Şimdi Ara

Kospet Rock Akıllı saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok isteyerek aldığım kospet rock hakkında forumda konusunu göremediğim için konusunu açarak , almak isteyenlere fikir oluşturmak istiyorum.

Aynı anda zeblaze ares de aldım. onun da karşılaştrımasını eklemek istiyorum.

****** resim ve güncellemeleri ekleyeceğim.******

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Genel özellikleri

➤ Bluetooth sürümü: Bluetooth 5.0

➤ Çip: nRF52840

➤ Bellek: RAM 64KB + ROM 128M

➤ Su geçirmez: 3ATM su geçirmez

➤ Ekran: 1.69 inç TFT ekran, çözünürlük 240*280

➤ Pil: 350mAh polimer pil ( bunu ben ekliyorum eski tiplere göre daha hızlı şarj oluyor.)

➤ Pil ömrü: günlük kullanım 14 gün, 50 gün bekleme ( Bunun yalan oldğunu hepimiz biliyoruz :) )

➤ Telefon APP adını bağlayın: Da Fit ( çinliler yazılım yapamıyor.)

➤ Destek uyumlu bağlantı cep telefonu sürümü: IOS 10.0 ve üstü, Android 5.1 ve üstü ( **** BT 4.2 nin altı bulaşmasın asla)

kayış boyutu : 20mm (yedek kayışı desteklemez) ( ince plastik ama güzel plastik.)

paket içeriği (kutuda) : Smartwatch x1, şarj kablosu x1, manuel x1, garanti kartı x1, koruyucu Film x1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Resimler:

burayı eklyeceğim.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şarj konusunda denemeler :

Genel olarak hiç kapatmadım. Durduğu yerde de kendi kendine şarjı gidiyor. Yaklaşık %7-9 arası günlük durduğu yerde gidiyor. Ama bluettoh kullanımında günlük %22 BT bağlantısı yiyor gibi. 14 gün çalışma süresi BT bağlantısı kullanmadan günlük 3-4 saat kullanım için diyebilirim. Bence tahmini 5-7 gün.

BT sürümü 5.0 ve yüksek olanlarda şarj süresi ciddi kısalmış. Eskiden 2 saat gibi şarj sürelerinde olmasına rağmen şimdi 1 saat ya da 45 dakika.

Yorumlarım :

Neden almalısınız?

Neden almamalısınız?

güncellemeler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jervis -- 30 Nisan 2021; 20:48:3 >

• yukarıyı elimden geldiğince hızlı bir şekilde dolduracağım ancak hem iftar hem de çalıştığım için boş zamanlarımda dolduracağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.