Şimdi Ara

Kota aşımı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 4 gb sınırlı adsl kullanan biriyim

kotam 7.5 gb olmuş daha bugün ayın 23ü napçam bilemiyorum ne kadar gelir bir bilginz varmı ? ben download falanda yapmadım neden bu kadar fazla geliyor anlamış değilim bide babam dün bankadan otomatik ödemeden 55 ytl adsl gelmiş dedi diğer ay sınırsıza geçeriz dedi buda dmeektirki fatura gelmiş ben şimdi download falan yapimmi ? 55 ytl fatura ödenmiş otomatik olarak çünkü

yardımlarınızı bekliyorum

• her aştığın 1 gb için + olarak 10 ytl ödersin. 7.5 -4 = 3.5gb 3.5= 35tl yapar. 30+35 = 65tl yapar. Ama ttnetin bir maddesine göre kotalı bir kullanıcıya gelecek en yüksek fatura 62ytl olduğu için bu ay sana 62ytl fatura gelecektir...

şimdi dowload yapma, ilk önce sınırsıza geç, onaylat ondan sonra yap. aksi takdirde toplar onuda ödetirler.. gerçi bu ay bitene kadar download yapabilirsin nasıl olsa 62ytl nin üstüne çıkmıyor
  • sen bu ay yapma bir sonraki ay yap yoksa
  • 62den fazla gelmez dimi
  • bu kota sorgulamada hatamı var bilmiyorum ama benim kota 2 GB olmuştu şimdi baktım 1.3 GB gözüküyor yani yükselmeyi gördümde düşmeyi ilk defa görüyorum. Bir arkadaşınkide 3 GB dan 747 mb a indi bu nasıl iş ya
  • online bir oyunu saatlerce oynuorsan ve kendi video izlemekten alıkoyamıyorsan normal benimde başıma cok geldi...
  • online oyun oynamıoyorum gta 4 cod 5 filan

ama heroes 4 bölüm baktım nie 7 gb oldu :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: A ®h Pozitif

62den fazla gelmez dimi

62'den fazla gelmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.