Şimdi Ara

KPSS KAYNAK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba tecrübeli arkadaşlardan kpss kaynakları konusunda yardım rica ediyorum. Lisans gk-gy için bunu çöz bunu çözme dediğiniz kaynakları yazar mısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdsss -- 16 Nisan 2020; 14:14:27 >

• Hocam hangi kaynak olursa olsun cozemedigin soruya fazla takilma cunku hemen hepsinde basim hatasi cikiyor. Ben sahsen su ana kadar guzel bir kayak bulamadim
    Gercegi itiraf edecek olursam kaynaklari bana baska bir sehirde tanimadigim arkadaslar Hediye ettiler PTT kargo ile de kitap kargosu ozaman bedavaydi gidip aldim burdan bana karsiliksiz yardimci olan arkadaslarima tekrar yurekten tesekkur ediyorum sayenizde biryerlere gelebiliyorum
    Sana da tavsiyem akademikpersonel.com adresinden baglanip eger hala aktifse ordan bilgi paylasimi yapabilirsin inan bana en iyi hocadan ve kitaptan vahatta okuldan bin kat iyidir cunku ordakiler arkadaslar birbirlerine gonulden yardim ediyorlar sen ve ben de onlara ayip olmasin diye her daim destek vverebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pegem setini tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Coğrafyanın doktorini güzel kitap.
    Tarihin pusulası güzel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.