Şimdi Ara

Köyü başka bir game center hesabına taşıma nasıl yapılır anlattım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
14.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, son günlerde sıkça rastladığım sorunun cevabını yazmak istedim. Yazdıklarımı harfiyen yaparsanız hata olmayacaktır. Hata yapıp farklı durumlarla karsılasırsanız sorumluluk sizin. Sonuçta yazdığım şekilde yapmanız durumunda kesinlikle bir sorun olmayacaktır.

1- Kendi cihazınız için yeni bir apple id oluşturun.
    2- Arkadaştan alacağınız köyün kullandığı yani arkadaşınızın game center hesabını telefona girin.
    3- Oyunu açarak köyün değişim sorusuna onay verip arkadaşın köyünü yükleyin.
    4- Oyunu kapatıp ilk mesajımda belirttiğim çakma apple id nizi game center hesabına girin.
    5- Oyunu açın, köyü bu game center hesabına kayıt edeyim mi diye soru soracak. Okeyleyin.. Köy artık bu yeni apple id nizde.

Not: Yeni köyünüz artık arkadaşınızın game center adresiyle açılamaz, köy tamamen sizin ilk oluşturduğunuz apple id si yani game centera taşındı.

BU yöntemle kendi game center hesabınızdaki köyüde silerek arkadaşınızdan aldığınız köyü asıl kullandığınız gamecenter hesabına geçirebilirsiniz.

Soru sormak isterseniz haberdar et butonu nu kullanırsanız haberim olur cevaplarım, sık girmiyorum foruma çünkü.

İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 23 Ekim 2013; 4:41:16 >

• Harika haber .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone kullanıcısıyım ben zamanında apple hesabını telefonumu aldıgım yerden bır abi vermişti bende o hesap üzerinden clash of clans a basladım ve suan levelimde oldukça yukseldi aldıgım yerdeki şahıs hesaba bir sey yapar falan diye korkuya düştüm hesabın kurtarma e-postası falan hepsi o şahsin üstüne ben şimdi kendim başka bir apple hesabı alıcam apple storeye o hesabı giricem sonra benim eski hesabımı gamecentera girip sonra clash a girip değişim sorusuna onay vericez sonra oyundan cıkıp gamecentera da yeni açtıgım hesabı giricem sonra oyunu açıcaz oyunu bu hesaba aktaralım mı diye soracak onayı verdıkten sonra benim hesabım komple yeni açtıgım hesaba aktarılcak değilmi ? yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar apple yada Supercell oyunu baska hesaplara "tasima" islemini kapatmis o yuzden anlatilan yontem artik ise yaramamaktadir.

Iyi oyunlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi arkadasımı oyuna baslattim iyi guzel hosunada gitti 50 seviyey geldi ihtiyactan telefonunu saatı bende geride kalmasın diye kendi telefonumdan kontrol ediyorum ama googleplay da 2 hesap açık arkadaşın oyunu açıkken yada benim ki direk hesap degişimi yapmıyorum hesap degistircegim zaman oyunu silip yeniden yüklüyorum öyle bakıyorum başka yöntem yok mudur

• formalist kullanıcısına yanıt
    Kardesim androidden iosa nasil aktarabiliyoruz var mi bi yolu yordami ??

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.