Şimdi Ara

OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.284
Cevap
23
Favori
53.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • #SBS dizisi, #ThePenthouse2'den #KimYoungDae'li görseller yayınlandı.

Dizi, Yarın başlıyor.

OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU]

• Bu diziyi aşırı beğendim. Muhteşem bir dostluk-arkadaşlık hikayesi, bir yandan da aşk üçgeni, bir yandan da esprili goy goyları, terapi gibi müzikler ve draması ile insanı mahvediyor. #EmpressKi, #SixFlyingDragons dizilerinden sonra #Chuno / #TheSlaveHunters favori tarihi dizilerimden biri oldu.

Konu: Joseon Hanedanlığı döneminde Chuno (Chuno Ggun olarak bilinir) köle avcılarının dünyasını anlatan bir drama. Köleler (Nobi olarak bilinir) kölelik sisteminde doğmuş suçlu ve cezalandırılması gereken kişilerdir. Bir gün bir köle avcısı olan Dae-Gil (Jang Hyuk) yanlışlıkla suçlandıktan sonra kölelerin arasına düşen bir nobi, yani kaçak bir köle olan Tae-Ha‘nın (veliaht prens olduğu ve bir komploya kurban gittiği söyleniyor) (Oh Ji-ho) izini bulmak için görevlendirilir. Chuno kaçak köleyi ararken hizmetçi ve sevdiği kadın olan Hye-Won‘u da (Lee Da-Hae) bulmaya çalışır. Dizi bir aşk üçgeni içerisinde geçiyor.

Chuno / The Slave Hunters (2010) adlı dizi eklendi.

Başlık güncellendi.

• #Netflix yapımı, #Annarasumanara dizisinin​ kadın başrol oyuncusu belli oldu; #ChoiSungEun

Dizi, bu yıl yayınlanacak, 6 bölüm sürecek.

Itaewon Class yönetmenin yeni dizisi olucak.

#JiChangWook / #HwangInYeop / #ChoiSungEun

• #JTBC dizisi, #Snowdrop'un kadrosu tamamlandı.

Dizi, Mayıs aylarında yayınlanması bekleniyor.

Konu: Dizi, Güney Kore’nin diktatör bir hükümet tarafından yönetildiği 1987 yılında geçmektedir. Kanlar içindeki Im Soo-Ho (Jung Hae In), saklanmak için Hosoo Kadın Üniversitesi’nin öğrenci yurduna girer. Onu bulan Eun Young-Cho Kim Ji Soo) saklanmasına yardım eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 19 Şubat 2021; 10:42:19 >

• #OCN dizisi, #Hometown dizisinin kadrosuna #YooJaeMyung katıldı.

Konu: Küçük bir kasabadaki gizemli bir seri cinayetin ve kimliği belirsiz bir ses içeren kaydedilmiş bir kasetin hikayesini anlatacak.

Dizi, Yaz aylarında yayınlanacak.

• #JTBC dizisi, webtoon uyarlaması #Moving dizisinin oyuncuları belli oldu.

Dizi, 2021'in ikinci çeyreğin de yayınlanacak.

Konu: Sır saklayan bir lise öğrencisinin ve ailesinin büyümesiyle ilgili doğaüstü bir drama.

#JoInSung / #HanHyoJoo / #ChaTaeHyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 20 Şubat 2021; 11:29:7 >

• #AppleTV dizisi, #Pachinko dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Şimdiye kadar yapılmış en büyük bütçeli K-yapımı olucak. Bir diğer #AppleTV dizisi de #DrBrain / #MrRobin bütçesinin de çok yüksek olacağı konuşuluyor. İki dizi de bu sene yayınlanacak.

Dizinin çekimleri Shutter Island, Deadpool, Twilight gibi filmlerin ; Supernatural, Prison Break, Fringe gibi dizilerin de çekim yeri olan terk edilmiş bir akıl hastanesi olan Riverview Hospital’da çekiliyormuş. Diziden her hangi bir görüntü bulmak çok zor sır gibi saklanıyor.

#LeeMinHo #JinHa #AnnaSawai #KimMinHa #KahoMinami #SojiArai

#Pachinko dizisinin kadrosuna #AndrewJaehyunPark katıldı.

• #ParkHaeJin, webtoon uyarlaması #CrimePuzzle'da başrol olacak.

Bir polis akademisinde profesör olan ve kız arkadaşının babasını öldürme suçunu itiraf ettikten sonra ömür boyu hapis cezası alan bir adamın profilci sevgilisi ona inanmaz ve davasını yeniden araştırır.

• Viki nedir? Viki tıpkı Netflix gibi dijital platformlardan biri. Daha çok K-Drama ile ünlü bir site. Dizileri para vermeden de izleyebilirsiniz fakat görüntü kalitesi Standart (SD) oluyor ve reklamlar içerebiliyor. İki üyelik seçeneği var birisi Aylık diğeri ise Yıllık. Aylık 5$, Yıllık 50$ bunlardan birini alırsınız reklamsız ve Full HD kalitesinde dizileri izleyebilirsiniz 7 günlük deneme sürümü mevcut. 300'den fazla TR altyazı destekli dizi mevcut. 1000'e yakın da dizi arşivi var.

#tvN dizisi, #LUCATheBeginning dizisini Viki'den izleyebilirsiniz.

#KBS dizisi, #RiverWhereTheMoonRises dizisini Viki'den izleyebilirsiniz.

#SBS dizisi, #ThePenthouse2, Viki'de yayınlandı.

#OCN dizisi, #Times Viki'ye yarın eklenecek.

