Şimdi Ara

Koşu bandında veya kondisyon bisikletinde çalışmak göbek eritir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
22.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koşu bandında üç gün yüriycen, sonra sıkılıp arka odaya koyucan, boşuna yer kaplıycak
  • 2 saat koşamazsın da 2 saat tempolu yürürsün fakat o kadar kilolu değilsin Gerek yok sana düzgün beslenip body yapsan yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Raist]

Koşu bandında üç gün yüriycen, sonra sıkılıp arka odaya koyucan, boşuna yer kaplıycak

Öyle birşey olmaz.Bu konuda kendime güvenmesem aldırmam zaten.

@Hells Bells Body dediğin ağırlık kaldırma,şınav mekik değil mi?
    Onlar yağ yakmaz diyor herkes.Ben şınavı sadece kollarım güçlensin kaslansın diye çekiyorum.
    Mekik de günde 100 tane çekmekten birşey kaybetmeyeceğim için çekeceğim bundan sonra.
  • cok yuru fazla kosma
  • Eve aldığın hiç bir aletle sonuç alamazsın. İki gün sonunda bıkıp büyük olasılıkla aletlerin yüzüne bile bakmayacaksın. Özellikle kilo verme amaçlı spora başlamadan önce kan ve hormon tahlillerini yaptırmanı öneririm. Hormonal bir bozukluk var ise istersen günde 10 saat koş yürü ağırlık çalış hayatta kilo veremezsin. Tahlil sonuçları düzgünse en yakın spor salonuna yazılıp bıkmadan ümitsizliğe kapılmadan inatla devam et.
  • Ben 15 günde 3 kilo vermiştim diye hatırlıyorum.
    Sonra arka arkaya sınavlar girdi, ardından bir de final. 8 kilo felan aldım.
  • Konuyu buraya açman hata olmuş

Unutma ki DH üyeleri en az 1.90 boyunda, six pack'lı, fit vücutlu insanlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 15 Ağustos 2011; 23:26:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsanoğluinsan

quote:

Orijinalden alıntı: [Raist]

Koşu bandında üç gün yüriycen, sonra sıkılıp arka odaya koyucan, boşuna yer kaplıycak

Öyle birşey olmaz.Bu konuda kendime güvenmesem aldırmam zaten.

@Hells Bells Body dediğin ağırlık kaldırma,şınav mekik değil mi?
    Onlar yağ yakmaz diyor herkes.Ben şınavı sadece kollarım güçlensin kaslansın diye çekiyorum.
    Mekik de günde 100 tane çekmekten birşey kaybetmeyeceğim için çekeceğim bundan sonra.

Koşu bandında veya kondisyon bisikletinde çalışmak göbek eritir mi?

• Sakın koşu bandı alma evin köşesinde durur öyle ona veriğcein parayı git sporsalonuna yazıl 1 yıllık istediğnii yap orda
  • 2 saat aralıksız koş yok olursun
  • Hergün 150 mekik 70 şınav çek ne kilo kalıyor ne göbek kas bile oluyor
  • Ulan anlama duyunuz yok mu?
    Spor salonuna gitmeyeceğim dedim.

Hala yok köşeye atarsın yok tahlil yap sonra spor salonu bilmemne.
    Ha dersin ki hayır işe yaramaz.Ama sonra kendi yorumunu niye katıyorsun arkadaşım?
  • Sana sadece tek alet diyeceğim.Kondisyon bisikleti.Hem fiyatı uygun olur hemde tv başında keyf çıkarıp kilo verirsin.Ben iki cihazıda kullandım uzun süre kilo vermede kondisyon bisikleti gibisini görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaosseko

2 saat aralıksız koş yok olursun

Umarsızca güldüm

@Jinnet Çok zor birşey değil ki dediğin.Sadece şınav azcık zorlar
    Eğer gerçekten işe yarıyacağını bilseydim hiç üşenmeden yapardım da mekik,şınav yağ yakmıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Sana sadece tek alet diyeceğim.Kondisyon bisikleti.Hem fiyatı uygun olur hemde tv başında keyf çıkarıp kilo verirsin.Ben iki cihazıda kullandım uzun süre kilo vermede kondisyon bisikleti gibisini görmedim.

Aklımda o da vardı.Ama kilo vermede herkes koşmayı ve yürümeyi önerdiği için ben koşu bandı daha iyidir dedim.Aslında düşününce cidden koşmak pedal çevirmekten daha fazla efor sarfettirmez mi?

