Şimdi Ara

Köy yolunda kullanılacak araba tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
14.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Suzuki Vitara, Land Rover Freelander, Opel Frontera işinizi görür diye düşünüyorum üstadım.
  • 2010 civarı düşük km 1.6 toros en ideali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duster'ın LPGli modelleri var, sahibindende bakın.
    Ayrıca bozuk yollqrda hicbir sorun olmaz.
    80bin kmde dahi rot ayarlarında milim.oynama olmuyor, altyapısı bildigin kaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: andreyfatih

TOROS

Dağ keçisi TOROS.

Torosların, ALADAĞ-ADANANIN dağ köylerinde 5 kişi ile keçi gibi tırmanıyor namıssız.
  • cj5 alınır dağa taşa vurulur. çok marjinal geldiyse lada niva, daihatsu terios v.b bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dacia al
  • Toros biçilmiş kaftan

• Arkadaşlar cevaplar için çok teşekkür ederim. Toros yazan arkadaşlar seviliyorsunuz :)

Clio düşünmeye başladım gibi. 1.2 joy 2013 km 50.000de. 36.000 tl diyorlar. Değişen yok. Tek parça sağ arka kapıda park nedeniyle boya var. Güvenilir satıcı. Sizce ederi nedir?

• Lada niva hepsine tek atar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toros yada Niva.

Ben köy yoluna başka almazdım.
  • [simage][/simage] Köy yolunda kullanılacak araba tavsiye

Bunu al kalan 15000 de sana kalsın.O bir dağ keçisidir.Yeni model arabalar bile o dağ keçisinin yanında kesilir.

Ya da daha modern bir araç isterim dersen sandero al.Airbag,klima,abs yeter sana.Takarsın mı lastiğini sürersin arabanı.Sonuçta biz kış için araba diyoruz.

[simage][/simage] Köy yolunda kullanılacak araba tavsiye

[simage][/simage] Köy yolunda kullanılacak araba tavsiye

Onun dışında duster da olabilir.

Lada niva tarzı araçlar önermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 30 Ağustos 2016; 23:15:00 >

• Toyota hilux, Mitsubishi L200, dacia duster, renault toros. Pahalıdan ucuza köy aracı. ilk üçü 4x4 olması koşuluyla. Geri kalan hepsi hikaye. Gerçi nadiren corolla da görüyorum ama yere o kadar yakın aracı köyde kullanmak dert olur bence.

• Arkadaşlar Toyota Hilux 4x2'nin Otomatik Şanzımanlı versiyonu da satışta. Detaylar için linki tıklayabilirsiniz.

http://www.vidyoto.com/manset/toyota-hiluxin-otomatik-vitesli-4x2-versiyonu-da-piyasada.html
  • O kavrun yaylasının yolundaki hendek gibi çukurları bana mısın demeden aşıp çıkan transit'i gördüm ya süspansiyon ford'un işi derim... full yüklü araç koca çukurları yokuş yukarı habire birinci ikinci viteste keçi gibi tırmandı, tourneo da öyleyse onu öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.