Şimdi Ara

KOÜ Elektrik

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• h.o kampüse domuz falan iniyor on numara ortam
  • Professor Lazzers kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. ikinci öğretimim bir de daha çok olur :D
  • schhnr S kullanıcısına yanıt
    elektrik eğitimi bayağı zordur hocam yatmaya geldiyseniz fizik1-2den 02 almaya hazır olun puahhahs
    biz bu yola kefenimizi giyip çıktık hocam
  • schhnr S kullanıcısına yanıt
    tekrardan h.o hocam mekatronikteyim bende yalnızlık çekerseniz ilk gün mesajlayabilirsiniz hoş biz bitiriyoruz neredeyse :D
    teşekkür ederim hocam :D hayırlısı ile başlarsa okul :D
  • Ben de elektrik ikinci öğretim kazandım hocam varsa başka kazanan bi whatsapp gurubu falan kursak iyi olur aslında. Veya kocaeli kazananlar bir grup açsak iyi olur
    Hocam okul uzaktan eğitim yapar mı sence ? Akademik takvim açıklanmış gerçi ama pek bilemedim. Duyuru falan da yok. Ama lab dersleri var.Kafam karıştı
  • _Kullanıcı_Adı_ kullanıcısına yanıt
    hibrit sistem olursa elektrik paşa paşa okula gelir hocam
    Gelelim hocam gelelim . Yeter ki gelelim çok istiyorum
    Bir sure sonra tasina topragina soveceksin. Her sabah gelirken agacida s... ust gecidi de s... giris kapisini da s... 33numarayi da s... diye geliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DogusCay kullanıcısına yanıt
    + sonsuz
    Professor Lazzers kullanıcısına yanıt
    Hocam bölüm çok ilgi duyduğum bölüm. Yks de sevmediğim dersler olduğu için düşük yaptım biraz. Bu bölüme uçarak gidesim geliyo ama abilerim sizin gibi diyen insan çok var şimdiden hafif bir önyargı oluştu. Ne umuttepeymiş be diyorum Nedenlerini söyler misiniz neden böyle ? Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Nerden geldigine bagli biraz. Cogu kisi istanbuldan geldigi icin sehir kucuk geliyor bize. Sosyal cevre vs kisitli tabiki istanbula gore. Ama kucuk bir sehirden geliyorsan seversin izmiti. Cevreni iyi kurarsan, hem eglenceli hem faydali insanlari bulursan soyle boyle okul gecer. Ek olarak da ben max 3gun takilabiliyorum izmitte, sehirde yapacak bir sey yokmus gibi geliyor bana. Sonrasinda evde arkadaslarla takiliyoruz, yurtta kalmak da eksi durum olabilir. Zira kyklar genelde umuttepede. 3 4 sene onceye gore umuttepe degisti ama yine max 3 gun takilmalik bence. Sonra donguye girersin.

Küçücük bir ilçeden geliyorum hocam. Gezmelik bir sahili var. Başka hiçbir yeri yok. Sövüyorum her gün gezilecek yer yok diye. O yüzden bana büyük gelebilir izmit
    Hocam bir de sizi yakalamışken sorayım. İzmitten İstanbula ulaşım kolay mı, Ücretler falan yaklaşık olarak nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogusCay

Nerden geldigine bagli biraz. Cogu kisi istanbuldan geldigi icin sehir kucuk geliyor bize. Sosyal cevre vs kisitli tabiki istanbula gore. Ama kucuk bir sehirden geliyorsan seversin izmiti. Cevreni iyi kurarsan, hem eglenceli hem faydali insanlari bulursan soyle boyle okul gecer. Ek olarak da ben max 3gun takilabiliyorum izmitte, sehirde yapacak bir sey yokmus gibi geliyor bana. Sonrasinda evde arkadaslarla takiliyoruz, yurtta kalmak da eksi durum olabilir. Zira kyklar genelde umuttepede. 3 4 sene onceye gore umuttepe degisti ama yine max 3 gun takilmalik bence. Sonra donguye girersin.
    Hocam ben de istanbuldan gelicem cevaplarsan birkaç sorum var.Ulaşım nasıl eğer şu virüs muhabbetleri biterse kombine almayı düşünüyorum kadıköye git-gel sıkıntı yaşar mıyım :D Kira fiyatları ne durumda ? Okulun içinde fitness salonu falan var mı varsa öğrenciye kaç tl üyelik
    200 numara var otogardan. 5 6 tl idi heralde. 2.5 saate falan metroya ulasirsin. Metrodan da kadikoye 30 40dk surer.
    Ya da otogardan otobusler ile 1 1.5 saate gidersin o da 30tl idi en son.

• Serhatfb170 S kullanıcısına yanıt
    Hocam valla virusten sonra hic binmedim. Ama otobusler artik yan yana bindirmiyor biliyorsundur. Oyle devam eder heralde. Duruma gore kombine al hemen alma bence. Bolumunun plani belli once olsun ona gore. Kira fiyatlari degisken, 700 900tl arasi genellikle oyle diyeyim. Fitness da kampusun sonunda hocam. Beden egitimi ogrt. Taraflarinda. Havuz fitness rugby kort tenis alanimiz var.

• doguscay gerekli cevapları vermiş sagolsun kardesim ne dediyse imza
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.