Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkasinda ekonomik bir savaş var çini yıpratmaya çalışıyorlar gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. dünya savaşı çıkarsa ; insanlar artık daha bilimsel düşündüğü için

savaşlamaya gönüllü dindar bulmak zor.

anca dünya çapında bir salgın yayılacak ki !

insanlar sevdiklerini yitirince onlara ulaşmak için bir din savaşmasında ölmeyi tercih edebilirler.

özetle yakında gökyüzünden büyük bir süpernova parlaması olacak gibi ; haberlerde yazıyor !

tabi bir ihtimalle NASA tarafından oraya konulan devasa bir renkli bir ayna da olabilir.

özetle 3. dünya savaşının alt yapısı çok güzel bir şekilde senaryoya oturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 30 Ocak 2020; 9:28:2 >
  • virüsün ilk çıkış yeri pazar değilmiş birçok noktada çıkmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasa tarafından gökyüzüne konulan devasa renkli bir ayna?? Ne diyorsun hocam
  • ManuOstar kullanıcısına yanıt
    yakında gündüz gözüyle görünen ay ebatındaymış gibi görünen

gökyüzünden bir alamet görürsen sakın şaşırma !

hadislere göre ; gerçek mehdi bu alametten sonra ortaya çıkacak

ve sonra 3. dünya savaşı başlayacak !

ben demiyorum ! 1200 yıllık hadis kitapları saçmalıyor !

ama bu kurgusal senaryoyu oluşturacak

bilimsel ve teknolojik alt yapıya zaten NASA sahip !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 30 Ocak 2020; 9:49:18 >
  • 4 Pist yan yana , yoğunluğa göre 4 tane pist aktif oluyor

Ayrıca rüzgarın yandan esmesine göre 5. Pist çalışmalarına başladı yani rüzgar istediği yerden essin her yönlü pist olucağı için rüzgarı karşısına alıcak uçaklar hem kalkışta hem inişte

Bu pistlerin yönü yanlış yapıldı diyen çok bilmişlere lafım :)

• Hâdis denen şey Allah yazmamış. Sonradan insanlar kendi kafasına göre yazmıştır.

Belirli güçler herşeye heryere nüfus etmiştir geçmişten bugüne ve geleceğe de ... Müslüman görünümlü olanları da vardır.

Kristal berraklığı ile Evanjelist ler ki bunlar öyle kadim de değiller ama aktifler.

Çin zaten yıllardır yapay güneş projesi var firlatacaklar uzaya.

Olağan şeyleri de bazı kesimdikeler çarpıtabilir birileri de kullanılabilir.

Uyarmak lazım...

• Benim bildiğim bu virüsü diğerlerinden ayıran en önemli 2 belirti.
    Nefes almakta zorluk, çok ilerleyincede ayaktayken aniden düşüp bayılmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Benim bildiğim bu virüsü diğerlerinden ayıran en önemli 2 belirti.
    Grip gibi basliyo zature yapıp cigerlerse galiba iltihap falan olusturuyo..O yere düşenler gercek mi bilmiyorum ama belkide solunum felcidir..

