Şimdi Ara

Kot pantolon neden bu kadar kötü duruyor bende ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
8.250
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kot pantolon neden bu kadar kötü duruyor bende ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1140 Mesaj
    ömrün at üstünde geçmiş sanki sorun bacaklarında kardeş
    |
    |

PSN:ERTANTR
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
    Gayet normal duruyor sen dar paca istiyosan git daralttir ben de boru paca pacalrin bi miktar uste birikmesini istiyorum bana gore de oyle guzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ERTAN84

panpa o bacak ne lan öle

Küçük yaşta futbola başladım 6 sene oynadım onun zararı işte
    |
    |
    Paçaları kestir biraz hacı.
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yüzbaşı
    540 Mesaj
    kalçan büyük baldırların ince olduğu için sana tavsiyem slim,super slim giy.LTBde güzel modeller var.
    |
    |
    kotun boyu sana uzun üzerinde büyük duruyor saga sola kaymasıda dar olması paça boyu 20 nin altın da güzel durmaz giydigin ayakkabıda kaba olmayan kibar bi ayakkabı oldugunda tam istedigin gibi olcaktır
    |
    |
    Sorun pantolonda değil ondan iyi durmuyo
    Bacaklar gövdeye göre daha uzun bu sorun bendede vardı ama body ile kurtardım sanada öneririm
    Kot pantolon çeşitleri var şalvar kotlar gibi ama tamamen onlar gibi değil o şekil bişey alırsan farkı kapatırsın.

|
    |
    |
    |

Kusura bakmada tipin bozuk. Biraz dik dur. Paçaları 5 cm kadar kısalt. Altına samoa tipinde bir ayakkabı bul, üstündekini çöpe at ve beyaz dik yakalı bir gömlek al üstüne nar çiçeği(kırmızının parlak olanı, ferrari kırmızısı) yada parliament mavi bir triko geçirdikten sonra gel buraya tekrar bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    "11 Alfa Romen Giulietta-Sp2 Afl-bi-xenon White-_-'11 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTDm SP2 - Alfa Rosso -_- '05 Alfa Romeo 156 MK2 Distinctive - Jarama Black -_- '02 Alfa Romeo 156 MK1.5 - Alfa Rosso -_- '07 Honda Civic HB 1.8 I-Shift - Nighthawk Black Pearl -_- '08 Fiat G.Punto(dualogic) - Exotic Red -_- '97 Fiat Marea ELX - Sienna Red
  • Yarbay
    4470 Mesaj
    Kot uzun olduğu için olmasın
    |
    |
    B senin zayıflığından kaynaklanmıyor sadece, ayaktayken fark ettin mi paçaya doğru potluk olmuş, bu kesimden ve kalıbından kaynaklanıyor kot pantolonun.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.