Şimdi Ara

Korku Film Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar korku, gerilim türünde kendini solukla izletecek sağlam filmler önerirmisiniz ? dabbe ve paranormal activity gibide olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lonkia -- 9 Haziran 2017; 19:44:5 >

• İnsan kırkayak 2
    Korku Seansı
    Cinnet
    Korku Kapanı _ Muhtemelen izlemişsindir
  • eskilerden psycho güzeldir eğer izlemediysen.
  • korku seansı serisi çok güzel bir örnek bence de.ne abartılı ne sığ.o kadar çok korku filmi izledim ki isimlerini unuttum.rec1 ve 2 de izlenebilir.ancak 3. filmi konudan sapıyor.alfabeyi de öneririm
  • Insidious serisi. Korku Seansı'nın yönetmeninden, Patrick Wilson oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 13 Haziran 2017; 17:53:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu korku seansının neresini sevdiniz anlamadım. Az önce izledim 2 saatim boşa gitti. Filmde korkutan en fazla bir sahne var. Yok mu şöyle iliklerimize kadar korkutacak, korkudan ekrana zor bakacağımız filmler?
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Seni en çok ne korkutuyor ona göre öneri yapalım. Korku seansı biraz da eski korku filmlerine saygı niteliğinde, onların devamını getiriyor. Tüm klişeler kullanılmış.
    Sadece korku filmleri paylaşan bir internet sitesi var, filmkorku.org .orada herkes kendine göre filmler bulabilir. Arşiv sağlam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neilblack kullanıcısına yanıt
    Örneğin cehenneme bir adım ve The witch filmlerini sevmiştim. The witch filminde klişe korku sahneleri olmamasına rağmen öyle bir atmosfere sokuyor ki film bittikten sonra bile etkisinden çıkmanız birkaç saat sürebiliyor. Cehenneme bir adımda da gerim gerim gerdikten sonra isteneni veriyor. Korku seansında ise biraz geriyor hemen sonrasında ise günlük güneşlik hava sahnesi var. Ee atmosferini öldürdü filmin. Korkocaksam bile artık korkmam zaten. Hele bir yerde kutsal su dedi. Orda bitti film benim için. Ciddiyeti kalmadı.

Önerdiğin site için de çok teşekkür ederim. Bu gece "Shutter" diye bir korku filmi varmış. Onu izlemeyi düşünüyorum. Çekik gözlü ölü çocukların bir anda lap diye cama yapıştığı filmlerden galiba. Bu kez sahnelerden bayağı bayağı irkileceğimi düşünüyorum. Umarım beklentimi karşılar.
  • Conjuring benimde çok hoşuma gitmişti. onun yanında Orphanage(Yetimhane diye çevrilmiş olsa gerek) tavsiyemdir çok iyi gerilmiştim izlerken
  • the autopsy of jane doe
    yeni nesil ve güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Örneğin cehenneme bir adım ve The witch filmlerini sevmiştim. The witch filminde klişe korku sahneleri olmamasına rağmen öyle bir atmosfere sokuyor ki film bittikten sonra bile etkisinden çıkmanız birkaç saat sürebiliyor. Cehenneme bir adımda da gerim gerim gerdikten sonra isteneni veriyor. Korku seansında ise biraz geriyor hemen sonrasında ise günlük güneşlik hava sahnesi var. Ee atmosferini öldürdü filmin. Korkocaksam bile artık korkmam zaten. Hele bir yerde kutsal su dedi. Orda bitti film benim için. Ciddiyeti kalmadı.

Önerdiğin site için de çok teşekkür ederim. Bu gece "Shutter" diye bir korku filmi varmış. Onu izlemeyi düşünüyorum. Çekik gözlü ölü çocukların bir anda lap diye cama yapıştığı filmlerden galiba. Bu kez sahnelerden bayağı bayağı irkileceğimi düşünüyorum. Umarım beklentimi karşılar.

Cehenneme Bir Adım kesinlikle izlenmesi gereken bir filmi, özellikle ikincisi daha da hoşuma gitti. Ben de izlemenizi öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• It follows

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.