Şimdi Ara

kral ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ne uçtu be hakan şükürmüsün mübarek

• konu actıgın iyi olmus üzerinde uzun uzun konusmak gerek.
  • O ilk kafada atacan onu, normal maçta o ikinci tamamlamayı bırakmazlar sana.
  • adam mac boyu hic bisey yapmiyo. 3 kisinin arasina top suruyo. ama durup durup kafayi sutu gomuyo gol atiyo. sevsemmi sevmesemmi su adami anlamadim.
  • İlk vuruşta gol yapması lazım dı. Son dönemde kafa vuruşlarında topu hep kalecilere nişanlıyor. Bom boş gelip kafa vuruyorsan o topu doksana atacaksın.
  • bencede .adama kafa golü atamıyor zart zurt edenler vardi senmiydin yoksa.

mevlüt te girtdi aynı pozisyona ilk yarı atabildimi.mevlüt falan hikaye kral burak
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    hocam top çok yüksekti .o topa ondan başkada vurulmazdi.köşelere göndermen için daha alçak seviyede gelmesi lazım.
  • Türkiye'de attığı golü bile eleştirilen tek insan Burak'tır herhalde. Kafayı 90'a atacakmış , çok kolaydı sanki
  • We have Burak Yilmaz, they don't.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu diycektim ki son mesajda senin yazını gördüm Adam ne yapsa suç.
  • Ya bir formunu yakalasa takır takır atar.

• o topa kafa vurmak bile meziyetken bide 90 bekliyor millet.

adam zatenn koşarak geliyor top yüksek .bazen milletin halisahada bile futbol oynamadiğini düşünüyorum.azcik top oynayan o pozisyonda vurmanin ne kadar zor olduğunu bilir.

• 'Kral'

kral ya

• Sorun kaçırması değil ki tabii ki bu da bir sorun ama asıl sorun şu. Sahada HİÇBİRŞEY YAPMAMASI ve TAKIMINI 10 KİŞİ BIRAKMASI.Sadece araya kaçmayala olacak iş değil futbol özellikle Galatasaray gibi bir takımda.
  • Adam Mario Gomez gibi istatistik oyuncusu. Bayern Münih'te Mari Gomez de böyle oynuyordu.
  • INTRUDERTR kullanıcısına yanıt
    90 lafını lafın gelişi söyledim. O topu yanlara gönderebilirdi. O topa kafayı vurup da yerden kaleciye nişanlamayı beceren adam kimse kusura bakmasın yanlara gönderebilirdi. Sırf kafa vurayım nereye giderse gitin mantığı ile kafayı vurdu.

Halı saha da, mahalle arasında ve başka mekanlara top oynamışlığım var. Gs oynarken Burak Yılmaz aynı pozisyonda kafayı aynı şekilde vursa benden önce Gs arkadaşlar çıkıp o kafa öglemi vurulur diye yazarlardı.

Yerden yere vurduğunuz oyuncular milli takıma gelince nedense onları savunma gibi bir huyunuz var.
  • Burak ile Hkan Şükür kıyaslaması yapılmış. Konu kilit kıyaslama yapanlara 1 ay uzaklaştırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant
    Halı saha da, mahalle arasında ve başka mekanlara top oynamışlığım var.

Adam otorite. Saygi duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant
    Halı saha da, mahalle arasında ve başka mekanlara top oynamışlığım var.

Adam otorite. Saygi duydum.

Ha bu arada birazdan buna güldüm diye ceza verecek yönetici çıkar. Selam yolluyorum onlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.