Şimdi Ara

2. Kredi Kartı İçin Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşe girişim aralık 2022 (asgari ücret) bankası maximum kart çıkarttım şubat ayında ve ilk ekstremi ödedim bu hafta, limit 2 bin tl ve 1 kuruş artmıyor. 2. Kart icin hangi bankayı önerirsiniz ve onaylanma ihtimali nedir ? Bin tl limit bile işimi görür.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kredi notunuz oluşmadığı için limitiniz artmıyor kredi notunuzun oluşması için kredili ürünleri en az 3 ay kullanmanız gerekiyor. Ben 2022 Temmuz ayında aldım ilk kredi kartımı ( Enpara ) limiti 1000 TL’ydi 6-7 ay sonra 15.000 TL oldu otomatik CardFinans ile birlikte ortak limitle kullanıyorum. Siz kullanmaya devam edin mutlaka artış olacaktır. Yine de 2. Kredi kartı almak istiyorsanız Garanti önerebilirim belirli bir harcama sonucunda bonus kazanıyorsunuz. Enpara da alabilirsiniz bu kartın puan özelliği yok ama Enpara kredi kartıyla fatura ödemelerinden herhangi bir komisyon almıyor. Aidatsız bir kart. Ayda 3 kere 6000 TL’ye kadar yaptığınız tek çekim harcamalarınızı faizsiz taksitlendirebiliyorsunuz karar sizin.
  • Enparayi deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantiyi öneririm. 4 ay önce garanti ve iş bankasına başvurdum iş bankası 2 bin garanti 5 bin limit verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi notunuz oluşmadığı için limitiniz artmıyor kredi notunuzun oluşması için kredili ürünleri en az 3 ay kullanmanız gerekiyor. Ben 2022 Temmuz ayında aldım ilk kredi kartımı ( Enpara ) limiti 1000 TL’ydi 6-7 ay sonra 15.000 TL oldu otomatik CardFinans ile birlikte ortak limitle kullanıyorum. Siz kullanmaya devam edin mutlaka artış olacaktır. Yine de 2. Kredi kartı almak istiyorsanız Garanti önerebilirim belirli bir harcama sonucunda bonus kazanıyorsunuz. Enpara da alabilirsiniz bu kartın puan özelliği yok ama Enpara kredi kartıyla fatura ödemelerinden herhangi bir komisyon almıyor. Aidatsız bir kart. Ayda 3 kere 6000 TL’ye kadar yaptığınız tek çekim harcamalarınızı faizsiz taksitlendirebiliyorsunuz karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C951CE3E2 -- 5 Mart 2023; 20:34:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Maaşın düşükken 3 ayda limit artmasını beklemen hayalcilik.

Bankalar seni tanımlayacak bir hareket görmeden güvenmezler.

Önce kredi kartını en az 6 ay ve bol kullan.

Ödemelerini tam yap. Ekmeği bile karttan al.

1 sene sonra yavas yavas artacaktır.

1 seneden sonra enpara başta olmak üzere diğerlerine sırayla başvurursun.

• kesinlikle garanti

• garanti gelir belgesiz kredi veriyor mu?

• SAKIN SAKIN başvuru yapmayın

Her ay başvuru yaparsanız mevcut puan düşer.

E-devlet ten ücretsiz puana bakın öncelikle .

Eğer banka 1 maaş kadar 8000-10,000 vermediyse

Puan yok yada az demektir.

2 seçenek var.

1) KMH başvuru yapmak (Artı Para/Avans hesap)

2) para ile kart almak

Eve en yakın hangisi varsa

AlBaraka

Türkiye Finans

Kuveyt Türk

Maaş alınca "Teminatlı Kart" istiyorum dersin.

Limiti kendin belirlersin

AlBaraka -Turkiye Finans 9000 yatır 9000 limitli kartın olsun..

Kuveyt Türk tamamını vermiyor 9000 TL ye 8000 verebilir

Banka 6 ay 1 yıl senin parayı kullanıyor. Blokeli oluyor

Kullandığıni gelecek ay ödersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 7 Mart 2023; 8:2:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Garanti bonus gold trink verdi hocam 1500 limitle, maximum 2k bonus 1.5k limitli oldu kartlarım. Kart kullanmaya baslayali 2 ay oldu daha kredi notum oluşmadı gelecek ay oluşacak galiba. Her iki kartın da otomatik limit artışları açık ve düzenli sekilde tüm borcu ödüyorum. Yıl içinde toplamda asgari ücret kadar limite ulaşır mı acaba otomatik olarak, ne zaman artış talebinde bulunmamı tavsiye edersiniz ? Ve kmh hesabı kolayca onaylanıp açılacak bisey mi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yapıkredide de teminatlı kredi kartı varmış %80 limit veriyorlarmış, 6 ay sonra yıllık kart ücreti geliyormuş, aidatsız karta çevirim olmuyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Money Man T kullanıcısına yanıt
    İş bankası müşterisi değilim hocam ama Garanti bana bu zamana kadar limit artırım teklif etmedi otomatik de artırmadı limitimi 6 aydır kullanıyorum günü gelince ödüyorum tüm borcumu. Ama şunu söyleyebilirim 3000 TL’yle açılan kredi kartı limitim 10.000 şuanda zamanla artacaktır. Finansbank’ı da tavsiye edebilirim 1000 TL’lik limitimi 6 ay sonunda kat ve kat artırdı yakın zamanda daha da artacak. CardFinans ve Enpara ikilisini seviyorum tavsiye ederim. İlk kullandığınızda limit artırmamakta ısrarcı olsalar da kullandıkça limitinizi kat ve kat artırırlar. Finansbank mobil uygulamasını da çok beğeniyorum bu arada. Modern bir arayüze sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C951CE3E2 -- 30 Mart 2023; 23:44:6 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.