Şimdi Ara

Koşu bandı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dostum merhaba. Bende 1 - 2 hafta içinde koşu bandı almayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım. Çoğunlukla Voit öneriliyor. Dynamic markasınında Voit tarafından üretildiğini söylüyorlar. Açıkçası bana hepsi aynı gibi geliyor. Bakıldığında kasa olarak birbirlerine çok benziyor bazı modeller. Belki motorlarında, minder yada merdanelerinde farklılık vardır. Fiyat olarak koşu bantları çoğunlukla sitelerde aynı. Bana soracak olursan kampanyalı siteleri takip et. Ben gitti gidiyorda bonusa olan kampanyasını kullanarak Dynamic markasının eliptik bisikletli modellerinden almayı düşünüyorum. Önerisi yada konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa katkılarını bekliyoruz..
  • Ev ortamında koşu bandı kesinlikle kullanışsız bir kere salonlardaki gibi profesyonel ürün olmadığı için sesli çalışıyor ve ayak seside aşırı çıkıyor. Temiz havadan mahrum kalıyorsusuz ve bir süre sonra sıkılıp kullanımı bırakılıyor imkan çıkıp sokakda yürümek soğukta olsa çok daha iyidir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende spor salonuna basladimda orada dediginizi daha cok farkettim orada insanin dayanmasinin tek sebebi diger insanlarinda calismasi o sirada o yuzden evde cabucak sıkılıp birakilabilir ama ben yinede gidemedigim zamanlar icin almayi dusunuyorum alternatif olarak iyi bir marka denk getirebilirsem

• Herkese iyi günler dilerim.

Çok iyi bir konu üzerinde duruyorsunuz. Bende bir koşu bandı almak için araştırma yapıyorum. Koşu bandının markası, modeli, özellikleri vs. Bunları araştırırken koşu bandının uzun süre kullanımı gelecek dönemlerde sağılık sorunlarına neden olduğunu ifade eden bir takım açıklamalar, kararsız kalmama neden oldu. Özellikle diz ve kalçada bulunan eklem yerlerindeki kıkırdak dokuların zedelendiğini, ilgili hasarların ise tedavi süreçlerinin çok uzun sürdüğü gibi açıklamalar beni biraz daha araştırma yapmaya sevk etti.

Bu konu ile ilgili bilgisi, deneyimi ve önerisi olan arkadaşlardan geri dönüş yapmalarını rica ederim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Hocam bende spor salonuna basladimda orada dediginizi daha cok farkettim orada insanin dayanmasinin tek sebebi diger insanlarinda calismasi o sirada o yuzden evde cabucak sıkılıp birakilabilir ama ben yinede gidemedigim zamanlar icin almayi dusunuyorum alternatif olarak iyi bir marka denk getirebilirsem

koşu bandı aldınız mı ? Aldıysanız hangi marka model seçtiniz, bende bu aralar eve koşu bandı ve kondisyon bisikleti alacağım için piyasa araştırması yapıyorum.
  • http://www.hepsiburada....all-p-SPORKONKSBFOX0081

Bu modeli düşünüyorum, koşu bandı alırken hangi özellikleri dikkate almam gerekir ?

Motor Gücü 2.5 hp
    Bant Ebatları 41 cm x 121 cm
    Taşıma Kapasitesi 110 kg
    Max.hız 0-14 km/s
  • Hort

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.