Şimdi Ara

Koton %70 İndirim / Sweatshirler 27 TL - Tshirt 10 TL - Jean 30 TL ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
6
Favori
22.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16’sında verdiğim siparişten hala ses seda yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 18inde verdiğim sipariş eksiksiz teslim edildi ama 20 den tık yok.
  • mcgill kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar artmış mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Fiyatlar artmış mı arkadaşlar?
    evet hocam yüzde 15 20 artış gördüm ben

düzeltme : birkaç gün önceki durumda böyeydi şimdi tekrar baktım ortalama yüzde 30 yükselmiş fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrisonOfficer -- 3 Nisan 2020; 19:25:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrisonOfficer

evet hocam yüzde 15 20 artış gördüm ben

düzeltme : birkaç gün önceki durumda böyeydi şimdi tekrar baktım ortalama yüzde 30 yükselmiş fiyatlar

Alıntıları Göster
    Eşofman altı alacaktım.

Teşekkürler.

• https://www.koton.com/tr/erkek-cep-detayli-lastik-pacali-jogger-fit-esofman-alti/p/0YAM41583LK045L#tab-1 30 tl den almıştım bu ürünü fiyat farkını görebilirsiniz yeni kampanya bekleyin derim
  • 23.03 de verdiğim siparişim kargoya verilmiş. Yer İstanbul.

Ayrıca fiyatlar artmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrisonOfficer

https://www.koton.com/tr/erkek-cep-detayli-lastik-pacali-jogger-fit-esofman-alti/p/0YAM41583LK045L#tab-1 30 tl den almıştım bu ürünü fiyat farkını görebilirsiniz yeni kampanya bekleyin derim
    Çocuğa da bana da lazımdı. Bekleyeyim biraz. Sizin ürün de referans olur en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Fiyatlar artmış mı arkadaşlar?
    Kampanya çoktan bitmişti hocam. 10 lira olan tişörtler 20 TL, pantalonlar 50'den 80'e, kabanlar 100'den 200'e çıkmış.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Benim ürünler geldi kullandım bir kısmını hem size hemde diğer arkadaşlara referans olması açısından belirteyim. Kot pantolonları düşük kaliteli bekliyordum birini en ucuzlarından 40 tl ye almıştım diğerini 50 tlye ikiside kaliteli çıktı. Baba mesleği terzilik olduğu için az çok anlarım. 100 tlye defactodan aldığım kot pantolonlardan fazlasıyla kaliteliler. Eşortman altı malı kaliteli lcwaikiki vs gibi mağazalarda en az 50 60 tl fiyatındaki ürünlerle aynı kalitede sadece dizden altı daralarak gidiyo modeller hep ben pek sevmediğimden o yönden beğenmedim ama üst kısımlar rahat. Kot ceket almıştım 70 tl ye şuan 100 tl civarına çıkmış onunda kumaşı yumuşak kaliteli görünüyor. Son olarak benim fikrim kotonun kesimleri daha çok kısa boylulara uygun değil benzer ürünler bedenine göre almasına rağmen benden kısa bir arkadaşta bendeki gibi durmadı.
  • 12.günde kargoya vermişler. Bi 10 gün de kargodan anca gelir heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

12.günde kargoya vermişler. Bi 10 gün de kargodan anca gelir heralde.
    14. gün tık yok ürünler stokta olmasına rağmen saygılar.
  • 14 parca siparisimin 1i yanlış 1 deforme 1 de onarılacak sekilde deforme geldi. Mavi kazak istedim kadın gömleği gelmiş o derece yanlış. Şu ortamda uğraşmak istemeyeceğim için iade etmeyeceğim. Bu haliyle bile çok ucuza geldi

• Çeşitli yerlerde zor durumda olduğu söylenmekte. Gelmeyen varsa sabretsin.
  • 20 Mart siparişi için beklemeye devam...
  • 20sinde verdiğim siparişim geldi.3gün önce aradığımda 1 ürün tedarik bekleniyor denilmişti.İsterseniz onu iptal edip diğerlerini gönderelim denildi ben de beklerim sıkıntı yok demiştim.Bugün elime ulaştı.Güzel ürünler fakat bir tane tişörtü beğenmedik iade edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaqan571

20sinde verdiğim siparişim geldi.3gün önce aradığımda 1 ürün tedarik bekleniyor denilmişti.İsterseniz onu iptal edip diğerlerini gönderelim denildi ben de beklerim sıkıntı yok demiştim.Bugün elime ulaştı.Güzel ürünler fakat bir tane tişörtü beğenmedik iade edicem
    kargoya verildi mesaji gelmedenmi geldi urunler

• virus falan var da depoda olsun diyemi bekletiyorlar kargoya vermiyorlar anlamadim gelsin bir hafta acmam ben

• musty578 kullanıcısına yanıt
    2 gün önce gelmiş de farketmedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.