Şimdi Ara

kredi hakkında bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Size özel tanımlanmış adınıza ihtiyaç kredisi limitiniz Akbank'ta!

Gelir belgesiz, kefilsiz 36 ay vadeli 19,600 TL kredinizi hemen kullanmak için dilediğiniz kanalı seçin.

02/08/2016'ya kadar geçerli olan bu fırsatı kaçırmayın!

Detaylı bilgi için 444 25 25 Saygılarımızla,
    Akbank

biraz önce akbanktan böyle bir sms aldım. şimdi bu miktar bana fazla fakat 4-5bin gibi miktara ihtyiacım var şubeye gittiğimde bu miktarı kullanabilir miyim acaba direk ?

• Şubeden istediğiniz rakamı kullanabilirsiniz limitiniz dahilinde fakat akbank şubesi gelir belgesi ile işlem yapıyor gelir belgeniz yok ve akbank direkt kullanıyorsanız yine internetten hesabınıza istediğiniz rakamı kullanabilirsiniz. Şube de faiz oranı daha düşük ama sigorta var internette faiz farkı var ama sigorta yok. Tercih sizin. Şubeden kullanırken dikkat edin akbank bazen hayat sigortası yanına ferdi kaza da kitliyor farkettiğinizde çağrı merkezini arayıp iptal ettirebilirsiniz onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canerimo C kullanıcısına yanıt
    maaş bordrom var sorun olmaz götürür veririm isterlerse ama daha çalıştıgım yere başlayalı 2 ay oldu. aynı yerde 6 ay sigortalı çalışma zorunlulugu var sanırım o problem olur mu ?

akbank direktten de denedim daha önce belgelerinizle şubeye gelin dediler.
  • Minimum üç ay arıyorlar fakat puanınız iyiyse sorun olmaz çünkü daha geçen ay babamın üzerine çektik onunda iki aylıktı ama puanı çok iyiydi babamın. Müşteri temsilcisine gelir belgelinzle gidin akbank direk başvuru yapmıyor zaten olabilecek durumda ise yapıyor olamayacak durumda ise direk söylüyor en azından bu konuda dürüst bi banka bazı bankalar sırf performanstan ötürü hemen başvuru yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.