Şimdi Ara

Kredi kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 22 yaşındayım asgari ücret ile çalışıyorum ve ayrıca açık öğretim aktif öğrenciyim. Kredi kartım yok ve almak istiyorum ihtiyacım var. Çok limiti olmasına gerek yok, cart curt ücretleri olmasın bir kaç taksit yapabileyim yeterli benim için. En para kredi kartına başvurdum olumsuz sonuç geldi. Yapı kredi play karta başvurdum oda açık öğretimlere destek vermiyormuş. Biraz üzüldüm açıkçası. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• cepteteb dene
  • Hocam yapı kredi eco nasıl ?
  • Yukarı yardım lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Yukarı yardım lazım

maaş aldığınız bankayı deneyebilirsiniz
  • Eger sgk yani sigortali bir iste calisiyorsaniz 3 max 6 ay sonra maas aldiginiz bankaya maas bodrosu ile gidin 500 tl kart istiyorum deyin.

Muhakkak verirler bodro sart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce hiç kredi kartı kullanmadiysan kredi notun oluşmamış olabilir. Enpara senin için iyi ama Finansbank politikaları çok saçma sanki ABD vizesi veriyor adamlar. Ben en kolay Akbank free kredi kartını almıştım şubeye gidip başvur aynı gün sonuç geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öğrenciyim yani 1 milyar civarı limit olsun yeter ama daha aşağısı da kabulümdür. Tek istediğim 3-4 taksit yapabilmem ve cart curt ücret çıkmaması bunun için en uygun kart hangisidir? World playa başvurdum ama aöf öğrencisi oldugum için uygun görmediler .
  • yukarı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.