puanımı harcayabiliyor muyum acaba?

• Bi ara kuveyt türk kart kullandım içinde altın puan görünüyor harcama olasılığı varmıdır 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kart Finans puanları Migros'ta geçiyor mu?

• Geçen a101 e vakıfbank worldpuanım var kullanabiliyormuyuz dedim yok dedi bizimi yedi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Kart Finans puanları Migros'ta geçiyor mu?

Kullanılmıyor...

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Evet

• Farklı günlerde yüklenen puanları kullanacağımızda puanlar daha önce yüklenenlerden mi kesiliyor?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.