Şimdi Ara

Korona Virüs Nedeniyle Eve Kapananlar İçin İngilizce Öğrenme Kaynakları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
114
Favori
7.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Rusça için kaynakları olanlar özelden yazarsa sevinrim
  • "4000 Essential English Words" diye 6 parçadan oluşan bir kitap serisi var pdfdrive'dan onu indirin ve memrise'daki "Bilmeniz Gereken Kelimeler" listesine çalışın, bu listeden bir bölüm bitirdikten sonra kitaptaki hikayeyi okuyun bahsettiğim bu liste 6 parçanın ilk 4 kitabından oluşuyor.

Linkler:
    https://tr.pdfdrive.com/search?q=4000+essential+english+words&pagecount=&pubyear=&searchin=en
    https://www.memrise.com/course/326956/bilmeniz-gereken-kelimeler/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 19 Mart 2020; 21:56:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evde ingilizce öğrenilemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Namaz ögrenin
    Allah korusun
  • diziyleogren.com ingilizce öğrenmek için dizi ve film izleyenlere yönelik kurulmuş ücretsiz bir platformdur. İçerisinde bulunan birçok dizi ve filmden dilediğinize tıklayarak dizide kullanılan tüm kelimelere ve anlamlarına quiz ile çalışabilirsiniz. Böylece hem birçok yeni kelime öğrenmiş olursunuz hem de dizide kullanılan tüm kelimeleri öğrendiğiniz için diziyi rahatlıkla ingilizce altyazı ile izleyebilirsiniz.
  • @9600_G_T
    quote:

Namaz ögrenin

Dinci bi akrabam var, neden İng öğrenmiyorsun yeteneğin var dedim. Olmaaz. Arapça öğrenmemişim. İng mi öğrenecem dedi. Onu hatırlatan espri old için begendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam da bugün İngilizce'yi gelistirip artık öğrenmem gerek diye online kurs arastırmıstım. Sınav senem yüzünden tam odaklanamayacak olsam da favorilere ekleyeceğim bu konuyu sınavdan sonra bakabilmek için. Çok tesekkürler hocam 🤗.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha önce dendi mi, her yorumu okumadım ama ben vakti zamanında youtube da Nurullah Öktem kanalını izliyordum. Eğer ingilizceniz sıfırsa, sıfırdan ingilizce öğrenmenizde faydası olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.