#tvN dizisi, #Mouse 4 Mart'ta Viki'ye eklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 20 Şubat 2021; 13:51:35 >

• #tvN dizisi, #Destruction dizisinin kadrosu

Dizi, Mayıs ayında yayınlanacak.

Konu: Dizi, dokunduğu her şeyin yok olmasına neden olan ‘yıkım’ adı ile bilinen bir adam (Seo In Guk) ile kaderini değiştirmek için hayatını tehlikeye atan bir kadının (Park Bo Young) etrafında dönmektedir.

#ParkBoYoung #SeoInGuk #LeeSooHyuk #KangTaeOh #ShinDoHyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 20 Şubat 2021; 16:19:50 >

• #OCN dizisi, #Voice4 çekimlerden görüntüler yayınlandı.

Dizi, Yaz aylarında yayınlanacak.

#LeeHaNa & #SongSeungHeon

• tvN dizisi #Vincenzo güçlü rakiplerine rağmen ilk bölümüyle tvN'nin tüm zamanların en yüksek 3. hafta sonu dizisi açılış reytingini aldı.

Dizi, Netflix'te haftalık olarak bazı bölgeler de yayınlanıyor. Türkiye'de ise bölümler tamamlandığı zaman eklenecek.

1. #MrSunshine yüzde 8,92.

2. #MrQueen yüzde 8,03.

3. #Vincenzo yüzde 7,7

• Yaklaşan #tvN dizisi, #Mouse dizisinden teaser yayınlandı.

• The Smile Has Left Your Eyes (2018) adlı dizi eklendi.

Başlık güncellendi.

Konu: Dizi, birbirleri ile tanışmaları kaçınılmaz olan ve günlük yaşamları boyunca yolları kesişmeye devam eden iki insanın etrafında dönmektedir. Bir dedektif olan Jin-Gook (Park Sung-Woong), ölümü intihar gibi gösterilmeye çalışılmış, üniversiteli genç bir kadının cinayet davasını alır. Bu davanın üzerinde çalışırken, Jin-Gook’un kız kardeşi (Jung So-Min), bu cinayet davasıyla bir ilgisi olduğunu düşündüğü Moo-Young (Seo In-Guk) adındaki bir adamla tanışır. Jin-Gook, kız kardeşini ondan uzaklaştırmaya çalışır.

Diziyi, Viki üzerinden izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 21 Şubat 2021; 19:41:13 >

• Flower of Evil

Çok güzel bir diziydi. Günde 1 bölüm şeklinde 16 günde bitirdim. Çok beğendim diziyi

Bir kaç noktaya takıldım.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Biri Jung Mi-suk (Öldü sanılan kadının) kocasını (taksici) hastaneden sonra bir daha göstermediler. Adam mezarını bulmak için yapmadığı kalmadı. Çok da iyi bir oyuncuydu, neden kadınla kavuşmalarını göstermediler anlamadım. Hatta finale kadar bir şekilde gelecek olaya o dahil olup çözülecek her şey dedim ama yok. Hastaneden sonra sildiler adamı. Tamam hapse filan girdi muhtemelen de yani orda bile göstersen kavuşmalarını kafiydi benim için OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] 2 Aylık ömrü vardı en son ama dizide 2 ay geçmedi heralde. Geçtiyse de karısı mezarına filan gitsin bari arkadaş. Kaç bölüm bu adamı işledin sen

Spoiler,

Onun dışında başroldeki dedektif kadın çok ama çok tatlıydı. Gülüşü, ağlayışı vs baya etkileyiciydi. Burada da 1 noktaya takıldım, seri katili (kocasını kovalıyor ama bilmiyor kocası olduğunu) kovalarken silahsız kadın başına kovalıyordu bir bölümde, çok saçma buldum o kısmı. Ya gerçekten seri katil olsa ne yapacaktı acaba?

Oyuncular konusunda ayrım yapamıyorum, tüm oyuncular oynamamış yaşamışlar resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabaal -- 21 Şubat 2021; 21:50:40 >

• Tabaal kullanıcısına yanıt

ilk spoiler kısmında bende takıldım ama dizi öyle aktı ki sonra oralı bile olmadım açıkcası. İkinci Spoiler da dediğiniz ise;

Spoiler,

İşte biraz da empati yapmak lazım orada belki dalgınlık, belki kabullenememek kaç yıl evli olunca insan yediremiyor bir türlü.

Başrolde ki çoçuğun oyunculuğuna burada çok beğenmiştim sonra diğer dizilerini izlemeye başladım, her dizide rolünün hakkını veriyor muhteşem bir oyuncu yaşı da baya var 82'li. OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] 

Koreli hatunlar dünyanın en güzel kadınları milf'i bile bir başka güzel insan baktıkça doyamıyor hepsi birbirinden güzel.OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU]  Asya hatunları beyaz tenli olduğu için de göze çok hoş geliyor. Enseye kadar saçları oluyor çok hoşuma gidiyor kahlül saç tipi müthiş yakışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 21 Şubat 2021; 22:36:18 >

• Yaklaşan #SBS dizisi, #TaxiDriver dizisinden yeni poster yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 22 Şubat 2021; 12:15:58 >

• #JangHyuk, #OCN dizisi #Voice5'e geri dönebilir.

Dizinin yönetmeni #JangHyuk'un geri dönmesini istiyor.

#OCN dizisi, #Voice4 yaz aylarında yayınlanacak.

• #Netflix, #TVChosun dizisi Love (ft. Marriage and Divorce) dizisinin haklarını satın aldı.

Dizi, 21 Mart'ta Netflix'e eklenecek.

• #SBS dizisi, #DoYouLikeBrahms (2020)

1 Mart'ta Netflix'e eklenecek.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.