Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35033504350535063507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sana soyle anlatiyim vizesinde kopya cekildini dusundugu icin soru basina 15 dk gerektiren bi sinavi hoca 20 soru 45 dk online test yapiyo yani 20 soruyu teker teker kagitta coz ki bu sorular 10 ar dk isletiyor sonra secenegi isaretle diyor dersleri deseniz adamlar birinci ogretim ile ikinci ogretimi birlikte islemek istiyor kapasite dolunca bazi ogrenciler giremiyor onlar icin tekrari izlerler bisi olmaz diyor mesela sen adil degil diyincede ders disinda bisi sormayalim isleyisi bozulmasin arkadaslar diyor boyle surunduruceklerine komple kapatsinlar egitimde işlenmesin yarim donem yada versinler yuzyuzeyi biktirdilar bizide hocam adamlar yuzyuzede 200 kisinin kagidini okumaya usenmiyorlar klasik yapip ne hikmetse uzaktan egitimde okumaya useniyorlar acaip seyler deniyorlar surekli insaf ama gercekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Bu mesaj silindi.

kötü oldukarını belgelerle rakamlarla ıspatlıycaksın ben nasıl rakamlar veriyorum dünyaca kabul edilen yerlerden, ha ben oyle hissediyorum çakralarım salgın konusunda berbat olduğuna dair kanaat getiriyorla anca kendi ütopyacı zümrenizi tatmin edersiniz burda.Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

size ambulansı kapıya 1000$ a çağıran ortalama corona hastane bakım ücreti(entübe yoğun bakım hariç) 30.000$ olan abd yakışırdıda neyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Ocak 2021; 15:13:50 >
  • DAha önce bu hastaliği geçerip geçirmediğimi nasıl anlayabilirim

• Dun gece Bidenin Baskanlik koltuguna oturmasiyla birlikte DSÖ PCR Testleri yonetmeliginde kucuk bir degisiklik yapti. Buna gore vaka sayilari dusecek cunku PCR CT degeri yuksek olan ve semptom gostermeyenler hasta olarak gorulmeyecekler.

https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05
  • sunset58 S kullanıcısına yanıt
    Bana bak, sen anlatmadan hiç o kadar aklım karışık değildi. Meğersem ne zorluklarla devine devine, çarpışa çarpışa okuyormuşsunuz inanamadım. Dur, hocalarına söyliyim de sınavlarını açık uçlu 1 saat süreli yapsın. Sorularını da derste uygulamalı olarak anlatsın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Antikor testi bakarsın.

Hızlı antikor (kaset tipi olan) ile anlayabilirsiniz. Ama bunların güvenilirliği tartışılıyor.

Serolojik Antikor ile de hastane/laboratuvar baktırabilirsiniz.

Önerim 2.'si.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Hızlı antikor (kaset tipi olan) ile anlayabilirsiniz. Ama bunların güvenilirliği tartışılıyor.

Serolojik Antikor ile de hastane/laboratuvar baktırabilirsiniz.

Önerim 2.'si.

fiyatı pahalı mı ne kadar biliyor musunuz 2 nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 22 Ocak 2021; 16:13:58 >
    Geçirip geçirmemen farkettirmiyor. Aşı için herkesi yapıyorlar. Bir tek sârâ gibi bazı şikayetleri olanları yaptırmıyorlar. Onları hastanede aşı olacağında danışmanı öneririm.

• Niçin aşı olmamız gerektiğini de anlatmam gerekli insanların aşıdan çekindiklerini gördüğüm için;
    Aşı, bizim antikor üretmemizi sağlıyor. Antikorlar ilk baştan kanımızda olduklarında yarar sağlarlar. Virüs, antikorlara yapışmayıp bir kez kana geçebildiği takdirde antikorlarımız işe yaramaz; kıran kırana hücrelerimiz virüslü hücrelerle kapışır. Virüs hücrelerde çoğalır, bizim hücrelerimiz ise onları çoğalmadan yakalayıp buldukları yerde enselemekle görevlidir. Virüslü hücreleriniz vücudunuzdan yokedilerek birtek sonlandırılabilir. O yüzden virüs cinsi mikropları bir kez kaparsak vücudumuzda ağır hasar bırakır. Mikrop kapmayı en başından durdurabilecek antikor üretmemizi sağlayan bir tek aşımız olduğu için bu korunmaya ihtiyaç duyuyoruz.
    Not: aşımızı olmazsak, virüse 7 gün boyunca hiçbirşey yapmayıp avans vermiş oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 22 Ocak 2021; 17:4:54 >

• Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
    Aşılarımızı olalım, eğer mikrop kaparsak bu virüsün bizi kahvaltısında yediği ekmek gibi dilim dilim doğradığına vakıf olalım.

• quote:

Geçirip geçirmemen farkettirmiyor. Aşı için herkesi yapıyorlar. Bir tek sârâ gibi bazı şikayetleri olanları yaptırmıyorlar. Onları hastanede aşı olacağında danışmanı öneririm.

hani aşı nerdeki

Gelir hocam. Eli kulağında.

• quote:

Gelir hocam. Eli kulağında.

mete hocam aşılar nerde

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Haklısın.

• 
Sayfa: önceki 35033504350535063507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.