Şimdi Ara

Kredi Kartı Puanlarını Saklama, Biriktirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kredi kartı kampanyaları sonucu belli süreler için kartlara tanımlanan puanlar oluyor biliyorsunuz. Elimdeki mevcut kartların (özellikle axess ve cardfinans) puanlarını kullanmakta zorluk çekiyorum her zaman, bir şekilde süresi bitmeden lüzumsuz harcamalar yapıp işe yaramaz hale getiriyorum sonra da.

Bu yeni nesil ön ödemeli kartlara (ininal, fastbyme, paypal nakit gibi) kredi kartı puanlarını yükleyip sonrasında istediğim zaman istediğim yerde harcama şansım var mı acaba? bildiğim kadarıyla migrostan ininal karta para yüklemesi yapılıyor, kredi kartıyla da yapılıyor ama kart puanları ile yapılabiliyor mu? ayrıca migrosta finansbank puanlarımı kullanamadım kısa zaman önce, 2-3 yıldır finansbank ile anlaşmaları yokmuş, yine sonuçsuz kalıyorum eğer kart puanlarnı ininal karta yükleme şansım olsa bile

Ne tür yöntemleriniz var bu kart puanlarını toplayıp saklayabilmek adına, tecrübeleri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

• aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum ama birikince süresi dolmadan gereksiz harcama yerine benzin ödemesinde kullanıyorum.
  • araba varsa benzin-gaz araba yoksa gereksiz harcama yapman lazım
    bu durumda da uzun süre dayanabilecek gıda malzemesi ve benzeri malzeme harcaması olabilir.
    un, teneke yağ, çay paketi vb.. çay paketlerini sağa sola ziyarete giderken götürebilirsin ,
    veya çalıştığınız yerde demleyip arkadaşlarla içersiniz.
    ayrıca ev için gerekli ve dayanıklı malzemeler alınabilir.
    boya-badana yapacaksanız boya alımında kullanılabiilir
    kıyafet alımında da kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 2 Nisan 2014; 21:59:27 >
  • Harcama yapmaktan ote caremiz yok diyorsunuz yani. Gelen puanlar 10-20 tl oluyor cunku, en azindan biraraya getirebilsem daha uygun sekilde harcayabilirim, daha kolay olur ama boyle parca parca gelince hic bereketi de olmuyor:)
    Benzin alimi mantikli ama arac da yok onu da yapamiyorum.
    Sanirim yukarida bahsettigim gibi on odemeli kartlara bu puanlari gecirmek gibi bir yontem sozkonusu degil oyle mi diyorsunsunuz simdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birçok bankada yatırılan puanları o kartta kullanmak gerekmekte. mesela ben bonusa yatan 15 TL puanı paracarda atıp harcayınca bonustan 14.98 TL yi geri aldılar (paracarddaki puanlarla birleştiremedim.)
    bahaneye bak neymiş efendim bir karta yüklenen puanları o kartta kullanmak gerekiyormuş. (sonuçta 2 kuruş kâr ettik)

10 TL - 20 TL yatsa bile yanmaması için son günde bile olsa bir şekilde harcayacaksın gerekirse git 3-5 çorap al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 2 Nisan 2014; 23:40:50 >
  • Hızlıal tarzı puan biriktirebileceğimiz bir site var mı?
  • Maalesef sitelerin kredi kartı puan kullanım koşulları sürekli değişmekte.. Kredi kartı puanlarının kullanıldığı siteler ile ilgili Güncel listeyi http://kampanyapuan.rf.gd/ takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serciocengizo -- 12 Nisan 2020; 19:36:25 >
  • altungold da altına çevirebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.