Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31953196319731983199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ölçüm yaptırmadan takviye vitamin almak, yarar değil zarar getirir. her şeyin fazlası nasıl zararsa, vitaminin fazlası da vücutta yıkıma sebep olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    sakın elme sirkesi içmeyin yanlış. filtresiz, organik elma sirkesini bir su bardağı suya 1 kaşık kadar öneriliyor. ne için? helicobacter bakterisi için. yine de doktorlardan tavsiye almak her zaman mantıklıdır.

not: ayrıca sirkenin virüse her hangi bir etkisinin olmadığı aylardır söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 2 Kasım 2020; 15:30:10 >
  • zayıflamak için kullanan bir adam mide delinmesinden öldü.eski haber ama

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

sakın elme sirkesi içmeyin yanlış. filtresiz, organik elma sirkesini bir su bardağı suya 1 kaşık kadar öneriliyor. ne için? helicobacter bakterisi için. yine de doktorlardan tavsiye almak her zaman mantıklıdır.

not: ayrıca sirkenin virüse her hangi bir etkisinin olmadığı aylardır söyleniyor.

helicopter pilori tedavisi sonuç vermeyince her sabah aç karnına 1 çorba kaşığı sek elma sirkesi içtim

1 ay sonra sorun haloldu

ilaçlar ise sadece karaciğer yağlanması yabtı

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

zayıflamak için kullanan bir adam mide delinmesinden öldü.eski haber ama

sek içilmez. sürekli içilmez. vb. vb.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    herkesin bünyesi farklıdır. bundan sonra sek içmeyin bence. su ile birlikte alınabilir. midedeki asit dengesi çok önemli. kiminde asit fazlalığı olur, kiminde eksikliği. her halükarda fazlalığı da eksikliği de reflü sebebidir.

• O değil de hastalık ilk çıktığında yazın etkisi geçecek diyen şarlatanlar vardı onlar nerde piyasadan kayboldular. Forumda da vardı da TV'ye çıkıp insanlara yalan yanlış fikir beyan edenler nasıl ceza almadan geziyor? Nitelikli dolandırıcılıktan farkı yok insanları alenen çıkıp TV'den kandırdılar hiçbir bilimsel kanıtı olmayan yalanlarla.

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Çok zararlı. Tüm dokuyu bembeyaz soyuyor. Tıpkı yüksek dereceli alkol gibi. Bunlar glikoliz durdurucusudur. Hücrelerin temel enerji yolunu durdurur. Proteinlerin yapısını bozar.
    Bu gibi şeyler denetimli satılır. Sebebi de budur. Tüm katman doku zedelenmesi yapar. Midenizde tıpkı salya hücreleriniz çalışmayınca, mide asitinden korunamayacağınız gibi, sizi koruması gereken deriye sağlıklı beslenerek yardımcı olabilirsiniz. Başka bir beklentisi olmaz sizden, adı üzerinde: 'deri'.

• yazın yaygın uv nedeniyle virüste düşmeler oldu. bu inkarı zor bir gerçek. diğer nedeni de kapalı ortamlar yerine insanların daha çok açık alanlarda zaman geçirmesiydi. uv'nin çok etkili olmamasının bir nedeni de, sadece ulaştığı yerde etkili olması. virüs vücudun içine girdikten sonra, uv'den mimimum etkilenir.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Sen o 1 kaşık elma sirkesiyle ancak yemek borusu kanseri geliştirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 2 Kasım 2020; 14:46:19 >
  • Uv ile alakası yok. O ancak bir saatte etkiliyor. Güneşin esas etkisi sıcaklık ve nem giderme.

• quote:

yazın yaygın uv nedeniyle virüste düşmeler oldu. bu inkarı zor bir gerçek. diğer nedeni de kapalı ortamlar yerine insanların daha çok açık alanlarda zaman geçirmesiydi. uv'nin çok etkili olmamasının bir nedeni de, sadece ulaştığı yerde etkili olması. virüs vücudun içine girdikten sonra, uv'den mimimum etkilenir.

Ya hocam bırak Allah aşkına. Yazın düşmesinin nedeni insanların şehir hayatından kopup, yazlıklarına çekilmesiydi. Şimdi tekrardan şehirlere dönüldü ve salgın artmaya devam ediyor. UV ışınının falan etkilediği yok. Yalan dolan bunlar. Dediğin gibi yazın düşmesinin bir diğer nedeni de insanların açık havada takılması. Yoksa hiçbir alakası yok adamlar açık açık dediler ki yazın bu virüs bitecek. Hani nerde?

• uv ışınları virüsü etkisiz kılar. bu bir gerçek, benim inandığım bir fantazi değil. bilim diyor yani.senin hatırın için bu gerçeği red mi edeyim?

• quote:

uv ışınları virüsü etkisiz kılar. bu bir gerçek, benim inandığım bir fantazi değil. bilim diyor yani.senin hatırın için bu gerçeği red mi edeyim?

Bilimsel bir makale var mı bununla ilgili görmek istiyorum tercihen İngilizce olsun lütfen.

• dirsek dirseğe çalıştığım ofis arkidişi pozitif çıktı

• arayıp bakacaksınız hocam. ben hemen şunu buldum. literatürüne falan bakamadım fazla.

https://www.livescience.com/uv-light-kill-coronavirus.html

• 8 gündür boğaz gıdıklanması var başka semptom yok, bu test alanları nasıl bilgisi olan var mı? Sağlıklı gidip kapmaktan korkuyorum. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaimaN kullanıcısına yanıt

Hastalik epey yaygin, cok test cok vaka. Iclerinden semptomsuzlari ayiklayinca oranda dusuyor. Diger ilginc bir konu bazi futbol kuluplerinin oyunculari buyuk ölcüde test pozitif cikinca testlerin yanlis sonuc verdigi bilgisiyle maclar yinede ertelenmeyip oynatilmisti  Ortada bir cifte standart var, yakinda zaten saglik personellerinin cogu pozitif cikinca semptomsuz olanlar buna ragmen calisacaklar, ayni futbolda oldugu gibi. Asiya ikna edene dek karantinalar bitmeyecek, sokaga cikma yasaklari yakindir. Bu salgin yaklasik 3 yil surecek...

Yeni Amerikan Baskaninin Ajandasi epey dolu olacak. Bunlarin en basinda nakit paranin ortadan kaldirilmasi yer aliyor. Duzenlenen yasa ile tum Amerikan vatandaslari adina Dijital Konto hesabi acilacak, yeni dijital paranin adi Fed-Coin olacak. Yalniz yari özel olan bu paranin dagitimi Merkez Banakalari tarafindan degil, Büyük Bilisim Devleri tarafindan yapilacak. Bu salgin döneminde Amerikan tarihinde hic olmadigi sekilde bir avuc sirketler hesaplarini sisirdi. Yeni Ekonomi sistem duzenleniyor, bunun sebebi devrim degil eskisinin sürüdülebilirliginin kalmamasi. ABD secimlerinden sonra Helikopter parasi dagitilacak. Fed-Coin, Helikopter parasi gibi terimlere en kulaginiz en az Crona Virus kadar asina olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 2 Kasım 2020; 19:10:37 >

• Detective W. kullanıcısına yanıt

ankara başkent hastanesinde sırayla alıyorlardı ve çok kalabalık değildi bugün. yine gidicem bakalım.

• 2 hafta önce test olmuştum pozitif çıkmıştı.

2 haftadır evde karintinadaydım. bu gün tekrar test oldum. bakalım sonuç ne çıkacak.

• 
Sayfa: önceki 31953196319731983199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.