Şimdi Ara

kpss b başvuru tarihi geçti dimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu mühendisler için olan galiba ekimde olan sınav değil temmuzda olan sınav?

• lisans mezunları için geçti
    önlisans ve orta öğretim için 8-24 temmuz arasında ösymden takip edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

lisans mezunları için geçti

Hocam hem onlisans hem lisans var.Onlisanstan girebilir miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

lisans mezunları için geçti

Hocam hem onlisans hem lisans var.Onlisanstan girebilir miyim acaba?

normalde girilmiyor diye biliyorum en yüksek alınan eğitim düzeyi geçerli diye biliyorum ama değişmiş de olabilir yanlış biliyor da olabilirim.
    bu haziran atamasında daha önce olmayan birşey yaptılar örneğin lisans mezunu lisans puanıyla varsa önlisans diploması ona uygun kadro veya ortaöğretimden de uygun olan kadroyu seçebiliyor. belki onu da değiştirmişlerdir. ösym'ye arayıp sorun diyeceğim ama onlarda pek birşey bilmiyor ama siz yinede arayıp sorun. bulunduğunuz şehirde ki ösym sınav koordinatörlüğüne filan gidip sorun isterseniz.

• BNSF kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aslinda treni kacirdim diyebilirim onlisanstan girmis olmak icin giricem hatta konu actim 2015 de durum ne olacak bilmiyorum kpss kalkicakmis sanirim alandan girmeyi de duaunuyorum ama icimde bide zaman kaybi olmadan ya olursa secenegi var kafam cok karisik.bu arada yanit icin tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.