Şimdi Ara

KPSS'ler arasındaki zorluk farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meslek lisesi mezunuyum arkadaşlar ortaöğretim kpss gireceğim. merak ettiğim ortaöğretim/önlisans/lisans kpssler arasında nasıl bir zorluk farkı var bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. teşekkürler.

• Örnek:
    Ortaöğretim:100 kontejan (Kazanması oldukça zor minimum +92 Puan ile düz memur oluyorsun)
    Önlisans :500 kontejan (Bölüm sıralamasına göre +80+90 puan arası değişiyor)
    Lisans:2000 kontejan (Sınav oldukça zor kontejan diğerlerine göre nispeten iyi )
    Kısaca özetledim sana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KavunluDondurmaa -- 19 Kasım 2015; 0:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykerem

Örnek:
    Ortaöğretim:100 kontejan (Kazanması oldukça zor minimum +92 Puan ile düz memur oluyorsun)
    Lisans:2000 kontejan (Sınav oldukça zor kontejan diğerlerine göre nispeten iyi )

ortaöğretime memur kadrosu verilmiyor.96-97 arası hizmetli kapatacaktır.
    ortaöğretim önlisans arasında sınav zorluğu olarak çok az.verilen kadrolara bakarsan önlisans çok fazla avantajlı.en azından 92 ile falan memur olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxsima06 -- 29 Kasım 2015; 12:28:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proxsima06

quote:

Orijinalden alıntı: mykerem

Örnek:

ortaöğretime memur kadrosu verilmiyor.96-97 arası hizmetli kapatacaktır.
    ortaöğretim önlisans arasında sınav zorluğu olarak çok az.verilen kadrolara bakarsan önlisans çok fazla avantajlı.en azından 92 ile falan memur olabilirsin.

Benim arkadaşım 82 puan ile üçüncü atamada atandı.(70 puan ile Katip/Gardiyanlık/şöförlük mülakatınada katılabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KavunluDondurmaa -- 30 Kasım 2015; 14:40:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: proxsima06

ben düz memurlukla ilgili yanlışı düzelttim.mülakatların hali ortada sözlü sınavdan küsüratlı pauan nasıl alınır ki
    http://www.karsigazete.com.tr/gundem/adliyelerde-torpil-skandalinda-sok-rakamlar-h33523.html
    http://www.zaman.com.tr/gundem_kpssde-basarili-olanlari-dusuk-sozlu-notlariyla-elediler-torpili-gizleme-telasi_2284945.html

Ekmek aslanın ağzında bu devirde.50 Kişi alacaklarsa 40 kişi torpil 10 kişi normal giriyor ama yapacak bişey yok.Dayın yoksa daha fazla çalışman gerekiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KavunluDondurmaa -- 30 Kasım 2015; 17:15:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.