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Benim bildiğim bu virüsü diğerlerinden ayıran en önemli 2 belirti.
    çok şükür ikiside yok şuanda. öksürüğüm devam ederse gideceğim
  • Rakamlar ciddi. Dikkate almak lazım.
  • kafalar pırıl pırıl din virüsü yüzünden beyniniz yanmış, nasa ayna koyacak Çin Rusya vs haberi olmayacak hadi onu geçtim amatör gökbilimciler onu görmeyecek,hadismiş mehdiymiş hikaye din coronadan daha tehlikeli adamı böyle sapıttırıyor mantığını alıyor.
  • Bende de aynısı var, virüs haberleri çıkmadan influenza oldum. 1 hafta evde yattım. 39 derece ateş 3 gün düşmedi. 1 haftada iyileştim ama neredeyse 3 hafta oldu öksürüğüm hala tamamen geçmedi. Ama ben sigara da kullanıyorum genelde böyle hastalıklarda en son öksürüğüm geçiyor. Eğer sigara kullanmıyorsan ya da işin gereği öksürük oluşturacak bir ortamda bulunmuyorsan diyeceğim, genelde iyileşmiş hissedince biraz burun akmasının devam etmesi tamamen iyileşmediğinizi gösterir. Geniz akıntısının devam ettiğine işaret olabilir. Öksürüğün sebebi de geniz akıntısındandır büyük ihtimalle. Hastalığın kalıntılarını atıyorsundur diye düşünüyorum. Tabi ben doktor değilim, kendi ve çevremdekilerin yaşadıklarından tecrübeyle söylüyorum, çok kafaya takıyorsan doktora git ama bence panik olacak bir durum yok. Ülkemizde ciddi bir grip salgını var zaten. Eğer artık yüksek ateş sıkıntısı çekmiyorsan gribin kalıntılarını atıyorsun bence. Ama her şeyden önemlisi kafa rahatlığı. Eğer bunu gerçekten kafana takıp panik oluyorsan çekinmeden doktora git. Millet ne saçma saçma şikayetlerle gidiyor öyle düşün. Sen konunun fazla içinde olduğun için, bilgili olduğun için gidiyorsun.

• Corona virüsü Türkiye’ye gittikçe yaklaşıyor! Dünya diken üstünde…
    Dünya son yılların en büyük sağlık krizlerinden biriyle karşı karşıya... Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve Avrupa'ya da yayılan corona virüsü nedeniyle küresel çapta "olağanüstü hâl" ilan edilmesi tartışılıyor... Virüs henüz Türkiye'de görülmedi fakat sınırlarımızdan çok da uzak sayılmaz...

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/son-dakika-dunya-diken-ustunde-corona-virusu-turkiyeye-gittikce-yaklasiyor-5596514/

• İstanbul Havalimanı’nda maske satışları arttı
    Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan corona virüsten korunmak isteyen yolcular nedeniyle İstanbul Havalimanı'ndaki eczanelerde koruyucu maske satışında artış yaşandı. Yoğun talep nedeniyle maske fiyatları da artarken, bu zamana kadar 10 binin üzerinde maske satıldığı öğrenildi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/istanbul-havalimaninda-maske-satislari-artti-5596577/
  • 140 ölü, 7700 kişiye yayılmış bu gidişle günde 10.000 artabilir.

• Virüs hindistana sıçramış, tecavüze uğrayıp mutasyon geçirmese bare.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

yakında gündüz gözüyle görünen ay ebatındaymış gibi görünen

gökyüzünden bir alamet görürsen sakın şaşırma !

hadislere göre ; gerçek mehdi bu alametten sonra ortaya çıkacak

ve sonra 3. dünya savaşı başlayacak !

ben demiyorum ! 1200 yıllık hadis kitapları saçmalıyor !

ama bu kurgusal senaryoyu oluşturacak

bilimsel ve teknolojik alt yapıya zaten NASA sahip !!!!
    Hangi hikaye kitabını okuyorsun bilmiyorum fakat çok klişe bir içeriği var özeti anlattığın gibiyse. Attack of Titans ı oku daha sürükleyici ve maceralı tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Virüs hindistana sıçramış, tecavüze uğrayıp mutasyon geçirmese bare.
    heh herkese geçmiş olsun, pislik yuvası hindistan'a da bulaştığına göre yayılım hızı her an dehşet biçimde artabilir orada.

hindistan da maske bile yoktur. dünya gg. plague inc. oynayanlar bilir. hastalığı hindistan'a bulaştırdıktan sonra dünyanın geri kalanına bulaştırmak artık daha kolaydır.

iyimser tarafından düşünmek gerekirse hindistanlılar kendi pislik ve virüsleriyle bu coronayı absorbe edip etkisiz bir virüs haline de getirebilirler belki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 30 Ocak 2020; 11:57:36 >
  • ikea çin halk cumhuriyeti genelindeki tüm mağazalarını kapatma kararı aldı.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.