Şimdi Ara

KPSS Ortaöğretim kadrosuna girmek niye bu kadar zor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , Anadolu Lisesi mezunu , şu an üniversite okuyan bir arkadaşınızım ve Ortaöğretim için açılan sınava girip çalışma niyetindeyim ama hemşirelik , şoförlük , aşçılık gibi kadrolar zaten ek koşullar isterken , ODTÜ'de teknisyen alımında İngilizce Dil Belgesi de isteniyormuş Güvenlik görevlisi olmak için özel güvenlik kimlik kartı isteniyor vs. Biz Anadolu Lisesi mezunları olarak hangi kadrolara girebileceğiz bu durumda ? Direk Kpss puanıyla alan hiç mi bir kurum ya da kadro yok ? Çok hevesliydim ancak bu ek koşullar vs. hevesimi kırmak üzere. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Tüm kadrolar için sertifika gerekmiyor. Herhangi bir sertifikan yoksa hizmetli, düz memur, zabıta memuru gibi kadroları tercih edebiliyorsun. Ama haliyle toplam bunlara gelen kadro her atamada 8-10 kişi. Bu yüzden puanlarıda zaten 92-93'ün altına düşmüyor genelde.
  • Tercih zamanına kadar bir kursa gidip sertfika alsak nasıl olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hastabakıcı, hizmetli, bekçi, zabıta, itfaiye eri, şoför olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

hastabakıcı, hizmetli, bekçi, zabıta, itfaiye eri, şoför olabilirsin

Teknisyen kontenjanından giren arkadaşım vardı aynı liseden mezun olduğum 2012'de artık teknisyenlik kadrosu da mı sertifika istiyor ?
  • Y.I.W.A.L.Y kullanıcısına yanıt
    ben alanın yoksa diye bunları yazdım eğer meslek lisesi mezunuysan ve alanında alım varsa teknisyende olabilirsin tabi
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam alanım yok : Peki çalışma saatleri nasıl oluyor okulla birlikte yürütme açsından ? Yani gece çalışma şansım vs. oluyor mu ?
  • Y.I.W.A.L.Y kullanıcısına yanıt
    arama kısmına okurken memur olmak yazarsan bunları uzun uzun anlattığım konular var ordan bakabilirsin
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bakıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.