Bir de evde yer kaplamaması lazım alıcağım şeyin.Koşu bandların da katlanabilirlerinden alırım alıcaksam.Sanırım bu kondisyon bisikletlerinde böyle bir durum yok.
    Fiyatları ne kadar acaba? Araştıracağım şimdi

Ekleme:Ekşideki entrylere göz attım hevesli bünyeyi zayıflatır demişler.Olumku yorumlar var.İnternete de fiyatlar120-450 arası değişiyor.Düşüneceğim bu aleti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnsanoğluinsan -- 15 Ağustos 2011; 23:41:27 >

• 150-200tl e kondisyon bisikleti al gunde 35 dkka falan yeterli olur yagları eritmek olmalı zaten amacın 75 kiloda sabit tutsan yeter
  • İnsanoğluinsan

Koşu bantları ufak oluyor yer kaplamaz.Kondisyon bisikletini biraz araştır koşu bandından geri kalmaz kesinlikle.Ben her iki aletide uzun süre kullandım kilo vermek için kondisyon bisikletinin çok daha faydasını gördüm.Ben 100 günde diyet+kondisyon bisikleti ile 22 kilo verdim.Haftanın 5-6 günü sürdüm ve 45dk sürüyordum.O kadar terliyordumki atleti sıkıyordum resmen ter boşalıyordu.150-350 arası kondisyon bisikleti alabilirsin. 300tlye çok iyi kondisyon bisikleti alman mümkün yada işini çok iyi görecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 15 Ağustos 2011; 23:41:18 >
  • Arkadaşlar 179 cm boy var. 67 kiloyum. Vücudum cidden yağlı, özellikle karın bölgesi ve göbek var. Akşamları koşuya başladım, ekmeği kestim, az yemeğe çalışıyorum. Vücut yağ oranımı düşürmek istiyorum. Sizce az yiyerek ve ekmeği keserek bu mümkün mü? yoksa diyetisyen şart mı?

Ayrıca ramazandan sonra haftada 3 gün düzenli olarak spora başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

İnsanoğluinsan

Koşu bantları ufak oluyor yer kaplamaz.Kondisyon bisikletini biraz araştır koşu bandından geri kalmaz kesinlikle.Ben her iki aletide uzun süre kullandım kilo vermek için kondisyon bisikletinin çok daha faydasını gördüm.Ben 100 günde diyet+kondisyon bisikleti ile 22 kilo verdim.Haftanın 5-6 günü sürdüm ve 45dk sürüyordum.O kadar terliyordumki atleti sıkıyordum resmen ter boşalıyordu.150-350 arası kondisyon bisikleti alabilirsin. 300tlye çok iyi kondisyon bisikleti alman mümkün yada işini çok iyi görecek.

Teşekkürler fikrim biraz değişti şimdi.
    Peki katlanabiliyor mu bu alet?
    Bir de üstünde kaç km sürdüğünü filan gösteren göstergeleri var değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsanoğluinsan

quote:

Orijinalden alıntı: Cronic

2 ay sonra minisküs başlangıcı

Acaba 2 saat dememle mi alakalı yoksa koşu bandında koşmanın mı böyle bir zararı var?

@D3XTER Apartmanda düzgün bir merdiven yok yangın merdiveni gibi birşey var böyle karanlık bir bölümde orda çıkılmaz.Ama haftada 2 gün inglizce kursuna gidiyorum orda hiç asonsör kullanmıyorum 4 kat çıkıyorum hep Daha bir faydasını göremedim

Ben bundan birkaç yıl önce günde 45 dakika kadar koşuyordum.
    Sonra dizlerimde sıkıntılar oluşmaya başladı.
    Doktora gittim, doktorun ilk söylediği şey: koşuyor musun?
    Dedim "evet koşuyorum."
    Dedi ki "koşma"
    Tamam dedim, sonra sıkıntılarım geçti ama minisküs başlangıcı olmuş. Bazen dizlerimi çok yorduğumda çat çut diye ses gelir.
    Sağ dizimde de kalıcı bir hasar oldu. Şimdi azıcık koşsam sanki diz kapağımın içinde boşluk varmış hissi oluyor.
    Demem o ki, insan anatomisi 2 ayak üzerinde koşmak için dizayn edilmemiş.
    Koşmanın faydasından çok zararı olduğunu söyleyenler var.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.