Şimdi Ara

Kötü Haber: Nintendo Türkiye Kapandı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Üzülerek duyurmak isteriz ki, Türkiye distribütörümüz Nortec Eurasia, ticari operasyonunu durdurma kararı aldığını tarafımıza bildirmiştir.

Turkiye’deki tüketicilerimizi temin ederiz ki , müşteri destek servislerimizin devamı için gerekli tüm adımları atmaktayız. Aynı zamanda yeni ürünlerimizi ve tecrübelerimizi Turkiye piyasasına sunmak için arayışlarımız hızla devam etmektedir. Bununla ilgili yeni duyuruları önümüzdeki günlerde paylaşacağız.

Her türlü iletişim için email: iletisim@nintendo.com.tr Call Center Tel: 0 850 250 50 00

"We are sorry to announce that our Turkish distributor, Nortec Eurasia, have informed us that they have decided to cease trading with immediate effect.

We wish to assure our consumers in Turkey that we are taking all necessary steps to ensure that they will continue to have access to our usual consumer support services and meanwhile we will be urgently exploring new ways of bringing our products and experiences to the Turkish market. A further announcement about this will follow in due course.

For any consumer enquiries, please contact iletisim@nintendo.com.tr Call Center Tel: 0 850 250 50"

http://nintendo.com.tr/haber/detay/56

• Kötü oldu. Cihaz satışları iyi olmasına rağmen, asıl paray getiren aksesuar ve oyun konusunda beklendiği kadar kar elde edemediler demekki. Sanırım Nortec Yunan şirketiydi. Ülkelerindeki ekonomik durumunda etkisi olmuş olabilir. Temennim, bir Türk şiketinin ya da Nintendo'nun kendisinin yeniden Türkiye pazarında hizmet vermesi.
  • Tek bir wii remote + i 189 tl ye satarlarsa boyle olur konsol zaten 250 tl oyun desen tanesi 200 e kadar cikani var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar artık düşer belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeçmeceKarpuz

Tek bir wii remote + i 189 tl ye satarlarsa boyle olur konsol zaten 250 tl oyun desen tanesi 200 e kadar cikani var

+1

wii yi alıyoruz koluydu oyunuydu derken 1 wii parası daha veriyoruz
  • Fiyatlar artış gösterdi :S ( Bir elektronik firmasında çalışmaktayım)
  • Haberi yeni okudum. Nortec olmaz başkası olur. konsol çöp oldu hala 2. remote u alamadım yanına. fiyatlar konusundaki eleştirilere bende katılıyorum. Sanırım aksesuarları bukadar pahalı olan başka bir konsol yok.
  • Nortec pek başarılı işler yapamadı, herkesten önce Türkçe oyun sözü verdi, şu an PS3'ün belki de 10'u aşkın Türkçe oyunu var ama DS/Wii'de bir Cars 2 var, bir de Travel Coach mu ne...
  • Riot Games'i Nintendo'ya tercih etmiş demekki!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raitokasteru

Riot Games'i Nintendo'ya tercih etmiş demekki!

Güzel hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendo nun 2012 de "Turkiye piyasasına sunmak için arayışlarımız hızla devam etmektedir" şeklinde mesajı var ancak 4 yıldır Türkiye de kimse ile anlaşamamış olması yada biindik firmaların nintendo ürünlerini çeşitli sebeplerden getirmek istememesi üzücü.

Espirisine şunuda yazalım: Sıfırı yok ama sıfır fiyatına ikinci ürünler malum sitelerde mevcuttur.
  • Türkiye'de Nintendo kitlesi yok ki zorlu vs streetpAss göremedim daha ömrümce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirCanFerguson kullanıcısına yanıt
    TÜRKİYENİN %99 NİNTENDOYU BİLMİYORDU BURA OYUNDA VİDEOSUNU ÇEKTİKTEN SONRA KİTLESİ (%98 VELED) NİNTONDAYA AŞIK OLDULAR AMA 2 HAFTA SONRA YİNE GAYTA 5 GAYTA 5 DEMEYE BAŞLADILAR GEÇEN NEW 2DS XL ALDIM OKULA GÖTÜRDÜM BEDEN DİYE OYNUYORUM YANIMA GLDİLER DEDİLERKİ BUNE *** PSP Mİ BU GÜZEL BİRŞEYE BENZİYOR ADI NE KA PARA DEDİLER 130 EURO DEDİM 200 TL Mİ YANİ DEDİLER BENDE MALMISINIZ 600 DEDİM O BOKTAN ŞEYE PARAMI VERİLİR DEDİLER MARKASI NE DEDİLER NİNTENDO DEDİM ÖYLE BİR MARKAMI VAR DEDİLER BANADA DELİ DEDİLER
  • ShinPestra S kullanıcısına yanıt
    Haklısın ben new 3DS'e 800 gömüncede aynı tepkiyi almıştım Vita alsaydın diye deli muamelesi görmüştüm ama sorun yok vele.t kitlesi yok burada
  • ShinPestra S kullanıcısına yanıt
    Hortlatıyorum ve evet hala o kitle yok:) şu anda PS4’ü yanında taşıyamayan arkadaşlarım 3DS arıyor fellik fellik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.