Şimdi Ara

Koşu bandında veya kondisyon bisikletinde çalışmak göbek eritir mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
22.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cronic

quote:

Orijinalden alıntı: İnsanoğluinsan

quote:

Orijinalden alıntı: Cronic

2 ay sonra minisküs başlangıcı

Acaba 2 saat dememle mi alakalı yoksa koşu bandında koşmanın mı böyle bir zararı var?

@D3XTER Apartmanda düzgün bir merdiven yok yangın merdiveni gibi birşey var böyle karanlık bir bölümde orda çıkılmaz.Ama haftada 2 gün inglizce kursuna gidiyorum orda hiç asonsör kullanmıyorum 4 kat çıkıyorum hep Daha bir faydasını göremedim

Ben bundan birkaç yıl önce günde 45 dakika kadar koşuyordum.
    Sonra dizlerimde sıkıntılar oluşmaya başladı.
    Doktora gittim, doktorun ilk söylediği şey: koşuyor musun?
    Dedim "evet koşuyorum."
    Dedi ki "koşma"
    Tamam dedim, sonra sıkıntılarım geçti ama minisküs başlangıcı olmuş. Bazen dizlerimi çok yorduğumda çat çut diye ses gelir.
    Sağ dizimde de kalıcı bir hasar oldu. Şimdi azıcık koşsam sanki diz kapağımın içinde boşluk varmış hissi oluyor.
    Demem o ki, insan anatomisi 2 ayak üzerinde koşmak için dizayn edilmemiş.
    Koşmanın faydasından çok zararı olduğunu söyleyenler var.

Geçmiş olsun,ama benim kilo vermem gerek.Neyse zaten şu an kondisyon bisikletine daha çok yönelmiş gibiyim.

• Aynen yürüyüş yap.Boşver mekanik cihazları.Zaten o kadarda kilolu değilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Hocam spor işin hikayesi, beslenmene dikkat et yeter.

Katılıyorum. Spor destek olur zayıflamana. Asıl önemli olan beslenmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsanoğluinsan

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

İnsanoğluinsan

Koşu bantları ufak oluyor yer kaplamaz.Kondisyon bisikletini biraz araştır koşu bandından geri kalmaz kesinlikle.Ben her iki aletide uzun süre kullandım kilo vermek için kondisyon bisikletinin çok daha faydasını gördüm.Ben 100 günde diyet+kondisyon bisikleti ile 22 kilo verdim.Haftanın 5-6 günü sürdüm ve 45dk sürüyordum.O kadar terliyordumki atleti sıkıyordum resmen ter boşalıyordu.150-350 arası kondisyon bisikleti alabilirsin. 300tlye çok iyi kondisyon bisikleti alman mümkün yada işini çok iyi görecek.

Teşekkürler fikrim biraz değişti şimdi.
    Peki katlanabiliyor mu bu alet?
    Bir de üstünde kaç km sürdüğünü filan gösteren göstergeleri var değil mi?

Nabız hızı,saatte kaç km ile gidiyorsun,kaç kalori yaktın,kaç dk oldu.Hepsini gösteriyor cihaz dijital olarak.

• 180 cm 93 kg yim a101 de 250 tl altis gelecekmiş tavsiye olurmu, soğukta dışarı spor salonu uzak gidemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

180 cm 93 kg yim a101 de 250 tl altis gelecekmiş tavsiye olurmu, soğukta dışarı spor salonu uzak gidemiyorum

Bunu sormak için bu konuyu çok mu aradın? 3 yıllık, sahibi uzaklaştırılmış konuyu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.