Şimdi Ara

Kredi Kart Borcunu Maximum Kac Taksit Yapılandırma Yapılıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tam 4 kart var ve bazı aylar 2 farkli kart kullandim.

1 kartla 2 motosiklet aldim.

Sonuçta Garanti ödemeye durumum yok.

150.000₺ borc var.

Puan düşecek maalesef ama bunu nasil yapılandırma yapabilirim?

En fazla kac ay 12-24 varmı?

• İş bank Hızır sistemi var 60 ay taksit yaptı bana borcum azalınca toplu kapatıcam

Ykb kredi vererek taksite böldü 24 ay

Garanti vermiyor hocam telefon şubesi gecikmeye düşünce dedi, şubede çok yanaşmadı

Borç transferi oluyorsa iş banka geçip böldürnek mantıklı olabilir

• Mgdr1010 M kullanıcısına yanıt

Maalesef limitim yok.

Garanti bankasına 3 ay kartin son ödeme günü 1 gun sonra odemisim Maalesef.

Yani yenik kredi icin puan yetmez vermezler.

Garanti 300.000 limit 200.000 borç

Deniz 150.000 limit 100.000 taksitli borc

Isbank 30.000 limit var...

Deniz ile taksitli motosiklet aldim onu bir şekilde kapatıp takla attirirdim ama taksidi anca ödüyorum kapatqmam .

Gecikmeye düşmesini beklıyorum

• ibo83 kullanıcısına yanıt

Evet ben de şubeye gittim adam kartınu verdi gecikmeyi düşünce gelirsin diye 😂 zaten normalde oran çok kötüydü benim kalan 50 k borcu tekrar 24 e bölecekti kredi notum yeterli gelmedi ☹️

• Merhaba,

garanti Bankası 2 veya 3 ay kk borcunu hiç bir şekilde ödeme yapmaz iseniz 48 ay yapılandırma yapıyor. Banka ödeme yapamadığınızı 2 -3 ay görmesi lazım. Güncel kart faiz %5.0 sanırım.Dİğer bankaları bilmiyorum. Vakıfbank 12 ay yapıyor,

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Bir ustteki mesajda

""kalan 50 k borcu tekrar 24 e bölecekti kredi notum yeterli gelmedi"" denilmiş.

Zaten 2-3 ay ödeme olmayınca findex puan kalmaz herhalde yani en asagi duser 110-1170 den 900-800 gibi

• ibo83 kullanıcısına yanıt

Alakası yok. Benim 3 kredi kartım yapılandırmada ve üstüme 5-6 kredi var. her 3 kredi kartınıda 3 ay boyunca hiç ödemedim ve hepsi 3 ay sonra yapılandırdı. Fİndeks puanımda iyi değildi.

• Hocam yanlış anlaşılmasın ben gecikmede değilken gittim şubeye ödeyemiyorum diye garanti yeni kredi açıp yapılandırma yapacaktı notun çok düşük cevap olumsuz dedi bankacı ayrıca benimki krediydi ve kredi kartıydı krediye denedi olumsuz olunca kredi kartına bakmadı hiç çıkmaz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mgdr1010 -- 3 Haziran 2024; 18:44:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.