Şimdi Ara

KÖYDE SAHİBİNE SADIK.KORUMA KÖPEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR DEDEMİN KÖYÜNDE KÖPEĞİM VARDI.UFAK BİR KÖPEKTİ.BUNU DÜN AKŞAM BİR ŞEREFSİZ VURARAK ÖLDÜRMÜŞ VE KÖPEK BOĞMUŞ BUGÜN ÖLÜSÜNÜ BULDUM.
    BENDE KANGAL İSTEMİYORUM VE KÖPEĞE VERECEK PARAM YOK.NASIL BİR KÖPEK BULMALIYIM VE KORUMA İÇGÜDÜSÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIM

• nasıl bir köyde yaşıyorsunda vurup öldürüyor. eğer biri benim köpeğe öyle yaparsa aynısını ona yaparım. birde başka köpek alma sizin o köy çomar köyüdür. hayvana değer vermeyen bir köyde hayvan besleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

nasıl bir köyde yaşıyorsunda vurup öldürüyor. eğer biri benim köpeğe öyle yaparsa aynısını ona yaparım. birde başka köpek alma sizin o köy çomar köyüdür. hayvana değer vermeyen bir köyde hayvan besleme

Kimseye zararı olmayan bi köpekti.başıboş köpekler kıstırmış ve saçma izleride vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

quote:

nasıl bir köyde yaşıyorsunda vurup öldürüyor. eğer biri benim köpeğe öyle yaparsa aynısını ona yaparım. birde başka köpek alma sizin o köy çomar köyüdür. hayvana değer vermeyen bir köyde hayvan besleme

Kimseye zararı olmayan bi köpekti.başıboş köpekler kıstırmış ve saçma izleride vardı

kuyu için 12 gün çaba veren insanlar. birde senin köyünde öldüren. orada besleme alma diğer köpekte gider ölür. hangi köy bu . Bunlar Allah önünde ne yapacaklar sözde müslümanlar hepsi namazını aksatmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 21 Şubat 2017; 0:48:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

quote:

kuyu için 12 gün çaba veren insanlar. birde senin köyünde öldüren. orada besleme alma diğer köpekte gider ölür. hangi köy bu . Bunlar Allah önünde ne yapacaklar sözde müslümanlar hepsi namazını aksatmazlar.

Yaşadığım yer Tekirdağ kardeşim öyle yobaz insanlar yok, ama 2-3 çıkıyor işte

• barınaktan bir köpek sahiplenebilirsiniz. barınaklarda koruma içgüdüsüne sahip ırklara ait birçok köpek bulunuyor. herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.
  • Köpeğini öldürmüşse şikayet etsene kardeşim. İstediğin tarzda köpek içinse en idealleri kangal, akbaş, malaklı ve benzer anadolu cinsleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jinn

Köpeğini öldürmüşse şikayet etsene kardeşim. İstediğin tarzda köpek içinse en idealleri kangal, akbaş, malaklı ve benzer anadolu cinsleri.

Tahmin yürütüyorum ama elimde kanıt yok hocam. Bende şuan köpek buldum hayvan gene kısmetse 2 ay sonra alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.