Şimdi Ara

KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
348
Favori
208.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Denetleme.1314

quote:

Orijinalden alıntı: enginkirtay

Hemen hemen tüm puanlar teknosada kullanılıyor.

Teknosa.com da kullanilmiyor

hocam burası fiziksel mağazalar için olan bir konu online olanlar içinde farklı bir konu var bunları orada yazın lütfen

teknosa da kullanılmayan puan yok denecek kadar az.
  • Yapı kredi worldpuan VatanBilgisayar mağazalarında geçiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

Hocam konu çok faydalı bence elinize sağlık. Şahsen ben world dışıtüm puanları marketlerde harcıyorum. O nedenle önemli buldum başlığı. Axess şok markette kullanılır yazılmış ama bir yanlışlık var şok markette axess ben hiç kullanamadım. Kesin midir öncelikle onu sorayım.

Bir de teb bonus puanı A-101 ve Şok da kullandım kesin bilgidir. Axess puanları ayrıca dün koton'da hanıma harcattım bu da bilginize olsun :).

Kampanyada kazanılan chip paralar gözükmez.ilk işlem kredi kartından 1 TL cektir.sonra chip parayı kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozdilekte paraf puani kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • axess --->boyner mağazası
  • FLO Mağazalarında axess chip para kullanılıyor ekleyebilirsiniz.
  • Ykb world ile vakıf world ilk mesajda ayrı ayrı verilmiş. Bende vakıf world var ykb olandan harcayamıyor muyum? Bu hafta 40 lira harcamam lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

Ykb world ile vakıf world ilk mesajda ayrı ayrı verilmiş. Bende vakıf world var ykb olandan harcayamıyor muyum? Bu hafta 40 lira harcamam lazım

Geçenlerde vakıfworld puanlarımı migros da harcadım. Sadece world POSlarının genelinde olan problem, karttaki worldpuanları görmüyor. Kartta ne kadar puan olduğunu biliyorsanız harcamayı ona göre yaparsınız. Şimdiye kadar sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

quote:

Ykb world ile vakıf world ilk mesajda ayrı ayrı verilmiş. Bende vakıf world var ykb olandan harcayamıyor muyum? Bu hafta 40 lira harcamam lazım

Geçenlerde vakıfworld puanlarımı migros da harcadım. Sadece world POSlarının genelinde olan problem, karttaki worldpuanları görmüyor. Kartta ne kadar puan olduğunu biliyorsanız harcamayı ona göre yaparsınız. Şimdiye kadar sorun yaşamadım.

49lira puanım var 40lirası 20martta uçacak harcamam gerekiyor. A101de bir deneyecem bakalım.

• Teşekkürler yararlı konu

• quote:

quote:

quote:

49lira puanım var 40lirası 20martta uçacak harcamam gerekiyor. A101de bir deneyecem bakalım.

Orada da harcanır muhtemelen. Şuana kadar vakıf world kartımdaki puanları harcayamadığım world üye işyeriyle karşılaşmadım. Sanırım yapıkredi world kampanyalarından yararlanma noktasında vakıfbank pos cihazı olan yerlerde puan kazanılamıyor. Onun haticinde puan harcanabiliyor diye biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orada da harcanır muhtemelen. Şuana kadar vakıf world kartımdaki puanları harcayamadığım world üye işyeriyle karşılaşmadım. Sanırım yapıkredi world kampanyalarından yararlanma noktasında vakıfbank pos cihazı olan yerlerde puan kazanılamıyor. Onun haticinde puan harcanabiliyor diye biliyorum.

Hocam dediğin gibi harcamak için vakıf şart değilmiş. Bugün ortak pos cihazından harcadım. Shellden benzin aldım. En ideal harcamayı yapmış oldum:)

• KONUMUZ SİZDEN GELEN BİLGİLERLE GÜNCELLENMİŞTİR..

SİZDEN GELEN UYARI VE BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA GÜNCEL TUTULMAYA DEVAM EDİLECEKTİR..

KALIN SAĞLICAKLA..
  • Puan kullanabilmem için illa o bankanın pos cihazı mı olması lazım. A101de maximum kullanmak istiyorum mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Puan kullanabilmem için illa o bankanın pos cihazı mı olması lazım. A101de maximum kullanmak istiyorum mesela

ortak pos varsa olabilir

herhangi bir kartın puanını kullanabilmek için o mağazada pos olması da yetmez
    kasiyere mutlaka sorun öyle alışveriş yapın (banka ile mağaza anlaşmasına bağlı yani)

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Puan kullanabilmem için illa o bankanın pos cihazı mı olması lazım. A101de maximum kullanmak istiyorum mesela

A101 de maxipuan kullaniliyor ben kullanmistim

• Peki teşekkürler @formula01 @scopiora
  • Konu icin tebrikler, guzel hareket. Nette puan kullanma konusunun linkini de vermeniz takdire sayan.

• Guzellikler paylasinca tadi artar dostum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Axess puanları Bauhaus'da da geçiyor. Bilgilerinize
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.