Şimdi Ara

KPSS Hazırlanma ve Neticesinde ne yapabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben Marmara Üniversitesi MYO. (Ön Lisans) Endüstriyel Elektronik Bölümü mezunuyum.
    B sınıfı Ehliyetim var ve şuanda büyük bir telekomünikasyon firmasında tekniker statüsünde çalışıyorum
    KPSS ortalama 80 85 üstü çıkarırım kendime güveniyorum bu konuda ama sorun şu ki kazandıktan sonra ne yapabilirim ?
    etrafımda bu konuyla ilgilenen kimse yok soru sorabileceğim kimsede yok cevap alamıyorum.

ben mezun olduğum durumumu göz önüne alarak devlet kadrosunda hangi birimlerde çalışabilirim.
    yada şöyle bir sorum daha var bölüm dışı bir yeri istersek ne olur puan düşmesi vs yaşanıyor mu okuduğumuz bölümün kadrosunun bize katkısı ne.
    şöyle bir mantık var memur olda ne olursan ol diye bu yanlış düşünce nasıl bir yol izlenmeli.

hiç bilgisi olmayan bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?

• 2012-2 tercih kılavuzu ve max-min puan listesine ulaşın...

Tekniker Statüsüyle işe girersiniz..13-3 memur olursunuz 2015 tl net maaş +eş(175)+dil(?)+açıköğretimdende lisans mezunu olursanız 150 tl daha destek alırsınız..

başvuru şartı 3001 olan ve 6505 olan kodlara bakın maaşlar aşağı yukarı hepsinde aynı...(bunlara herkes başvuruyor önemli olan p3 puan sıralamassı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzunefe18 -- 28 Mart 2014; 20:32:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.