Şimdi Ara

kredi kartı limiti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hangi banka limit açısından daha avantajlidir? Bu bankaları isaretlememin nedeni hesabım olan bankalar olduğundan

1- İş Bankası
    2- Garanti Bankası
    3- Qnb Finansbank
    4- Yapı Kredi
    5- Vakıfbank
    6- Akbank
    7- Ziraat Bankası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• finansbank, garanti ve akbank

• Ellie_Williams kullanıcısına yanıt

Birini seçmek durumunda kalırsaniz hangisi olur?  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank daha sempatik geliyor diğerlerini kullandım memnun olmadım ama Akbank ile hiç işim olmadı ondan belkide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 21 Eylül 2023; 15:47:43 >
  • Atilla0034 A kullanıcısına yanıt
    finansbank.

• Demir1357 kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim. Akbank'in diğerlerine göre ne artısı var ?

Diğerlerinden memnun kalmadım hocam o sebeple Akbank yazdım

• Finansbank

Garantinin de yüksek limit verdiğini gördüm, forumda örnekleri mevcut

Hangisi yüksek limit veriyor ve kullanımı kolaysa o banka.Kampanya ‘yi hiçbiri yapmıyor artık sağolsun.Taksit imkanı vb şeyler daha önemli olacak önümüzdeki süreçte buna göre değerlendirin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • önümüzdeki süreçlerde limitler ve taksitlere sınırlama getirilecek ona göre şimdiden önlem almak gerek

• sukruciger S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Taksit için bonus iyi bir tercih olur.

Benim için durum farklı.
    Garanti bana 3.800 TL limit verdi, Finansbank 130k limit verdi. Finansbank in taksit kampanyası bonus kadar iyi değil. Yüksek limitten dolayı Finansbank elimde tutuyorum

• DarthWorm kullanıcısına yanıt

Yorumunuz için teşekkürler   Nasıl bir önlem almalıyız ?

• minimum 2 kart yüksek limitli elinizde bulunsun :) taksit seçenekleri açısından bonus ve word ön planda tutulabilir..

garanti

ykb

axess

şeklinde

• Limit yönünden en avantajlı bankanın Finansbank olduğunu düşünüyorum. Yeni müşteriye başta çok düşük limit verse bile gününde ödeme yapılırsa birkaç ay içinde limit kat ve kat otomatik artar. Bana başta en düşük limiti veren banka Finansbank’tı şimdi en yüksek limiti veren banka Finansbank oldu. YapıKredi hiç kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama çevremde kullananlar var ve memnun olduklarını söylüyorlar. Limit yönünden bazı müşterilere bonkör davransalar da bazı müşterilere cimri davranıyorlar diye duydum ne kadar doğrudur bilemem ama kaliteli bir banka olduğunu düşünüyorum. Garanti de en az YapıKredi kadar belki daha kaliteli bir banka ama limit yönünden beni üzdü ve okuduğum kadarıyla buradaki çoğu kişiye de üzmüş genel olarak zor limit artıran bir banka olduğunu düşünüyorum. Sizin için önemli olan şey yüksek limite sahip olmaksa Finansbank tavsiye ederim limit yönünden beni hiç üzmedi bugüne kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix3434 -- 21 Eylül 2023; 21:56:31 >

• phoenix3434 kullanıcısına yanıt

Yorumunuz için teşekkür ederim. Aslında aradığım banka hem limit hem de kampanya açısından avantajli olmasıdır

• Benim dışarıdan gördüğüm en iyisi garanti kampanyalar açısından iş bankasını da aktif kullanıyorum fena değil kampanyalar

Limit olarak bence hepsi aynı özel bankalarda düzenli olarak arttırırsanız bayağı yükseliyor devlet bankaları pek limit vermiyor genelde maaşın 4 katı kuralına uyuyorlar

• judger90 kullanıcısına yanıt
    Hocam özel bankalardan iş Bankası cok nazlı :)
    Cimri denilen yapıkredi bile 88k limit veriyor iş bankası 30k dan yukarı çıkmıyor

• evenko kullanıcısına yanıt
    Garanti de artırmıyor hocam genelde maaş müşterilerine güzel limit verir Garanti.

• phoenix3434 kullanıcısına yanıt
    Aynen

Yapı krediden maaş müşterisi değilim, bu kadar limit vermesi şaşırttı hocam. İş Bankası ise halen Lks ye takılıyor diyor. Bankaların kendi inisiyatifine kalmış limit verip vermemesi

• evenko kullanıcısına yanıt

Bende iş bankasından maaş müşterisiyim normalde maks limitim 110k falan olması lazım iş bankası kartımın limiti 600k  

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.